Güneş Koç Burcunda

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,024
Beğeniler
6,468
Şehir
Seattle.
#1


Sevgili Koçlar

20 Mart saat 13:02-20 Nisan saat 01:13 tarihleri arasında burcunuz üzerinde seyrini sürdürecek Güneş genel astrolojik ifadesi gereği, yaşam gücünüz, kendinizi dış dünyada ifade etmeniz ve kişisel meseleler için yoğun bir enerjiye sahip olmanız açısından destekleyicidir. Kim olduğunuzu dış dünyada ifade etme arzunuz, kendinize olan güven duygunuz yükselir. Özgürce karar verirsiniz. Fiziksel açıdan kuvvetlenir, kendinizi zinde ve sağlıklı hissedersiniz. İlgi odağı olursunuz. Liderlik gücü kazanırsınız.


Aktif ve girişimci yanlarınızın fazlasıyla ön planda olması, cesaretle yol almanızı sağlar. Aşk evinizin yöneticisi olan Güneş, burcunuzda ilerlediği sürelerde, sizi çekici kılar. Karşı cins üzerinde etkili olursunuz. Flört etmek, kısa maceralar yaşamak hoşunuza gider. Dönem içindeki etkili görünümler, Güneş geçişini hangi alanlarda ve hangi konular üzerinde değerlendirebileceğinizi, dikkate alınması noktaları anlamamızda son derece önemlidir. Şimdi birlikte bu ay içindeki görünümleri inceleyelim. Güneş-Koç burcu geçişi Mart ayı etkili tarihleri : 27, 28, 29 Mart.


29 Mart tarihinde artık eskisi gibi biri olmadığınızı, yeni ve farklı bir yaşama adım atmak istediğinizi hem ilişki hem yaşamınızla ilgili her alanda hissedebilirsiniz. Rutin bir hayatın artık sizi doyurmayacağının gayet iyi farkındasınız. Sanki yeni yürümeye başlamış ve etrafında ne var ne yok diyerek anlamaya çalışan bir küçük çocuk gibi hissedeceğiz kendimizi. Bu tabii ki çok güzel. Şu aralar ayağımıza bir şeyler dolansa, engel koysa da, kişi kendine sonunda yeni bir yol açacak ve hayatını yerli yerine koymayı başaracaktır. Yeter ki, değişime hazır olsun, yeter ki bunu gönülden istesin. Güzellikler düşünün. Arınıyorum ve tazeleniyorum diyerek kendinizi yeni bir yola hazırlayın olur mu?

 

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,024
Beğeniler
6,468
Şehir
Seattle.
#2


Sevgili Boğalar

20 Mart saat 13:02-20 Nisan saat 01:13 tarihleri arasında etkili olacak Güneş-Koç burcu dönemi sizin gibi sağlam adımlar atmayı seven kişiler için bir miktar zorluk içeriyor. Siz bir adım atmadan önce uzun uzun düşünmeyi tercih eden bir insansınız. Ancak Koç burcu geçişlerinde daima aktif olmak, harekete geçmek, elde etmek vardır. Biriken, kullanılmayan veya bir takım nedenlerle içsel baskı altında kalan kişi, gerilim yaşayabilir. Hani derler ya, yerim dar oynayamıyorum diye. Aynen böyle. Kişi bir şeyler yapmak ister ama bunları dışarıya sunmakta, uygulamakta zorlanır. Elden geldiğince bilinçli ve mantıklı bir şekilde hareket etmek, inancınızı ayakta tutmak ve iyice bir olan bitene bakmak gerekir.


Gizli ve bilinmeyen bazı düşmanlıklarla karşılaşmak olasıdır. Bütün bunların farkında olarak çevrenizde bulunan insanlara dikkat etmeli, özel ilişkiniz dahil olmak üzere size ait önemli şeyleri güvenmediğiniz insanlarla paylaşmamalısınız. Sizi tedirgin eden veya kafanızın içini kurcalayan konularda lütfen hoşgörülü ve ılımlı davranmaya çalışınız. İçsel öfkelerin sizi esir almasına izin vermeyin. Bu enerjiyi hedeflerinizle alakalı konularda araştırmalar yaparak, çalışarak, kendinizi gözden geçirme anlamında kullanabilirsiniz. Sizin için anlamını çoktan yitirmiş bazı kişi veya olguları devre dışında bırakabilirsiniz. Derinliklerinize çekilerek kendinizi yeniden gözden geçirebilir eksik kaldığınız durumlar için kendinizce önlem alabilirsiniz. Sağlığınıza mutlaka özen göstermelisiniz. Stres, içinize atmak, ihmal edilmiş rahatsızlıklar kendini hatırlatabilir. Güneş-Koç burcu geçişi Mart ayı etkili tarihleri : 27, 28, 29 Mart.

