1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Giresun Piraziz İsmail Yücel Anad.Teknik Lise,Teknik Lise,Endüstri Mes.Lisesi

Konusu 'Liseler Rehberi' forumundadır ve Mc_ÖRGE tarafından 24 Eylül 2009 başlatılmıştır.

1. Mc_ÖRGE

Mc_ÖRGE HalaMadrid

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    1.330
    Meslek:
    Kaptan
    Yer:
    İzmir
    Banka:
    714 ÇTL
    TARİHÇEMİZ Pratik sanat okulu olarak 12 dönüm üzerine kurulan 1 öğretim binası 2 atölye ve 6 dairelik lojman binası 1981 yılında tesviye bölümü ile Endüstri Meslek Lisesi olarak eğitim-öğretime açılmıştır.
    1982 - 1983 öğretim yılında Metal İşleri bölümü, 1989-1990 öğretim yılında Elektrik Bölümü ve 40 öğrencilik okul pansiyonu hizmete açılmıştır.
    [​IMG] [​IMG] 1992-1993 öğretim yılında okul pansiyonu ve yeni bölümler sayesinde öğrenci kapasitesi 720 ye ulaşmıştır. Aynı yıl okul binasına yakın olan arsa ve konutlar kamulaştırılarak okul alanı 26 dönüme ulaşmıştır.
    1995-1996 öğretim yılında Teknik Lise Elektrik Bölümü, 1996-1997 öğretim yılında Endüstri Meslek Lisesi Makine Ressamlığı Bölümü ve Teknik Lisenin Makine Bölümü öğretime açılmıştır.
    1997 yılında merhum İsmail YÜCEL tarafından zemin katı yaptırılan öğretim binası 2002-2003 öğretim yılı başlangıcında iş adamı Enver YÜCEL tarafından 5 katı tamamlanmış ve yeni açılan Teknik Lise-Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümleri ile birlikte öğretime açılmıştır.
    2006-2007 Eğitim Öğretim yılından itibaren Anadolu Teknik Lisesi Bilişim Teknolojileri alanıyla birlikte öğretime açılmıştır.
    2006 Haziran ayı içinde Milli Eğitim Bakanımız Sayın Doç. Dr. Hüseyin ÇELİK ve İş adamı Enver Yücel tarafından Atölye ve Laboratuarlarımız binamızın temeli atılmıştır
    7 Nisan 2007 tarihinde Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve beraberindeki bakanlarlarla Atölye ve Laboratuar binası resmen hizmete açılmıştır.
    2007-2008 Eğitim Öğretim yılında itibaren Anadolu Teknik Lisesi Makine Teknolojisi alanında öğrenci alımına başlamıştır.
    2007-2008 Eğitim Öğretim yılında beklediği CNC ye kavuştu.

[Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

[​IMG] Merkez Mah. Ordu Caddesi Piraziz Giresun Türkiye 28340
    [​IMG] 0454 361 3164 [​IMG] 0454 361 4505​

Sayfayı Paylaş