1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

gitmiyorum çerezforumdan

Konusu 'Çerez Çay Bahçesi' forumundadır ve -araz- tarafından 28 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. -araz-
    Ayyaş

-araz- EYVALLAH... V.I.P

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    3.980
    Banka:
    439 ÇTL
    Toplamıyorum valizimi; burası benim evim çünkü . Bu listede çevrimiçi üyelerin arasına karıştığımdan beri evim, titrek bir elle ilk yorumum için yirmi-otuz kere önizleme düğmesine bastığımdan beri evim, şimdi annem,ablam dediğim üyenin birinden ilk mesajımı aldığımdan beri evim

Gitmiyorum!

Peki gidecek yerim yok diye mi bu kalışım, tabii ki hayır hem gitmiyorum, hem gitmesin sevdiklerim varsın yorum almasın mesajlarımız , bunu da dert etmesin güzel yazan ,bana beni anlatsın

Gitmiyorum!

Çünkü aileyiz biliyorum Antalyaya gidince kiminle rakı içeceğimi, Bursada kiminle teleferiğe bineceğimi, Ankara'da kimde kalacağımı, İzmir'i kimin gezdireceğini, gölcükte kimin börek yapacağını, Konyada kime uğrayacağımı,Samsunda kiminle pide yiyeceğimi....Onlar da bilirler İstanbulda kimin beklediğini, rehberlerinin kim olduğunu, kimin evinde misafir olacaklarını

Gitmiyorum!

Çünkü bu site güzel
    Çünkü tanıştığımda yeni biriyle, ortak yanımızın bu site olduğunu öğrendiğimizde onun yüzündeki sevinç ve şaşkınlığı görmek güzel; " sen o musun" diye sormak, "ben oyum" demek güzel
    Beni sevmeyen birine kendimi tanıtıp daha evvel sevmediğine pişman ettirmek güzel
    Rakıyı sevenlerlerle rakı, sevmeyenle çay içmek güzel,kahve içmek güzel,birbirimize hediye göndermek güzel

Gitmiyorum!

Tadını çıkarıyorum kalabalığın iki yılda değişen hayatımı seviyorum. Tartıştığım için zırıl zırıl ağlamayı, sonra birilerinin beni savunmasını seviyorum. Anlattığımı anlayan insanları seviyorum ve anlamayanları...
    Çünkü güzel burası, evimde olmak güzel

Gitmiyorum!

Seviyorum adminimizi, sert duruşunu(aslında perdesini kaldırdığında kedi gibi oluşunu), kuralcı oluşunu, hak yemeyişini... Zeki kızlarımızı,esprili beylerimizi, güzel okuyucularımızı, polemik yaratan tartışmaları, gidenleri,kalanları, dönecek olanları, dönmeyenleri de

Bu siteyi seviyorum kardeşim:)

KıRMıZı, alemdar, YoRuMSuZ ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  2. alemdar
    Cesur

alemdar Öyle bir geçer zaman ki! V.I.P

Beğenileri:
    2.544
    Ödül Puanları:
    6.330
    Yer:
    ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
    Banka:
    3.934 ÇTL
    Emeğine yüreğine sağlık... Bir çoğumuza da tercüman oldun emin ol... Ancak bu kadar doğal anlatılabilirdi... Hep burada kal, hep burada kalalım. EMİ.

3. Sürgün Sevdam

Sürgün Sevdam Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    1.580
    Yer:
    Almanya
    Banka:
    32 ÇTL
    hele bi gitmeye kalk bakim kim gönderiyor seni yok öyle gelmek senin elindede gitmek sanirim artik olamaz kapi kitli bacadan ciksan kapali pencereden hic cikaman cünkü cok yüksek bir delilik yapmak istersen asagi bi bak öyle karar ver :) hem yok öyle daha bogaz manzarasina bakacagiz :) manzaraya bakarken yanimda ayna olacak sen aynada bogaza bakerken ben asil resme bakacam yoksa gözlerim acik giderim :))

kendi adima seninle ayni forumda olmaktan mutluluk duyuyorum araz...

4. AHSEM

AHSEM ....EnDl-LeS....

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    ÖGRENCİ
    Banka:
    16 ÇTL
    çook güzel olmuş canım :)
    hepimizin hislerine tercüman olmuşun
    hakkaten yüregine sağlık:kik
    ve asla gitmek yok
    söyle bi söz var asla bir timsahın kuyruğundan tutma tutarsan da sakın bırakma..
    eee bu forma girmek kolay ama çıkmak o kadar değil (tabii istisnalar hariç)
    çıkmak yoooookkkk:him

5. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.358
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.820 ÇTL
    Çok fena etkili bir yazı olmuş, emeğine, düşüncelerine, kalemine, ruh haline, ilhamına, inciğine boncuğuna.... çok teşekkürler ya :)

6. -araz-
    Ayyaş

-araz- EYVALLAH... V.I.P

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    3.980
    Banka:
    439 ÇTL
    rica ederim yaaa:)

7. HAYAL__

HAYAL__ * kaLp gözüyLe *

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    1.880
    Yer:
    İstanbul
    Banka:
    10 ÇTL
    Arazımmmm canımmm benimmmm...... çokk duygusal , içime iliklerime vuran bir yazı... gözlerim dolarak okudum ...Ellerine yüreğine emeğine hislerine sağlık tatlımmm....:alkis::alkis::alkis:

8. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.766
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    4.913 ÇTL

Sen bi harikasın abla =)
    Aynı şeyleri bende hissediyorum =)
    Güzel gönlüne sağlık,
    Ayrıca elbetteki gitmiyorsun :)

9. Çağlayağmur
    Hoşgörülü

Çağlayağmur ... Süper Moderatör

Beğenileri:
    4.417
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    811 ÇTL
    Harikasın @-araz-ım :) Çok güzel anlatmışsın o güzel yüreğinle. Gitmek bizim forumun lugatından çıkarıldı bu yazıda bunun tescili olsun ;;)

Son düzenleyen: Moderatör: 26 Ocak 2014
  10. _nehir_
    Avare

_nehir_ Schrödinger'in Kedisi ♕ Özel üye

Beğenileri:
    4.243
    Ödül Puanları:
    8.980
    Banka:
    827 ÇTL
    Konuyu görünce biri mi gönderiyor yoksa dedim korktum kız :D
    Çok güzel, içten bir yazı olmuş, katılmamak mümkün değil :)

Sayfayı Paylaş