1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Güncellenmiş İmgur.com 'a nasıl resim yüklenir (resimli anlatım)

Konusu 'Duyurular / Yardım' forumundadır ve dderya tarafından 27 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Etiketler:
  1. dderya
    Ayyaş

dderya kOkOşŞ Süper Moderatör

Beğenileri:
    7.513
    Ödül Puanları:
    11.080
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    izmir :)
    Banka:
    216 ÇTL
    İmgur.com'a resimler nasıl upload edilir?
    İmgur.com sitesi forumdaki resimleri kırmayan nadir sitelerden biri... Bu arada yeri gelmişken söyleyeyim, hızlıresim sitesinden upload etmeyiniz lütfennnnnnn :P 2 güne kalmadan resimler kırılıyor ve bu forumu ve modları kötü etkiliyor.
    Şimdi, tasarımı değişmiş olan İmgur'dan nasıl resim yükleneceğini anlatmak istiyorum. Bu benim ilk resimlerle bir şey anlatışım olacak, umarım doğru düzgün yapmış olurum...

resmi seçtikten sonra upload işleminin tamamlanmasını bekliyoruz. Üst kısımdaki yeşil şeritten uploadın tamamlanmasına ne kadar kaldığını görebiliyoruz.
    Sonra resme sağ tıklayıp resmi kopyala diyoruz. Ctrl-V ile resmimizi foruma yapıştırıyoruz.

_nehir_ ve aslann bunu beğendi.
  2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.358
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.820 ÇTL
    imgur formatı aşırı şekilde değiştirdi.

Bu resimleri rahatça yüklemek ve kullanmak için DNS ayarlarının değişmiş olması gerekiyor arkadaşlar. Aşağıdaki linkte Windows sürümleri için DNS değiştirme konusu anlatılmış.

Windows 10: [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

Windows 8: [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

Windows 7: [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

Widows Xp: [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

_nehir_, Papatya ve dderya bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş