1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Google - Sürpriz Yumurta

Konusu 'İnternet' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 15 Aralık 2007 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.362
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.873 ÇTL
    Hemen her programa ait gizli bir sürpriz yumurtası olduğu gibi Google'in de böyle bir özelliği var. Görmek için [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] adresine gidiyoruz ve arama kutucuğuna alttaki cümleyi yazıyoruz ve

"Google Easter eggs"

yazıp; "Şansımı Denemek İstiyorum" butonuna tıklıyoruz. Artık maus kullanarak sepetinize G O O G L E harflerini toplayabilirsiniz.

-----------------------------------​

Sürprizler bununla da bitmiyor. Aşağıdaki kelimeler de arattırdığınızda sizi ilginç içerikler bekliyor... Kelimeleri yazıp "Şansımı Denemek İstiyorum" butonuna tıklıyoruz. Hepsini tek tek denemenizi öneririm :)

google bearshare
    xx-klingon
    xx-piglatin
    google gothic
    google loco
    google l33t
    google bsd
    google linux

2. sherry

sherry V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    1.980
    Banka:
    286 ÇTL
    Bazılarını daha önce görmüştüm ama nasıl yapıldığını bilmiyordum. Artık ben google'yi Çince kullanacağım:D "google loco" yazdığımız zaman açılan sayfadaki videoda Google ile ilgili birkaç sır daha vermiş. Google' den ayın görüntülerine ulaşabiliyorsunuz. Güzel bir paylaşım teşekkürler..

3. biz

biz Aktif

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    teşekkürler bu yumurtaları çok seviyorum her programa koyarlar fakat ilk bulanlar nasıl buluyor bilmiyorum yapımcılar kendilerimi açıklıyor acaba

Sayfayı Paylaş