1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Gnçtrkcll’lilere, paketlerindeki dakika kadar internet hediye!

Konusu 'Operatör Haberleri' forumundadır ve Barış toprak tarafından 13 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Barış toprak

Barış toprak Aktif

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    730
    Banka:
    639 ÇTL
    "Seni Seviyorum İnternetim" diyen Gnçtrkcll’lilere, paketlerindeki dakika kadar internet hediye!

Türkiye’nin en büyük gençlik kulübü gnçtrkcll'in hediye internet paketi kampanyası başladı. Kampanyaya katılmak için abonelerin NETSİZOLMAZ yazıp 2222’ye göndermesi yeterli. Kampanya kapsamında paketlerinde en fazla 250 dakikası olanlara 250 MB, 251-500 arası dakikası olanlara 500 MB, 500 üzeri dakikası olanlara ise 1 GB internet paketi hediye ediliyor.

Kampanya kapsamında yayına giren reklam filminde gençler, 90’lı yıllarda Türk pop müziğinin en sevilen şarkılarından biri olan Rafet El Roman’ın Seni Seviyorum şarkısının yeni bir versiyonu eşliğinde internetlerine duydukları aşkı, ondan asla ayrı kalamamalarını komik bir dille anlatıyorlar.

Daha önce de birçok gnctrkcll filmine imza atmış Manajans/JWT imzasını taşıyan filmin yönetmenlik koltuğunda DEPO Film'den Gönenç Uyanık oturuyor.

Reklam filminin künyesi:

Kreatif Direktör: Sami Basut

Kreatif Grup Lideri: Murat Yaylagül

Art Direktör: Renan Erdener

Müşteri Grup Direktörü: Sinan Bilsel

Müşteri Temsilcisi: İlay Tekeci

Prodüktör: Şafak Serter

Stratejik Planlama: Yuda Sağman

Sayfayı Paylaş