1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Gidiyorum İSTANBUL..Bir Gün Dönersem Diye Sakla Gölgemi..

Konusu 'Resimli Şiirler' forumundadır ve BeReNN tarafından 5 Eylül 2011 başlatılmıştır.

1. BeReNN
    Uykumvar

BeReNN Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    254
    Ödül Puanları:
    5.330
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Banka:
    289 ÇTL

Sevmek...
    öyle ki sevmekle dipsiz bir kuyuda git gide aşağıya düşmek aynı tattaymış.

..öyle bir tat ki tarifi yok anlatılmayan hissedilen ama bir o kadar da nefreti içinde barındıran bir tat..

acı... yakıcı... buruk...

Boşluk.. öyle bir boşluk ki kapanacağı yerde gün geçtikçe

Açılan... istikrarsız sevgi... biteceğini bile bile bağlanmak...

ve bir daha ki hiç kimseyi sevememek..

güvenememek..

pişmanlık...

yalnızlık..

gözyaşı..

dolu olduğunu sandığın ama içini açtığında bomboş olan bir hayat... teksin.. sadece kendin varsın bu koca dünya da.. yanında duran kuru kalabalıksa tek bir kıvılcımla yok olmaya hazır... hatasız kalıplaşmış rutin... hayat bu olsa gerek..

tutamıyorsun ucundan yakalayamıyorsun .. teslim oluyorsun... neye kime teslim olduğunu bilmeden kendini bırakıyorsun dipsiz ve boş bir kuyunun rutubetli karanlık ıssız boşluğuna...

ne çığlıkların seni yeryüzüne çıkartıyor.. ne de çırpınışların bir işe yarıyor... durmadan düşüyorsun hızla ve yere çakılma ihtimalini görerek..

sonsuzluğa mı gidiyorsun..

ölüme mi...

yoksa yeni bir başlangıca atılacak ilk adım için zamanın sabırsız akışına mı veriyorsun kendini.. içinde sırların.. belki yalanların..

ve göz göz olmuş yüreğinle... konuşamıyorsun..gözlerininse

her zaman ki gibi beceriksizliği yüzünden kaybediyorsun..

artık kaybetmeye de alışıyorsun.. tıpkı hayata alıştığın gibi...

Birazdan yolda durduracak polisler beni..

Şarkı kontrolünde promili aşmış olacağım.

Gidiyorum İSTANBUL..

Bir Gün Dönersem Diye Sakla Gölgemi..

Sayfayı Paylaş