1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Gökhan Sezğin "Şiirin Hecesinde Buluşmak İçin"

Konusu 'Okunası Yazılar' forumundadır ve SizinSesiniz tarafından 11 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. SizinSesiniz
    Haylaz

SizinSesiniz ~~ Son Kez ~~ Özel üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    1.480
    Meslek:
    Yazar - Gazeteci
    Yer:
    Hayaller Kentinden
    Banka:
    604 ÇTL
    Kocaman yüreği yoktu ve küçücük bir hayatı sığdırabildi ancak o yüreğine. Nazım gibi büyük değildi belki. Belki Mavi Gözlü dev değildi Nazım gibi. Orhan gibi sevdi, Atilla gibi ağladı, Ahmet gibi çirkindi ama Mevlana gibi aşıktı delikanlı o kıza. Birbirlerine bağlı olsalar da olmuyordu, Nazım gibi çalamıyordu kapısını, Atilla gibi mecburdu ona ve Ahmet gibi çıkmıyordu gündüzleri dışarıya. Korkuyordu, pişmandı sevdiğine. Çünkü çirkin şairdi Ahmet gibi, çünkü seviyordu Atilla gibi çünkü yorulmuştu Nazım gibi be "Hoşçakal" dedi, ve "Hoşçakal" o kırmızı pelerinli kıza. Hoşçakal atıyorum seni içimden. Olmadı atamadı, belki de Nazım gibi, Atilla gibi, Ahmet gibi, Orhan, Cahit, Şemsi, Ümit, Yusuf gibi bir gün olurda şiirin hecesinde buluşmak için...

Dün akşam radyo programında seslendirdim bunu ve sonrada sizinle paylaşmak istedim. Tamamen bana aittir.

SAHRA_BUSE, KıRMıZı ve dderya bunu beğendi.
  2. dderya
    Ayyaş

dderya kOkOşŞ Süper Moderatör

Beğenileri:
    7.517
    Ödül Puanları:
    11.080
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    izmir :)
    Banka:
    90 ÇTL
    ne güzel yazmışsın.. Hangi radyo ve nasıl bir program olduğunu sorabilir miyim :)

SizinSesiniz bunu beğendi.
  3. SizinSesiniz
    Haylaz

SizinSesiniz ~~ Son Kez ~~ Özel üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    1.480
    Meslek:
    Yazar - Gazeteci
    Yer:
    Hayaller Kentinden
    Banka:
    604 ÇTL
    özelden yolluyorum radyonun adresini

Gökhan Sezğin & Yalnızlık Muhabbetleri her pazartesi 20:00 22:00 saatleri arasında :)

Genelde "Haluk Levent, , Göksel, Duman, Fikret Kızılok, Teoman" gibi çeşitli sanatçıların yıllar bile geçse dinlenesi şarkılarına yer veriyorum. :))

Önümüzde ki hafta yayınıma beklerim :)

SAHRA_BUSE, KıRMıZı ve dderya bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş