Günde 100 Kez Orgazm Oluyor

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,803
Beğeniler
6,472
Şehir
Seattle.
#1ABD'nin New Jersey Eyaleti'nde yaşayan bir hemşire günde 100 kez orgazm oluyor. Ev temizlemesi, otomobil kullanması ya da tren geçmesi bile 44 yaşındaki Kim Ramsey'i tahrik edip orgazm sürecini başlatabiliyor.

Ramsey'in bu durumda yaşamasının nedeni tedavisi olmayan, kısa adı tıpta "PSAS" olarak bilinen 'Sürekli Cinsel Uyarılma Sendromu'ndan musdarip olması.

HAYATI CEHENNEME DÖNDÜ

Sorunun 2008 yılında başladığını, bir erkek arkadaşıyla birlikte olduktan sonra dört gün süreyle orgazm olduğunu olduğunu anlatan Ramsey şunları söyledi:

"Her kadın orgazm olmak ister ama benim için tam tersi bir durum sözkonusu. Sürekli orgazm olmam nedeniyle çok bitkinim. Bazen kolumu bile kaldıramıyorum. Yıllardır düzgün bir ilişkiye giremiyorum. Sorunu çözmek için çok şeyi denedim ama sonuç alamadım."

PSAS SENDROMU (SÜREKLİ CİNSEL UYARILMA SENDROMU) NEDİR?

PSAS sendromu kadınlarda görülen bir sağlık sorunudur. Buna göre cinsel istek ya da herhangi bir duyguya bağlı olmaksızın aniden ve sürekli olarak ortaya çıkan tahrik olma rahatsızlığıdır. Bu hastalığa sahip olan kadınlar günde onlarca hatta yüzlerce kez basit şeylerden tahrik olabilmektedir.

Bu rahatsızlık, kadınların gündelik hayatlarını aksatacak derecede sorun oluşturmaktadır. Cep telefonunun titreşimi, çeşitli aletlerin sesleri, parfüm kokuları bu hastalığa yakalanan kadınların tahrik olduğu unsurların başında geliyor.

 

Düş

Septik bir KADIN
Özel üye
Yarışma Birincisi
Katılım
20 Şbt 2012
Mesajlar
3,098
Beğeniler
2,709
#3
En büyük etken sürekli masturbasyon.
 

Benzer konular

Top