Got All Media(Çılgın Bir Progaram)

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.

merakettim

Öpözel Üye :*
Katılım
19 Tem 2006
Mesajlar
2,534
Beğeniler
548
Yaş
30
Şehir
leşim ANKARA:)
#1
TÜRÜ'NÜN EN GÜZEL ÖRNEĞİ
Programın adı : Got All Media
Program Sürümü : v5.0.0.2
Program Boyutu : 9.50 Mb.
Platform : Windows 2000/XP
Kullanım İzni : Freeware - Ücretsiz
Bu program için çok fazla yazacak birşeyim yok. Çünkü bu programın neresini ve hangi özelligini yazacağımı bilemiyorum ki. Bu kadar programlarla iç içe olan biri olmama rağmen, ben bugüne kadar böyle detaylı bir medya programı görmedim desem inanın.
TV istasyonu mu desem, Radyo İstasyonu mu desem, Video Oynatıcısı mı desem, Web Görüntüleyici mi desem.. Ne desem bilemiyorum. Ben bile henüz bu taze programın her yerini keşfedemeden heyecanla sizlerle paylaşmak istedim. Bakalım sizlerde beğenecekmisiniz ?
Medyalarınız için ihtiyaç duyduğunuz her şey bu programın içeriginde mevcuttur. HDTV veya DVB, DVD, filmler, müzik, fotoğraflar, Internet radyosu, ağ tarayıcısıyla PVR, ve RSS okuyucusu. Menüleri ve medya idare modüllerini tasarlayın. Yerel olarak veya uzaktan birleşik ağ servisçisi ile kayıtları programlayın, resimlerinizi görüntüleyin, SlaytShow'a dönüştürün. ve daha neler...
Programı ilk yükleyip test ettiğim de inanın çok şaşırdım, program o kadar tatlı bir arayüze sahip ki, resmen desktop olarak görev yapıyor ve bütün medyalarınız elinizin altına geliyor.
İyisimi siz beni bu bitmeyen özellikler için hiç yormayın ve programı indirerek test edin. Bu mükemmel yazılımın güzelliklerini keşfedin.

Buradan İndirebilirsiniz
 
Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.

Benzer konular

Top