1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz
Notu Gizle
Merhaba Ziyaretçi.

"Kısa Film Yarışması" konulu yarışma açıldı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz.

Sizi de katılıma davet ediyoruz...

Gercekk

Konusu 'İtiraflar' forumundadır ve @MALKOCOGLU@ tarafından 19 Haziran 2009 başlatılmıştır.

1. @MALKOCOGLU@

@MALKOCOGLU@ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    170
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendis
    Yer:
    ESSEN
    Banka:
    0 ÇTL
    Ilk Okulda Sinifta Parmak Kaldirmadan Ögretmenin sordugunu Cevaplandirdigim icin Ögretmen Sacimi Tek Yol trasi yapti, ve cezalandirdi.

Cevabi Bilsende haddini Biliceksin diyerek Basimin Tam Ortasindan Oto Yolu gibi Tras yapti ve eve Gönderdi.

Buda benim icin Hayatimda bana bir Ders Oldu.

Hakli veya dogru oldugunu Bilsemde bazen Susmayi Tercih ederim.

2. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    1.218 ÇTL
    :)) sen cezayi hak etmisin kural geregi :)) cezan uygulanmis :) dua et de Kiraz sopasi ile parmaklarina vurmadigina :)) oda ne aci veriyor ama :))

3. @MALKOCOGLU@

@MALKOCOGLU@ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    170
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendis
    Yer:
    ESSEN
    Banka:
    0 ÇTL
    sen gül bakalimm :-)

4. Sevgi.2

Sevgi.2 Aktif

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    630
    Yer:
    Ülkemin her karışı
    Banka:
    3 ÇTL
    Böyle yazıları okuyunca yüzüm kızarıyor yaa.Bu nasıl öğretmenlik anlamıyorum.Ya ben hep şanslıydım iyi öğretmenlerle karşılaştım ya da gözlerim kördü,hiç bir hatalarını görmedim.Bir çocuğa böyle ceza nasıl verilir anlamıyorum.Bence bunu itiraf olarak siz değil de öğretmeniniz "yıllar önce böyle bir hata yapmıştım" diye yazmalıymış.Yaşıyorsa kulakları çınlasın meslektaşımın.

Sayfayı Paylaş