1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Gizli Mail - İstediğiniz Adresten Mail Gönderin

Konusu 'e-cozum.net / Programları' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 24 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.330
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.736 ÇTL
    Hemen başlangıçta belirteyim. Bu program sadece CerezForum üyeleri ve en az 100 mesajı olanlar indirebilir. Bu yüzden download linkini PM yoluyla alabilirsiniz. Her downloaddan sonra indirme linki değiştirilecek.

Programın kullanımı oldukça basit ve sade bir arayüze sahip. Aslında yazdığım başka bir programın içerisinde bunu kayıtlı kişilere mail göndermek için yapmıştım. Daha sonra ayrı bir program haline getirerek sadece CerezForum üyelerinin hizmetine sunayım dedim :P

Rastgele bir mailde gönderim yapabileceğiniz gibi arkadaşlarınıza kendi mailinizden de mail göndermek için kullanabilirsiniz.

Kimden alanına, mailimizi alacak kişinin görmesini istediğiniz herhangi bir mail girebilirsiniz. Ancak mail adresi içerisinde @ ve .com ibareleri olsun. Yoksa program mesaj gönderildi dese de gitmiyor.

Kime alanına, gidecek kişinin adresini yazıyoruz.

Meaj konusunu girip mesajımızı da ekledikten sonra, isterseniz mesajınıza küçük boyutlu bir resim, zip dosyası vs eklebilirsiniz.

Gönder butonuna basıp Mesaj Gönderildi ibaresinin gelmesini bekliyoruz. Yoğun kullanımda Mail Servisi hata verebilir. Bu durumda birkaç saat sonra tekrar deneyin. Gereksiz ve çok yoğun kullanım serveri meşgul edecektir.

Mailinizi alan kişi sadece Kime kısmında yazan mail adresini görecek. Mailde diğer ücretsiz posta hesaplarında olduğu gibi (google, yahoo, mynet) herhangi bir mesaj, reklam vs olmayacaktır. Mail Server kendi sunucumuza aittir. Kendi aresinize rastgele bir mailden ileti göndererek deneyebilirsiniz.

Lütfen programı indirdikten sonra başkaları ile paylaşmayın. Server kullanımını yoğun olması durumunda mail servisi devre dışı bırakılacak.

scotcher, deneme1.2.... ve merakettim bunu beğendi.
  2. sherry

sherry V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    1.980
    Banka:
    286 ÇTL
    Ben hemen istiyorum bir download linki. Çok hoşuma gitti bu program:D:D

3. merakettim
    Ecinni

merakettim Öpözel Üye :*

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    2.230
    Meslek:
    Ne iş olursa yaparım abi
    Yer:
    leşim ANKARA:)
    Banka:
    1.432 ÇTL
    Yorumsuz hocam ben de istiyorum:P(Yandın kırmızı:D)

4. YoRuMSuZ
    Avare

Beğenileri:
    7.330
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.736 ÇTL
    Talep eden arkadaşlara indirme link verilmiştir. Yakında link kaldırılacak, böyle bir programı hem de güvenilir bir programı asla bulamazsınız arkadaşlar :) Zaten sınırlı sayıda indirme olayına izin verilecek acele edin :D

Sadece gizli mail göndermek için değil normal mailler için de kullanabilirsiniz. Mail kutusunun açılmasını bekle, sonra mail yaz, o anda bağlantı yavaşsa daha da kötü tabii :) Programı kendi mail adresinizi yazarak normal mail gönderim işlevi için de kullanabilirsiniz.

5. YoRuMSuZ
    Avare

Beğenileri:
    7.330
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.736 ÇTL
    Program yayın hayatını burada doldurmuştur. Artık download için link yok :)

6. sherry

sherry V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    1.980
    Banka:
    286 ÇTL
    Neyse ki acele etmişim:D

7. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    4.760
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    340 ÇTL
    sen benim mailimi biliyonmuki de yandım ben

8. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    976 ÇTL
    Bende istiyorummmmmmmm :)) benim basim kelmiiiiii

9. YoRuMSuZ
    Avare

Beğenileri:
    7.330
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.736 ÇTL
    Program Tekrar yayında :)

Talepte bulunan arkadaşlara indirme linki gönderildi.

Arkadaşlar programı yayından kaldırılma nedeni programda bir hata tespit etmemdi. Kodları yeniden düzenledim ve hata giderildi. Şu an indirilmeye uygundur.

Birkaç ipucu:
    Kimden kısmına yazcağınız rastgele mail kurallara uygun olsun ve içerisinde "deneme" sözcüğü olmasın. Denemelerime göre vardığım sonuç hotmail bunu spam algılayıp önemsiz posta klasörüne atıyor.

Örnek.
    deneme@deneme.com - yanlış.
    aliveli@deneme.com - yanlış
    deneme@tt.com - yanlış

aliveli@post.com - doğru
    aliveli@hotmail.com - doğru

Kısaca kimden kısmına birazcık anlamlı bir mail adresi yazmanız :) Tabii tanıdık birine normal bir mail gönderiyorsanız bu durumda kendi mailinizi yazıp gönderebilirsiniz.

Bu önlemler sadece iletinin önemsiz posta (junk mail) klasörüne gitmemesi içindir.

10. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    976 ÇTL
    Yuppi Tesekkürler sevgili adminim sen birtanesin

Sayfayı Paylaş