1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

"Gülme! İncinirim.."

Konusu 'Şiir' forumundadır ve MasMavi tarafından 1 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. MasMavi
    Avare

MasMavi Katılımcı

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    630
    Yer:
    Hayatın İçinden
    Banka:
    0 ÇTL
    Bakışların gittiğin yerden uzak
    Yoksa gelirdim..
    Sensiz anlamsızlığımı anladım dön v.s. demek için .."

inan gelirdim...eğer üzerime demir kapılar kapatıp gitmeseydin..beni alevlere teslim etmeseydinbil ki seninleydim..anlatmak için..anlamayacığını bile bile bir kez daha umut yeşertmek için gelirdim..gelmedim..!inadını bilirim..hadi yine yap yapacağını..beni derinlere göm...

''Sensiz anlamsızlığımı anladım dön..!
    Bugün burada cumartesi
    Ben senin saçlarını suçlar bakışlarını
    Geveze susuşlarını bile özledim .."

onca şey..yaptığın onca şeyden sonra seni hala sevebiliyorum...suçlar bakışlarını bile özleyebiliyorum..önemli değil ne dediği gözlerinin..bana baksın yeter..susuşların..önemli değil ne anlattığı..sesini duyayım yeter..
    sen..hala nefes alabiliyor musun..?sızlamıyor mu için..?duyuyor musun..kendimi sana teslim ettim..arkanı dönme yeter...yoksa gelemiyorum..

"Ayrılık bu söyle sende farklı mı zaman?
    Aynı soğuk.. Aynı hazan... "

ve zaman...sensizken geçmiş mi durmuş mu sezmiyorum...
    ama bugün..bugün burda cumartesi...orda da mevsim hazan değil mi..?soğuk buralar..ayaz içim...mevsim hazan...
    sahi..senin de nefesin kesilecek gibi oluyor mu birazdan...?

"Bugün orda da Cumartesi mi?
    Sen de beni 'benim kadar' özledin mi?
    Aynalardan kaçarken özlenmeyi beklemek
    Ne kadar acı ne kadar komik..
    Ve bana ait değil mi? "

bilmiyorumbugün orda da cumartesi mi?gittiğin yerde diyorum..dünyanın öbür ucunda...uzakta hani..çok uzakta..sende beni benim kadar özledin mi??heybene aslımıkendimi koymuştum farketmedin mi??ben..çok özledim beni..bu acı..komik ve ne kadar da bana ait değil mi...?
    hala sevebilmek seni..sırtımdaki bıçaklara rağmen sevebilmek..ne gülünç değil mi..?bilirim..çok iyi bilirim..

ama
    yine de..

"Gülme!
    İncinirim.."

2. buhurdan
    Buhranda

buhurdan Usta

Beğenileri:
    380
    Ödül Puanları:
    1.480
    Banka: