1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Grup As - Şarkı Sözleri

Konusu 'Şarkı Sözleri' forumundadır ve cırcırböcee tarafından 20 Eylül 2006 başlatılmıştır.

1. cırcırböcee

cırcırböcee V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    2.880
    Banka:
    335 ÇTL
    anladim hersey faydasiz, birlikte olmamiz imkansiz, askimiz degil bir care, gec olmadan ayrilmaliyiz
    anladim hersey faydasiz, birlikte olmamiz imkansiz, askimiz degil bir care, gec olmadan ayrilmaliyiz

nasilda soylersin bunlari, saymadan gecen o yillari, ayriliktan soz etme ne olur, alda git gideceksin canimi

gitme dur ne olur, birakma ellerimi, ne olur soyle, hicmi sevmedin beni, yok olur kirilir, bu kalbim sensiz simdi, ne olur gitme askimiz bitmesin boyle

gitme dur ne olur, birakma ellerimi, ne olur soyle, hicmi sevmedin beni, yok olur kirilir, bu kalbim sensiz simdi, ne olur gitme askimiz bitmesin boyle

ne olur gormesen halimi, uzgunum baska bir care yok, ayrilik en dogru karar inan, gitmeye mecburum bu son veda

bu kadar kolay miydi hersey, yikipta gitmek umutlari, inanmam bu sen olamassin, kotu bir kabus olsa gerek

Sayfayı Paylaş