Genç kız

GöLGe

Forum Tutkunu
Katılım
18 Mrt 2010
Mesajlar
1,680
Beğeniler
14
Yaş
31
Şehir
KaYSeRi-BaTMaN
#1
Kendi kendine gülümsedi şöyle bir baktı aynadaki yüzüne dişlerini inceledi yeterince beyaz ve güzellerdi. Dudakları tüm kırmızılığı ile göz dolduruyordu siyah saçları ve iri siyah gözleri hemen dikkat çekiyordu.

Boyu ve kilosu eşit orantıdaydı çıtı pıtı bir kız olmayı hiç sevmezdi zaten. Lisede bir hocası yüzünün ve kendisinin çok güzel olduğunu söylemişti. Elmacık kemikleri belirgindi ve yüzüne çok yakışıyordu biliyordu güzel bir kız olduğunu ama farkında değilmiş gibi davranıyordu belki de gerçekten farkında değildi.
Çünkü o yıllar önce babasının bir sözünden çok etkilenmişti “güzelliğine güvenme güzellik gelip geçer” demişti.Bu sözü duyduğunda henüz on iki yaşında küçük bir kızdı bir an önce büyümek isteyen hayat denen o karmaşayı yaşamaya hazır olduğunu sanan akranlarından farklı olan düşüncelerindeki farklılığın farkını kavrayacak kadar zeki genç kız...!
 

patik

Özel Üye
Özel üye
Katılım
24 Arl 2009
Mesajlar
2,868
Beğeniler
402
Şehir
Kayseri
#2
Güzellik geçici diyorlar da kadınlar bunu yıkmak içinb her şeyi yapıyorlar. Kusura bakmasınlar da bazen de çok saçmalıyorlar.

Yoksa bahsettiğin kız sen misin Türkmenoğlu? :)
 

İLkİm*

MaviKuş ~
Özel üye
Katılım
22 Ksm 2009
Mesajlar
5,311
Beğeniler
168
#4
katılıyorum ,içimizde özümüzde iyi biri değilsek dışımızın güzelliği biryere kadar etkili olur ve sonunda mutsuz olanda kaybedende biz oluruz.
 
Top