Gelin makyajı detalarda gizlidir!

İLkİm*

MaviKuş ~
Özel üye
Katılım
22 Ksm 2009
Mesajlar
5,338
Beğeniler
169
#1

Makyaj bir gelinin en önemli unsurlardan bir tanesidir. En son yapılan makyaj fazla abartılmadan, genelde sade olarak yapılır. 2012 Gelin Makyajı Modelleri birbirinden farklı ve çekici modeller ile sizleri hem fotoğraflarda hem videolarda pürüzsüz gösterebilir.

Gelin makyajı çok özel olmalıdır. Her makyöz veya her kuaför yapamaz. Ayrıntılar detaylarda gizlidir. 2012 Gelin Makyajı Modelleri ile diğer gelinlerden farklı ve özel olun. Makyajınızın kalıcılığı çok önemlidir. Gelin Makyajı yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bunlardan bazılar şu şekildedir.

Gözler eğer koyu renk ise, koyu renk far uygun olur. Nedeni açık tonlar uygulandığında gözler çipil çipil görünebilir. Böylece gözün badem şekli korunmuş olur. Gelin makyajında dikkat edilmesi gereken en önemli nokta son derece doğal bir görünüm elde etmektir. Fakat bunun yanı sıra hafif pırıltılar özellikle yanaklarda şeftali parlaklığı ve belli renkler göze batmayacak şekilde yüze canlılık vermek için kullanılabilir. Gelinlik eğer hafif kremse, hafif bakırımsı tonlar kullanılırken gelinlik seçiminiz beyazdan yana ise makyaj tercihinizde pembe ve tonlarında olmalı. En son noktalar uygulanırken fark edilmeyecek kadar kirpik ilavesi yaparsanız gözleriniz daha çok ortaya çıkacak ve derin bakışlar elde etmiş olacaksınız. Aynı zamanda bu kirpik ilavesi fazla rimel kullanımının top top kalıntı bırakma riskini de ortadan kaldırır. Tüm bunlar öneri olmakla birlikte kişinin zevkine göre abartılabilir.
 
Top Bottom