1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Google - Sürpriz Yumurta

Konusu 'İnternet' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 15 Aralık 2007 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    8.223
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    9.709 ÇTL
    Hemen her programa ait gizli bir sürpriz yumurtası olduğu gibi Google'in de böyle bir özelliği var. Görmek için www.google.com adresine gidiyoruz ve arama kutucuğuna alttaki cümleyi yazıyoruz ve

"Google Easter eggs"

yazıp; "Şansımı Denemek İstiyorum" butonuna tıklıyoruz. Artık maus kullanarak sepetinize G O O G L E harflerini toplayabilirsiniz.

-----------------------------------​

Sürprizler bununla da bitmiyor. Aşağıdaki kelimeler de arattırdığınızda sizi ilginç içerikler bekliyor... Kelimeleri yazıp "Şansımı Denemek İstiyorum" butonuna tıklıyoruz. Hepsini tek tek denemenizi öneririm :)

google bearshare
    xx-klingon
    xx-piglatin
    google gothic
    google loco
    google l33t
    google bsd
    google linux

2. sherry

sherry V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    1.980
    Banka:
    330 ÇTL
    Bazılarını daha önce görmüştüm ama nasıl yapıldığını bilmiyordum. Artık ben google'yi Çince kullanacağım:D "google loco" yazdığımız zaman açılan sayfadaki videoda Google ile ilgili birkaç sır daha vermiş. Google' den ayın görüntülerine ulaşabiliyorsunuz. Güzel bir paylaşım teşekkürler..

3. biz

biz Aktif

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    teşekkürler bu yumurtaları çok seviyorum her programa koyarlar fakat ilk bulanlar nasıl buluyor bilmiyorum yapımcılar kendilerimi açıklıyor acaba

Sayfayı Paylaş