29 Mart tarihindeki enerjiler sizi öncelikle iç dünyanızda değişime hazırlıyor. Elinize batanları, değişmesi gerekenleri, artık vadesi tamamlanmış olanları önünüze getirerek bunlardan kurtul ve arın diyor. Ancak işin asıl önemli kısmı, bütün bunlara ne kadar hazırlıklı olduğunuzdur. Artık değişiyorsunuz dostlarım. Yıllar önceye göre farklı bir dünya arzunuz gittikçe içinizde büyüyor olmalı. O zaman lütfen yenilikler için önce ruhunuzu sonra bedeninizi arındırmaya başlayın. Gönülden arzu ettiklerinizi hayal edin. En çok ne isterdiniz bunları düşünün olur mu?

 

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,024
Beğeniler
6,468
Şehir
Seattle.
#3


Sevgili İkizler

20 Mart saat 13:02-20 Nisan saat 01:13 tarihleri arasında Koç burcunda ilerleyecek Güneş, yeni hedefler belirleyeceğiniz zamandır. Koç burcu zamanları tabiatın uyanışı ve hayatın canlanması demektir. Bu enerji altında İkizler aktivite gücünü açığa çıkararak mücadeleci kimliğini ön plana alarak hırsla başarıya odaklanabilir. Böylece hem moraliniz hem de fiziksel gücünüz yerine gelmeye başlar. Bu dönemde projelerinizi bitirme, yeni hedefler belirleme, yeni bir adım atma yönünde güven duygunuz tamdır. Bir çok insanla tanışabilir, fikirlerinizi öne sürebilir, aktif bir dönem geçirebilirsiniz. Yalnız çoğu zaman bir sabırsızlık çabucak adım atma gibi haller hissederseniz, ayarınızı biliniz. Fırsatları zamanında değerlendiriniz. Sosyal hayatta yerinizi alınız. İlişkilerinizi güçlü tutunuz. Güneş-Koç burcu geçişi Mart ayı etkili tarihleri : 27, 28, 29 Mart

29 Mart tarihindeki enerjiler, yeni dostluklar kurmak, yeni çevrelere girmek, sizinle aynı amaçta olan kişilerle irtibata geçmek bu enerjinin gücü sayesinde daha kolaydır. Özgürlük kelime olmaktan çıkar, hayatınızın baş köşesine oturur. İdeallerinizi gerçekleştirmek için daha hırsla çalışmanızda yanınızdaki güçtür. Eğer bulunduğunuz ortam ve kişilerle olan irtibatınız gelişiminizin önünde set oluşturuyorsa artık yeni bir alanda farklı kişilerle bağlantıya geçme anlamında sizi destekler. Hemen mi derseniz? Bunlar yavaş yavaş yerli yerine oturacaktır. Ancak burada önemli olan sizin değişime gönüllü olmanızdır.


 

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,024
Beğeniler
6,468
Şehir
Seattle.
#4


Sevgili Yengeçler

20 Mart saat 13:02-20 Nisan saat 01:13 tarihleri arasında Koç burcunda ilerleyecek Güneş, genel astrolojik niteliği çerçevesinde ele aldığımızda, sizlerin kariyer hayatınız, mesleki faaliyetleriniz, toplum içindeki konumunuzu belirleme yönünde gayet destekleyici ve son derece kuvvetlendirici bir enerjidir. Çünkü geçtiği alan hem kendinizi ifade edebilmeniz hem de yeni başlangıçlarda bulunmanızda size kuvvet olur. Yengeçler bu dönemi olumlu yönde değerlendirmek istiyorlarsa bir hedef belirlemeleri ve bu hedefi gerçekleştirmek yönünde istekli olmalıdırlar. Kaldı ki sizler öncü grup burcusunuz.

Bu öncülük gücünüzü kullanabilmek size kalıyor. Koç burcunda ilerleyen bir Güneş, ileriye atılarak kendinizi ifade etmek anlamı taşır. Belirli bir alanda odaklanarak, girişimci düşünerek kafanızın içindekileri yürürlüğe koyabilirsiniz. Mart sonundaki enerjiler, değişimlerin işaretçisi olarak öne çıkıyor. Bunları günlük yorumda detaylı işleyeceğim. Ancak şunu söyleyeyim. Bu değişimlerin bir kısmı ani şekilde gelişebilir. Ani bir iş değiştirme, başka bir işe girme, pozisyon değiştirme, özgür çalışma, kendi işinizi kurmak gibi. Güneş-Koç burcu geçişi Mart ayı etkili tarihleri : 27, 28, 29 Mart

29 Mart tarihi, geleceğe hazırlığın işaretidir. Başta meslek hayatınız olmak üzere toplumsal statünüz, maddi dünyada gerçekleştirdikleriniz, ebeveyn(anne veya baba) ilişkileriniz, işverenleriniz kısaca yazgı niteliğinde olan her türlü aktivitenizle ilgili konularında etkilidir. Yavaş yavaş bazı yenilik ve değişimler yaşamınızda oluşmaya başlıyor. Önünüze değişik fırsatlar çıkabilir. Yengeçler değişime pek açık değillerdir. Ancak ay sonundaki enerjiler hepimizin hayatında farklı güzellikleri getirebilir. Burada önemli olan biz ne istiyoruz. Neyi hayatımızda görmek ve yaşamaktan yanayız. Bunları tespit edebilirsek, değişim kapımızı çaldığında hazırlıklı oluruz. Bazen hiç aklınıza gelmeyen değişimler birdenbire karşınıza çıkabilir. Bu sizi hiç şaşırtmasın. Sadece bu değişikliğin sizin hayatınızdaki önemini kavramaya çalışınız.

 

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,024
Beğeniler
6,468
Şehir
Seattle.
#5


Sevgili Aslanlar

20 Mart saat 13:02-20 Nisan saat 01:13 tarihleri arasında Koç burcunda ilerleyecek Güneş, son derece güçlü bir enerjiyle çevrelenmenizi sağlayıcı. Bu enerji sayesinde kendinizi güçlü bir şekilde dışarıya yansıtmanız, kendinizden emin olmanız mümkündür. Güneş canlılığımızdır, sağlığımızdır, ifade gücümüzdür, güven duygumuzdur. Hayatın güzelliklerini hissedebilme, kişiliğimize uygun kararlar verebilme kuvvetidir. Güneş egomuzdur. Ancak bu egonun ayarını iyi yapmak gerekir.
Kendini sevmek güzeldir.


Ancak insanın kendini bilmesi de erdemdir. Koç burcu geçişleri siz Aslanların eğitim hayatınızdan ticari yaşamınıza, uzak yerlere seyahatlerinizden çevre girişimlerinize kadar tüm konularda etkilidir. Bu dönemde kendinizi bu konularda gayet aktif ve emin hissedebilirsiniz. Bu süreçte kişi, sabırsızdır. Çünkü artık yenilik yapmaktan yanadır. Şehir veya ülke değiştirebilir. Oturduğu yerden başka bir yere taşınmayı düşünebilir. Karşısına çıkan fırsatları değerlendirmek isteyebilir. Fiziksel anlamda bir hayli enerjik olunur. Kaldı ki, bu alanda geçiş yapacak kuvvetli Mars etkisini de hesaba katarsak enerjiniz epeyce yüksektir. Ancak ben Merkür Balık burcu seyrinin devam etmesi nedeniyle sizlerin dağılmadan, bilinçli bir şekilde düşünmenizi, yapacağınız yenilikleri uygulamadan önce güvenilir olup olmadığına bakmanız gerektiğini de bir minik not olarak eklemek isterim. Bilinçli olursak, bu aktif enerjiyle doğru ve yepyeni adımlar atabiliriz. Sürprizlerle karşılaşmayız. Güneş-Koç burcu geçişi Mart ayı etkili tarihleri : 27, 28, 29 Mart

29 Mart tarihi, geleceğe hazırlanma anlamında önem taşıyor. Yepyeni bir sayfanın yavaş yavaş önünüzde aralandığını söyleyebilirim. Siz artık kendi yolunuzu kendiniz cesaretli bir şekilde çizmeye çalışınız. Hem yaşama bakış açısı hem de kişisel gelişimi adına önümüzdeki yıllara hazırlanıyoruz. Kaldı ki, Aslanlar ateşli ve cesur insanlardır. Yepyeni ufuklara, değişik yerlere, kendinizi geliştirmeye hazırlanın lütfen. Bu gelişim kimi zaman inanç sisteminizle alakalı konularda yeniden gözden geçirme anlamına geldiği gibi, eğitim hayatınızdan tutun da, mesleki uzmanlığınıza kadar geniş bir yelpazede yaşanacak değişimlerin de işaret ediyor. Belki bir başka şehre yeniden hayat kurmaya, belki yüksek okul kazanarak bilgilenmeye, belki uzak bir ülkeye giderek kendinizi geliştirmeye hazır mısınız? O zaman siz bu değişimleri istiyorsunuz demektir.

