1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Gözyaşım Yüreğine Değince..

Konusu 'Okunası Yazılar' forumundadır ve KıRMıZı tarafından 26 Kasım 2009 başlatılmıştır.

1. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    4.786
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    388 ÇTL
    Seni tanımadan önce yüreğim ölü deniz gibi sessiz sakin konuklarını ağırlamaktaydı. Oysa şimdi yatağına sığmayan köpürerek taşan azgın nehirler gibi çağlamakta...

Seni hangi mevsimde sevdim ben?... Ne zaman gelip yüreğime oturdun? Nasıl başladı ve şekillendi? Aynaya yansıyan görüntümde tek bedende 2 suret görüyorum. İkisinin de gözlerinde yıldız pırıltısında dans eden ateş böceklerini görüyorum.

Kozasında günışığını görmek isteyen tırtıl misali karanlıktayım şu an. Dışarısı nasıl acaba? Güneşinde ısınabilecek miyim? Yoksa yağmurunda boğulacak mıyım?
    Kimin elinde şekilleneceğim acaba? Kelebek olacağım günü görebilecek miyim? Kelebeklerin ömrü 3 günmüş ya hani; tırtıl olup asırlarca herhangi birinin ellerinde yaşamaktansa , kelebek olup 3 gün sevdiğimin ellerinde olmayı tercih ederim.

Sevginin panzehiri acı değil mi? Acılarla yüreğimiz olgunlaşacak daha bir biz olacağız...Gözyaşlarım yüreğine değdiği an yüreğinde çiçekler açacak...

2. ruhu'm

ruhu'm Aktif

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    oLüm GéLdiği Zaman YaniMa GéLMé.. Bén AzRaiLLé'Dé
    Yer:
    bi ara tabelaya bakarım x)) ♥AkLım Hep Sende
    Banka:
    0 ÇTL