1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Goley Yeni Yama 14.10.2014

Konusu 'Pc Oyunları' forumundadır ve dosminatos tarafından 11 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. dosminatos

dosminatos Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    120
    Banka:
    0 ÇTL
    Herkese selamlar,

Geçen hafta bir bilgilendirme daha yapmıştım. Bu haftada canlı yayınlardan izlediğim kadarı ile arkadaş davet etkinliği kalkacak olarak görünüyor. Son gün 14 Ekim. Arkadaş davet etkinliği kalktıktan sonra da Şampiyonlar Kupası 4. Sezon başlayacağını canlı yyaında söylediler. Sanırım bayağı sağlam hediyeler verecekler yine. Monitör klavye kulaklık vs. öyle basit ekipmalarda değil razer falan ekipman veriyorlar geçen sezonda da logitech ekipmanlar vermişlerdir. Bir takip edin derim.

İyi forumlar.

2. Emika

Emika Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    120
    Banka:
    0 ÇTL
    Yeni yama ile gelen arkadaşını davet etkinliğini bende uyguladım ve çok güzel hediyeler geliyor. Maç tahmini ve giriş etkinliği de bol bol kazandırıyor. bende Goley'i herkese tavsiye ediyorum.

Sayfayı Paylaş