1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

General Mobile Discovery Air geliyor

Konusu 'Cep Telefonları' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 31 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.363
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.874 ÇTL
    Son yıllarda hazırladığı modellerle adından sıklıkla söz ettiren ve ülkemizde ciddi satış rakamlarına ulaşan General Mobile, önümüzdeki günlerde yeni bir duyuruyla kapılarımız çalmaya hazırlanıyor.

General Mobile son yıllarda hazırladığı telefon modelleriyle adından oldukça söz ettiriyor. İlk olarak Discovery modeli ile dikkatleri çeken General Mobile daha sonra Discovery Elite ve Discovery 2 modellerini satışa sunmuştu.

General Mobile, özellikle ilk Discovery ile dikkat çekmiş, ardından da Discovery Elite ve Discovery 2 gibi modelleri satışa sunmuştu. Şimdi de sırada Discovery Air var!

Henüz hakkında bir bilgi bulunmayan Discovery Air, çok yakın bir zamanda resmen tanıtılacak. "Air" takısından ve "En hafifi ile tanışmaya davetlisiniz..." söyleminden yola çıkarsak bizi "fazlasıyla hafif" bir General Mobile telefonunun beklediğini söyleyebiliriz.

Gonzaless, dderya ve SAHRA_BUSE bunu beğendi.
  2. Gonzaless
    Düşünceli

Gonzaless Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    Satış Danışman ve Destek
    Yer:
    Vizyon gayrimenkul İst
    Banka:
    0 ÇTL
    Şu selfie tutulmasaydı bu adamlar asla ön kamerayı 5 mp yapmazlardı gelsinle yüzleşelim :)

YoRuMSuZ bunu beğendi.
  3. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.363
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.874 ÇTL
    Kesinlikle haklısın. Ön kameralar hem megapiksel, hem objektif kalitesi hem de çekim açısının genişlemesi şeklinde gittikçe iyileşiyor. Artık telefon alırken gençler özçekim kamerasının kalitesini ve özelliklerini sorgulamaya başladılar.

4. Mavi Gül
    Avare

Mavi Gül ѕση_¢ıqℓıк Özel üye

Beğenileri:
    375
    Ödül Puanları:
    3.730
    Yer:
    Misafir Sevmez
    Banka:
    677 ÇTL
    ben discovery mini sini aldım ama karısık ya kullanamıyorum :( telefon akıllı ama ben o kadar değilim sanırsam karısık

Sayfayı Paylaş