Görünce sinirlerinizi bozan kişi kim?

Papatya

V.I.P
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
23,265
Beğeniler
6,787
Şehir
Seattle.
#1


Bazen öyle durumlar ve insanlar vardır ki o an onu görmezden gelmek bütün günün daha rahat geçmesine yeter. Peki sizin için kimi görmek bütün gününüzün berbat geçmesine neden olur? Buyrun bu testi çözün ve bilmiyorsanız öğrenin. Bilimsel olmasa da bu test size kimin iyi gelmediğini söylemeye çalışacak.

BURAYA TIKLA

 

Papatya

V.I.P
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
23,265
Beğeniler
6,787
Şehir
Seattle.
#2


Patron/Öğretmen/Yönetici

Sabah sabah günün ilk karşılaşması patronunuzla olunca, bütün günü aşırı baskı altında geçiriyorsunuz. Zira onunla aynı anda ofise girmenize bozuluyor ve bütün manasız işleri o gün boyunca size yıkıyor. İstediği her işi doğru yapıyor olmanız bile onun gün içerisinde sizinle uğraşmasına engel olmuyor. En iyisi mi ne yapın edin patronunuzdan önce ofiste olun.


Malesef yanlış.
 

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Katılım
22 Şbt 2008
Mesajlar
35,430
Beğeniler
7,157
Şehir
TÜRKİYE
#3
Linki tiklamadim..gorunce sinir oldugum sirkette biri vardi...adami gorunce sinirlerim zipliyodu...bigun oturdum agladim hatta...mudurum kalkti bilgisayarimi kapatti...git biraz hava al gel dedi...gelince durumu anlattim...bi sure sonra yonetim o kisiyi isten cikardi...uzuldum istem cikarilmasina ama en azindan simdi sinirlerim iyi....
 

felsefe_mi

...!...
Özel üye
Katılım
14 Ksm 2011
Mesajlar
6,268
Beğeniler
427
#4
Trafik polisi
Ne zaman işe geç kalacak olsanız ne hikmetse trafik polisine yakalanıyor ve ceza yiyorsunuz. Her geç kalışınızda muhtemelen ayağınızı arabanın gaz pedalında unutuveriyorsunuz, bu da trafiğin sükunetinden sorumlu polislerin gözünden kaçmıyor. Güne anlamlı bir cezayla başlıyor ve bütün gününüzün rezil geçmesine neden oluyorsunuz. Ya işe arabayla gitmeyin ya da dikkatle aceleyi birbirinden ayırt etmeyi öğrenin.


:D:D Hayy allahım :D Sevmem cidden :D
 

MeRciMeK

V.I.P
V.I.P
Katılım
20 Mys 2009
Mesajlar
14,929
Beğeniler
1,929
#5
Çıkan kişiyi şu an görmek sinirlerimi bozardı evet:)
 

SizinSesiniz

~~ Son Kez ~~
Özel üye
Katılım
16 Ksm 2012
Mesajlar
1,957
Beğeniler
220
Şehir
Hayaller Kentinden
#6
Eski en iyi arkadaş
Uzun müddet iyi vakit geçirmişsiniz. Sonra aranızda kara kediler resmi geçit yapmış. Artık pek iyi arkadaş sayılmazsınız. Birbirinizi idare ediyorsunuz ama yaptığı her şey de size batıyor. Görmezlikten de gelemiyorsunuz. Rol yapmak zorunda hissediyorsunuz kendinizi. İyisi mi en azından bir süre görüşmeyin. Böyle arkadaşlık zaten yürümez.

Çok Doğru Söyledi
 
Top Bottom