1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

GTA 5 Satış Rekoru Kırdı!

Konusu 'Pc Oyunları' forumundadır ve Aries tarafından 19 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Aries

Aries Katılımcı

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    Öğrenci Filan
    Yer:
    İstanbuL
    Banka:
    4 ÇTL
    Hakkında çıkan hemen hemen her haberin oyun severler tarafından heyecanla takip edilmesinin ardından GTA 5’in piyasaya sürülmesi ile yoğun ilgi satış rakamlarına yansıdı.
    [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

Oyun severlerin büyük bir heyecanla beklediği GTA 5 piyasaya sürülmesinden tam 24 saat sonra 800 milyon dolarlık satış rakamına ulaşarak kırılması oldukça güç bir rekora imza attı.

GTA5’in kırdığı rekorun ciddiyetinin anlaşılabilmesi adına yine bu yıl içerisinde piyasaya sürülen ve ciddi bir hayran kitlesine sahip olan Call of Duty: Black Ops 2’nin 15 günde 1 milyon satışından söz edebiliriz.

Henüz resmi bir açıkla yapılmasa da 10 milyon civarında satış gerçekleştirdiği düşünülen GTA 5, 265 milyon dolarlık prodüksiyon maliyetinin karşılığını fazlası ile alacak gibi görünüyor.

Son düzenleyen: Moderatör: 26 Ocak 2014
  2. anaconda34

anaconda34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    Hak ediyor bunu fazlasıyla bence

3. Esr3
    Haylaz

Esr3 Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    281
    Ödül Puanları:
    2.230
    Banka:
    10 ÇTL
    Kardeşime söz verdigim icin pisman oldum :biyikli:
    Ilk gün saturnda bi tane bile kalmamis iki gün pesinden kosturdum zor buldum. Hem pahali hem zevksiz bir oyun. Erkek milletini anlamiyorum :biyikli:

Sayfayı Paylaş