 

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,024
Beğeniler
6,468
Şehir
Seattle.
#6


Sevgili Başaklar

20 Mart saat 13:02-20 Nisan saat 01:13 tarihleri arasında Koç burcunda ilerleyecek Güneş, en başta finansal konular olmak üzere, ilişkinizdeki paylaşımlar, iş ortaklıkları, borç ve alacak meseleleri üzerinde çok dikkatli olunması gereken süreçtir. Bu mevzularda bir çoklarınız zorlanıyor. Eş desteği yok. Bazen tek başına ayaklarınızın üzerinde durmaya çalışıyorsunuz. Bunlar kolay değil. İş ortaklığında problemler yaşanabiliyor. Anlayışsız veya bencil bir eş, sadece keseri kendine yontan insanlar sizi mali ve manevi anlamda güç durumda bırakıyor. Kredi konuları, birilerine güvenip yola çıkıp ortada kalmak, bir yol izlemeye çalışırken, mecburen başka bir yola dönmek, günü kurtarmaya çalışmak her yiğidin harcı değil.

Şimdi Koç burcunda ilerleyen Güneş, bu meseleler üzerinde durmanızı sağlayacak. Kimi Başaklar bir ortakla yollarını ayırabilir. İlişkisinde sorunlar varsa yeter artık diyebilirler. Asıl dikkat edilmesi gereken nokta, sizin ister özel ister parasal isterse başkalarıyla olan her türlü parasal alışverişlerde ve borçlanmalarda riskten uzak durmanız. Önünüzü göremediğiniz, size zarar veren kim veya ne varsa bunları tekrar gözden geçiriniz olur mu. Güneş-Koç burcu geçişi Mart ayı etkili tarihleri : 27, 28, 29 Mart

29 Mart tarihinde son iki yıl önce yaşanmış durumları tekrar karşımıza çıkarıyor. Yatırımlar- iş ortaklığı-çıkarlarımız-ilişiklerimiz-borçlarımız konusunda çok dikkatli olmak lazım. Kimseye güvenmeden ayakta durabilmemiz gerekiyor. Yeri geldiğinde bizi rahatsız eden insanlara, ilişkilere, Dur demeyi bilmeliyiz. Kim dostumuz, kim düşmanımız, kiminle ilişkideyiz, kime güvenebiliriz bunlara bakmak lazım. Bu tarih zaten ister istemez bakmamızı sağlayacak.

 

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,024
Beğeniler
6,468
Şehir
Seattle.
#7


Sevgili Teraziler

20 Mart saat 13:02-20 Nisan saat 01:13 tarihleri arasında Koç burcunda ilerleyecek Güneş, ilişkilerde test süresi anlamına geliyor. Partnerinizle sanki birbirinize ayna tutmuş gibi, aranızdaki benzerlikleri veya farklılıkları görebilmeniz mümkün. Bu süreçte gerek Venüs, gerek Mars bu alanda geçiş yapacağı için, anlıyoruz ki hem sürpriz birliktelikler yaşanabilir, hem ani kopuşlar meydana gelebilir. Kafamız biraz dağılabilir. Bir yandan sağlığımız, iş hayatımızla ilgili meseleler üzerinde düşünürken, diğer taraftan başlayacak bu aktif enerjiler iki arada bir derede misali, bizi epeyce yoracak gibi.

Güneş 27, 28 ve 29 Mart tarihlerinde üç önemli görünüm yapacak. Dolunay da dahil olmak üzere tümünde Uranüs baş rolde. Bu da gösteriyor ki, son iki yıl önceye benzer bir takım gelişmeler söz konusu. O zaman başlayan ilişkiler testten geçiyor. Eğer ilişkinizde üstünü kapattığınız problemler varsa ve ikiniz arasında bitmeyen sorunlar devam ediyorsa ayrılmaya karar verebilirsiniz. Bu kararı karşı taraf veya ortaklaşa verebilirsiniz. Partneriniz veya siz, hayatınızda yeni bir sayfa açmaya karar verebilirsiniz. Bu dönem bekar Terazilerin yeni bir ilişkiye hızlı bir şekilde başlamalarını sağlayıcı olabilir. Lütfen hangi kararı veriyor olursanız olun, abartmadan, iyice düşünerek ve sonradan pişman olmamak için bilinçli hareket ederek dönemi değerlendiriniz.

 

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,024
Beğeniler
6,468
Şehir
Seattle.
#8


Sevgili Akrepler

20 Mart saat 13:02-20 Nisan saat 01:13 tarihleri arasında Koç burcunda ilerleyecek Güneş etkisi altında, iş hayatınızda kendi iradenizi kabul ettirmek, sıkı çalışmak ve bulunduğunuz alanda güçlü olmak arzusu duyabilirsiniz. Fakat bu enerjinin acelecilik, çabuk fethetme ve çabuk sıkılma gibi görülen yan etkilerinin bilincinde olmanız gerekmektedir. İş ortamınızda aktif davranarak, sıcak bir dürüstlük içinde olursanız, insanlarla iyi bir diyalog geliştirdiğiniz gibi isteklerinizi uygulamanız da kolay olur. Öne fırlamak, yorulmaksızın hareket etmek, coşkunluk, dinamizm, her işin altından kolayca kalkmak gibi destekleri de hesaba katarsak hakikaten etkili bir süreç gibi gözükse de, bilinçli düzenlemelerde bulunmak çok önemli.

Ay sonuna doğru hem Venüs hem Mars görünümleri çok etkili olacak. Yönünü, yolunu bilmeyenler sabırsız davranabilirler. İşini bilenler, değişimlere ayak uydurabilenler yarı yolda kalmazlar. Güneş-Koç burcu geçişi Mart ayı etkili tarihleri : 27, 28, 29 Mart

29 Mart tarihindeki enerjiler, özgürlük, bireysellik orijinallik, değişim ve heyecan isteyen bireysel yanlarımızın ortaya çıkmasında etkilidir. Sizi yeni bir alana çeken, yeni bir oluşumu işaret eden bir çağrı gibi. Artık çalışma yaşamınız, hizmet konuları, iş ilişkilerinde farklı ve sıra dışı yöntemlerle yol almayı öğrenmeniz gerekiyor. Kişi başarılı olabilmek için alışılmamış yöntemler, yenilikler denemek durumundadır. Şu bildiğimiz dokuz altı türündeki işler geçerliliğini yavaş yavaş kaybediyor. Modern usuller mutlaka denenmeli ve keşifçi olmalı, yeniliklere açık bir bilinçle hareket etmeli. Çalışma saatlerini kendinizin düzenleyebileceği, işinde ustalaşarak farklı yeteneklerini ortaya koyabileceği alanlara yönelmeyi öğrenmek durumunda. Bir söz vardır. Değişmeyen, değişimin kendisidir diye. Aynen öyle. Siz buna ne kadar açıksınız. Farklı yollarla kendinizi nasıl ortaya koyabilirsiniz, bunları artık düşünmelisiniz.

 

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,024
Beğeniler
6,468
Şehir
Seattle.
#9


Sevgili Yaylar

20 Mart saat 13:02-20 Nisan saat 01:13 tarihleri arasında etkili olacak Güneş Koç burcu seyir döneminde, kendinizi gönlünüzce gayet özgür bir şekilde ifade edebileceğiniz, zevk aldığınız ne varsa onu yaşamaktan hoşlanacağınız bir zaman dilimidir. Enerjiniz gayet yüksek. Aşk hayatınızla ilgili alanda etkili olacak bu geçiş, sizin tüm güçlü yanlarınızı ortaya çıkarıyor. Fethetmek, etkilemek, elde etmek gayet kolay. Karşı cins üzerinde etkiniz tartışılmaz. Size hayır diyecek insan yok desek yeridir. Mücadele gücünüz görülmeye değer. Aktif bir şekilde hareket edebilirsiniz. Yeni tanışmalar, yeniden aşık olmak, heyecan duymak, hayatın farklı yanlarını yaşamak isteğiniz yükselecektir. Maceracı bir dönem. Farklı olan, heyecan verici olan ne varsa ona doğru koşacaksınız.

Eğlenmek, hiçbir şey düşünmeden artık yeni bir sayfa açarak hayatınızı kurabilirsiniz. Eğlence, spor, aktivite içeren alanlarda sizi görebiliriz. İnsanlar sizi ilgiyle izleyebilirler. Sizin ne kadar çok özellikleri olan bir kişi olduğunuzu fark edebilirler. Bu dönem, iki yıl öncesi gibi hareketlendirecek sizi. İşte size yepyeni olanaklar sağlayacak bir aylık etkili bir dönem. Değişim kaçınılmaz. Sürprizler etkili. Güneş-Koç burcu geçişi Mart ayı etkili tarihleri : 27, 28, 29 Mart

29 Mart tarihi farklılıklarınızı gözler önüne serebilmeniz, özel yeteneklerinizi sıra dışı yollarla insanlara gösterebilmeniz için sizi hazırlıyor. Siz belki şu an farkında bile değilsiniz. Ancak emin olunuz ki, gelecek yıllar size yepyeni değişimleri müjdeliyor. Gösterişli sahne ışıkları altında dans, müzik, elektronik aletlerin kullanıldığı özel etkinlikler, sıra dışı aşklar, özgürce kendinizi ifade edebilmek kim bilir ruhunuza ne kadar iyi gelecek. Özel becerileriniz sayesinde yepyeni çalışmalarla insanların dikkatini çekebilmeniz kolaylaşıyor. Aşk artık sürekli kapınızda nöbette. Siz buyur ediyorsunuz, o gelip gönlünüze kuruluyor. Şimdi lütfen düşününüz. Ben ne istiyorum? Hayatımda ne gibi değişimler olmasını arzu ediyorum. Bunları cevapladıktan sonra, bu değişimlere kendinizi hazırlayın.

 

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,024
Beğeniler
6,468
Şehir
Seattle.
#10


Sevgili Oğlaklar


20 Mart saat 13:02-20 Nisan saat 01:13 tarihleri arasında Koç burcunda ilerleyecek Güneş süresince yuvadaki huzur, güvenlik ve bütünlüğün sağlaması, sorumlulukların yerine getirilmesi ve anlayışlı olunması gerekecektir. Birlikte yaşadığınız kişiler buna yanaşacak mı veyahut siz sakin olacak mısınız? Böyle bir etki altında tartışmak ve huzuru bozmak mı gerekiyor. Hayır. O zaman yapılması gereken özellikle evli kişilerin yaşadığınız ilişkinin özü, süresi, niteliği ve karşınızdaki kişinin sizin yaşamınızdaki yerini iyi belirlemeniz lazım. Eğer bu noktaya gelene kadar türlü badirelerden geçmiş, bir temel oluşturmuş ve yüreğinizdeki sevgiyle yol almış iseniz elbirliğiyle bu süreci gayet güzel bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Bunun tam tersi durumda, kendi yapısı gereği zaten pasif biri ise, o zaman kızmaya hakkınız yok. Zaten en başından beri kişiliği bu diyerek olgunlukla karşılamak gerekiyor. Aslında süreci nasıl geçireceğiniz, tamamen aranızdaki paylaşımın niteliğine bağlı olarak şekillenecektir. Birbiriniz için ne anlam ifade ettiğinizi iyi bilmek ve ona göre davranmak gerekir. Bu tespitin doğru şekilde yapılması için tabii ki gerçekçi ve tarafsız bir şekilde düşünmek gerekiyor. Yalnız yaşayanlar için bu dönem, evinizle alakalı konular üzerinde yoğunlaşmanın işaretçisi olan bu seyir, genel olarak tek başına yaşamanın zorluklarıyla mücadele etme anlamında etkilidir. Aileleriyle yaşayanların da birlik ve beraberlik içinde hareket etmelerinde fayda var. Başka bir şehre yerleşme veya başka bir eve taşınmak gibi değişimler gündem maddenizde yer alabilir. Güneş-Koç burcu geçişi Mart ayı etkili tarihleri : 27, 28, 29 Mart.

29 Mart tarihindeki enerjiler, önümüzdeki yıllara damgasını vuracak olan değişimlerin, yeniliklerin işaretçisi. Hani derler ya, nasıl bakarsan onu görürsün diye. Lütfen şu cümleyi kendinize düstur ediniz. –Ben yenilenmeye açığım, hayatımın güzelleşmesi, değişimi için bu güçlü enerjiyi kabulleniyorum. Değişime en kapalı olanlarınız bile evrensel enerjilerin size hazırladığı bu değişiklere ileride baktığınızda emin olunuz ki ne de iyi oldu dediğinizi şimdiden duyar gibiyim. Nehrin tersine yüzmek yerine, akışa ayak uydurmak size farklı bir dünyanın veya kişisel gelişimin kapılarını açabilir. Yeter ki, siz hangi alanda ne istediğinizi bilin. O gelip sizi bulacaktır emin olabilirsiniz.

 

Benzer konular

Top