1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

gitmeden bi kıssa daha..:)

Konusu 'Fıkra' forumundadır ve zemheri tarafından 18 Eylül 2009 başlatılmıştır.

1. zemheri

zemheri Usta

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    öğrenci
    Banka:
    6 ÇTL
    Haşim'e kadınlar hakkında ne düşündüğü sorulmuş idi.Haşim görüşünü şöyle açıklamış:

Şu kadınlar hesabta çok kuvvetlidir;kendi yaşlarını daima bölerek söylerler, başka kadınlarının yaşlarına ise daima beş ilave ederler..

Üstad Necip Fazıl bir konferanstadır.Konferans sırasında kürsüye bir hıyar atılır.Üstad hiç istifini bozmaz ve ayağının altındaki hıyarı alır ve kalabalığa seslenir " biri kimliğini düşürmüş,gelip alsın"

2. yeşüLL

yeşüLL limitsizsiniz...! Özel üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    2.880
    Banka:
    46 ÇTL
    necip fazıl amcam yine yerinde ve zamanında konuşmuş:)

3. zemheri

zemheri Usta

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    öğrenci
    Banka:
    6 ÇTL
    ya bu..
    Mehmet Akif'i küçük düşürmek isteyen biri: "Afedersiniz, size veteriner diyorlar, doğru mu ?" diye sorar. Adamdaki alaycı ifadeyi sezen Mehmet Akif de : " Evet, bir yeriniz mi ağrıyordu?" diye cevap verir.

4. yeşüLL

yeşüLL limitsizsiniz...! Özel üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    2.880
    Banka:
    46 ÇTL
    bunun aynısını ben yaşadım:) bizim burda bir köpek yaralıydı gönüllü veteriner bulucam buralardaki veterinerleri ekledim bekliyorum. biri tesadüf gece yarısı girdi siz kimsiniz dedim eeee adam haklı gece gece biri eklemiş siz veterinermisiniz diye soruyor aynı cevabı verdi:D:D sanırım dalga geçtiğim sanmştı ama sonra olayın farkına vardı:)

Sayfayı Paylaş