1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Genç kız

Konusu 'Okunası Yazılar' forumundadır ve GöLGe tarafından 29 Mart 2010 başlatılmıştır.

1. GöLGe

GöLGe Uzman

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    ÖĞRETMEN
    Yer:
    KaYSeRi-BaTMaN
    Banka:
    1 ÇTL
    Kendi kendine gülümsedi şöyle bir baktı aynadaki yüzüne dişlerini inceledi yeterince beyaz ve güzellerdi. Dudakları tüm kırmızılığı ile göz dolduruyordu siyah saçları ve iri siyah gözleri hemen dikkat çekiyordu.

Boyu ve kilosu eşit orantıdaydı çıtı pıtı bir kız olmayı hiç sevmezdi zaten. Lisede bir hocası yüzünün ve kendisinin çok güzel olduğunu söylemişti. Elmacık kemikleri belirgindi ve yüzüne çok yakışıyordu biliyordu güzel bir kız olduğunu ama farkında değilmiş gibi davranıyordu belki de gerçekten farkında değildi.
    Çünkü o yıllar önce babasının bir sözünden çok etkilenmişti “güzelliğine güvenme güzellik gelip geçer” demişti.Bu sözü duyduğunda henüz on iki yaşında küçük bir kızdı bir an önce büyümek isteyen hayat denen o karmaşayı yaşamaya hazır olduğunu sanan akranlarından farklı olan düşüncelerindeki farklılığın farkını kavrayacak kadar zeki genç kız...!

2. patik

patik Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    367
    Ödül Puanları:
    3.080
    Meslek:
    Hemşire
    Yer:
    Kayseri
    Banka:
    512 ÇTL
    Güzellik geçici diyorlar da kadınlar bunu yıkmak içinb her şeyi yapıyorlar. Kusura bakmasınlar da bazen de çok saçmalıyorlar.

Yoksa bahsettiğin kız sen misin Türkmenoğlu? :)

3. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.784
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.064 ÇTL
    Baki olan iç güzellik zaten
    Babası doğru demiş :)

4. İLkİm*
    Avare

İLkİm* MaviKuş ~ Özel üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    3.480
    Banka:
    136 ÇTL
    katılıyorum ,içimizde özümüzde iyi biri değilsek dışımızın güzelliği biryere kadar etkili olur ve sonunda mutsuz olanda kaybedende biz oluruz.

5. GöLGe

GöLGe Uzman

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    ÖĞRETMEN
    Yer:
    KaYSeRi-BaTMaN
    Banka:
    1 ÇTL