1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Git Kendini Çok Sevdirmeden..

Konusu 'Güzel Sözler' forumundadır ve kelebek tarafından 25 Aralık 2006 başlatılmıştır.

1. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Aslında.. Her şey ne kadar kolay gelir insana.. çoğu zaman gözlerimiz dolar, boğazımızda düğümler oluşur, söyleyemeyiz içimizden geçenleri…

Git.. git demek elimde olsa kolayca derdim herhalde. ama git demek benim elimde değil, kaderimde.. Sevmeyi bilmeden olmuyor, gideceği yere yol yetmiyor. Yağmurlar yağsa da, fırtınalar kopsa da hayatının ortasında, tutunacak dal aradığın anda, bulduğun çıraysa tutunmana yetmez. Umut o çırayı da yakar; kor eder hayatını.. Geriye dönüp baktığında kimse olmayacaksa; bırak canın yansın, alevler içinde kavrulan ruhun olsun. Bu sefer acı çeken bedenin değil benliğin olsun…

Hadi şimdi git gidebiliyorsan..

Zerre kadar pişmanlık duymuyorum ; eğer ki gidersen…

Git, kendini çok sevdirmeden. Canımı acıtmadan, bir kez daha yaşamıma son vereyim… anlamsız dünyanın anlamsız bakışlarına dur diyeyim gitte…

Git… çek git yaşamımdan… ağlayarak elveda demek istiyorum ve bir kez daha acıtmak istiyorum canımı… hadi çek git şimdi… hiç sevmediysen çek git, daha fazla vermeyeyim hayallerimi, düşlerimi sana. Bana kalan tek şeyi de alma benden. Hayallerimin noktası olmaktan vazgeç. Seninle bitmesin düşlerim, bir sabahta sensiz uyanayım rüyamda…

Git… git kendini çok sevdirmeden…

2. cırcırböcee

cırcırböcee V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    2.880
    Banka:
    335 ÇTL
    okumadan geçmem mümkün değil bu yazıyı ama dokundu galiba daha bir anlamlı mı geldi ne, çok güzelmiş teşekkürler canım

3. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.358
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.820 ÇTL
    Evet zamanında gitmeyi bilmeli insan. Sonra acıya gebe oluyor hayat...

4. Girayhan

Girayhan Uzman

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    21 ÇTL
    Herkese okumasını tavsiye ederim çok güzell

Sayfayı Paylaş