1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Gözleri Görmeyen Kızın Büyük Başarısı

Konusu 'Engelleri Aşalım' forumundadır ve ZeyNoO tarafından 24 Eylül 2010 başlatılmıştır.

1. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.784
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.064 ÇTL
    İskenderun'da küçük yaşta gözlerini kaybeden 15 yaşındaki Elif Aktaş Adana Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi sınavını birincilikle kazandı
    Henüz 4 yaşında iken müzikle tanışan Elif Aktaş'ın ailesi de kızlarının bu mücadelesi için evi Adana'ya taşımaya hazırlanıyor 4 günde ud çalmasını kendi kendine öğrenen Elif Aktaş başta piyano olmak üzere keman gitar flüt darbuka çalmayı da başarmış İki erkek kardeşi olan evin en küçük kızı Elif'in bu azmi görenleri de şaşırtıyor Hayattan umudunu kesmeyen ve müzikle hayatını birleştiren Elif Aktaş müzik öğretmeni veya piyanist olmayı arzu ediyor

Elif "Ben aslında kendime güveniyordum Heyecanım da vardı Dersteymişim gibi sınava girdim ve yaptım İki aşamalı sınavı tamamen geçtim Şimdi piyano ud keman gitar flüt darbuka ve bir çok enstrüman çalabiliyorum" dedi 4 yaşında babasının önüne piyano koyduğunu ve çalmaya başladığını söyleyen Aktaş "4 yaşından müzikle uğraşıyorum Müziği çok seviyorum Müzik öğretmenliği ve piyanist olmayı hedefliyorum" diye konuştu

Anne Hayrinüsa Aktaş ise "Kızım bir kaç defa ameliyat geçirdi ve kısmi olarak görebiliyor Kızımın eğitimi için tüm imkanlarımızı seferber ettik Görenler bu kız bir dahi diyor Hatta müzik aletleri satan yere gittiğimizde Elif'in bu kadar kısa sürede bu enstrümanları çalmasına inanamadılar" diye konuştu

Sayfayı Paylaş