1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Gelin Makyajı Nasıl Olmalı?

Konusu 'Bakım & Makyaj & Güzellik' forumundadır ve Çağlayağmur tarafından 3 Haziran 2012 başlatılmıştır.

1. Çağlayağmur
    Hoşgörülü

Çağlayağmur ... Süper Moderatör

Beğenileri:
    4.419
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    813 ÇTL

Gelin makyajındaki amaç, gelini zarif neredeyse makyaksız doğal güzelliğini ile davetlilerin karşına çıkarmaktır.Bu sebeple ki gelin makyajı son derece doğal olmalı.

Güzel bir gelin makyajının sırları nelerdir peki?

Mat tonlar kullanın, Gereğinden fazla sim, siiz hem rahatsız edebilir, hemde fotoğraflarda çok parlamızı sağlayabilir.

Allıklarınızı elmacık kemikleriniz cıkık ise altına, elmacık kemikleriniz baskın değil se üzerine sürün.

Makyajınızı boynuzda bırakmayıp, gögüs dekoltenize kadar uzatın.

Göz farınızı açık renk ve tonlarında gölgeli bir makyaj yaptırın

Eğer kirpikleriniz çok uzun ve gür değilse , kesinlikle takma kirpik kullanın. Bakışlarınız ile herkesi büyülemelisiniz.

Dudaklarınaza gelince, göz makyajınızın önüne geçmeyecek, dudaklarımızı kalın ise açık renk, ince dudaklara sahipseniz koyu renk ruj tercih etmelisiniz. Tabii ruj seçiminiz deki en önemli detay kalıcılık. Buna bağlı olarak seçeceğiniz markanında kalıcı ve uzun saatler siizn yanınızda kalmasına dikkat edin.

2. KaRaNFiL

KaRaNFiL 1+1=3 :) bebegimiz saglicakla gel :)

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    730
    Banka:
    0 ÇTL
    Nisanimda makyajimi begenmemistim. Bana cok abarti gelmisti. Normal hayatta da hic makyaj yapmiyorum aliskin olmadigim icin belki cok abartili buldum. Ama yinede daha sade olabilirdi.

Kina gecemde ve dügünümde kesinlikle cok sade olmasini istiyorum. Bi kac örnek arasam iyi olur :)

Ayrica o simleri bende sevmiyorum.

3. KaRaNFiL

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    730
    Banka:
    0 ÇTL
    Altta ki gibi olabilir ama ruj bayagi bir acik renkte olmasi gerekiyor.

Söyle sade de olabilir. Lila/mor tonlarinda istiyorum dügün günü :)

4. Çağlayağmur
    Hoşgörülü

Çağlayağmur ... Süper Moderatör

Beğenileri:
    4.419
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    813 ÇTL
    Oldukça sade bir model. Ben sadelikten yanayım. Gelinlikle zaten güzel olunacak boya küpü olmanın anlamı yok canım ;;)

5. KaRaNFiL

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    730
    Banka:
    0 ÇTL
    Kesinlikle bende öyle düsünüyorum :) Birde ben istiyorum ki göz makyajiyla ruj rengi ayni olsun en azindan uyum icinde olsun. Farkli renklerin kullanilmasini pek begenmiyorum.

Sayfayı Paylaş