1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Gittiğin Yağmurla Gel..

Konusu 'Aşk' forumundadır ve TeBeSSüm tarafından 13 Mart 2008 başlatılmıştır.

1. TeBeSSüm

TeBeSSüm Pamuk Prenses ツ Özel üye

Beğenileri:
    1.241
    Ödül Puanları:
    4.830
    Banka:
    847 ÇTL

Gittiğin gün dışarıda yağmur yağıyordu hala dün gibi aklımda gidişin.. Seninle neler yaşamıştık oysa ne güzel günlerimiz, anılarımız ve sevinçlerimiz vardı.. Neydi birden seni böyle benden uzaklaştıran hala bilmiyorum.. Bildiğim tek şey var oda yağmurlu bir gün gittiğin.. O gün hala dün gibi aklımda ne zor gelmişti bana ne ağlamıştım ne isyan etmiştim..

Her yağmur yağdığında içimden diyorum bunlar beni terkedenin geride bıraktığı gözyaşları onun uğruna akıttığım saf ve sevgi dolu gözyaşları ama o kıymetini bilemedi bazı şeylerin o gitme taraftarıydı ve gitti de sonunda..

Beni terkettiğin gün kısık sesle bir müzik çalıyordu o anı hiç unutamıyorum sanki bir tesadüftü ama ilginç bir tesadüftü o gün çalan parça ;"Gittiğin yağmurlarla gel.." diyordu o an birçok şey film şeridi gibi gözleriminin önünden geçti.. Ve birkez daha gözlerimden yaşlar ve yine dışarıda yağmur yağıyordu.. Her yağmur yağdığında belki gittiğin gibi yağmurlu havada gelirsin diye ümit etmiştim ama gelmemiştin zaten beni hiç yanıltmamıştın.. Artık geleceğinden ümidimi kesmiştim ve müziği son ses verip yağmur dinene kadar dinleyip ağladım..

Ve şimdi yine yağmur yağıyor dışarıda ve yine aynı müzik çalıyor.. Bu satırlar ise şimdi dökülüyor acele ile telaş ile belki yağmur dinmeden gelirsin diye.. Ama yine gelmedin gelmedin gelmedin..

Ve son sözleri mırıldandım resmine bakarak ;

Geldiğin vapurla hasretim döner
    Geldiğin yağmurla yangınım söner

Ağırıma gidiyor sensiz geçen günler
    Yüreğime kazınmış o güzel gözler

Gittiğin yağmurla gel
    Küskünüm yağmurlara
    Gittiğin yağmurla gel
    Böylesi daha güzel..

Benden bu kadar kal sağlıcakla.. Zaten yağmur da dindi parça da bitti aynı "Sen" gibi..dindi parça da bitti aynı "Sen" gibi..

2. incikk

incikk Uzman

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    En GüzeL HayaLLerdeN..!
    Banka:
    1 ÇTL
    çok güzel bir paylaşım yüreğine sağlık..

3. Safir
    No Mood

Safir Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    3.730
    Banka:
    151 ÇTL
    Sen olmayınca
    Umurumda değil artık ne yağarsa yağsın
    Yağarsa birlikte ıslanırız