Güneş Kova Burcunda

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,837
Beğeniler
6,493
Şehir
Seattle.
#1


Sevgili Koçlar 19 Ocak(saat 23:52)-18 Şubat (14:01) tarihleri arasında Kova burcunda ilerleyecek Güneş genel anlamıyla özgür hareket etmenin, yenilikçi düşünmenin, aktif hareket etmenin, değişimi her alanda arzulamanın işaretçisidir. Sınırlanmak, baskı altına alınmak, kurallara uymak işinize gelmez. Toplumsal aktivitelerde başı çeken kişi olmayı, tanınmayı, bir şekilde sesinizi duyurmayı önemsersiniz. Sosyal yaşamın canlandığı bu süreçte arkadaşlık ilişkileri güçlenir. Yeni insanlarla tanışabilir, fikirlerimizi paylaşabilir, bir grubun üyesi olabiliriz. Bizim gibi düşünen insanlarla birlikte olmaktan hoşlanırız. İşimizi tanıtmak, bir ürünü dışarıya sunumunu yapmak, insanların beğenilerini öğrenmek bu dönemde çok daha olumludur. Reklam, organizasyon, halkla ilişkili her türlü aktivite etkin bir şekilde sürdürülebilir. Sosyal çevremiz genişler. Eğer işimizden memnun değilsek, bu dönemde farklı bir şeyler yapmak isteğimiz artar. Sözgelimi çok değişik alanlara, çalışmalara yönelebiliriz. Süreci daha iyi anlamak için beraberce dönemin etkili tarihlerini birlikte inceleyelim.

Güneş-Kova burcu seyrinin Ocak ayındaki önemli tarihleri: 25, 26, 27, 31 Ocak. 25 Ocak tarihinde amacımıza uygun hızlı ve gayet aktif bir şekilde ilerlememiz mümkündür. Yenilikleri kolayca uygulayabilir, fırsatları değerlendirebiliriz. Sosyal ilişkiler kazandırıcı ve canlandırıcı olur. İşiniz veya uğraşınıza göre enerjinizi gayet olumlu şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca hangi yönde ilerlemeniz gerektiğini tespit edebilirsiniz. 26 Ocak tarihinde birkaç ay veya hafta öncesi düşünülen işleri yoluna koymak, girişimde bulunmak mümkündür. Bu tarihte alınan kararlar, başlanan işler, Jüpiter geri hareketinin bitimiyle ay sonundan itibaren hızlanmaya başlar. 31 Ocak tarihinde birilerine uyma mecburiyetimiz finansal, özel, ortaklaşa işlerde baskı altına alıcıdır. Ancak bunu gerginlikle karşılamak yerine, işin gereği olarak görmekte yarar var. Yoksa, bir hayli tepkili davranırız ki, bu bize pahalıyla mal olabilir.


 

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,837
Beğeniler
6,493
Şehir
Seattle.
#2


Sevgili Boğalar 19 Ocak(saat 23:52)-18 Şubat (14:01) tarihleri arasında Kova burcunda ilerleyecek Güneş dönemi genel olarak, iş hayatımızla ilgili konularda yenilikçi düşünülmesi, etrafınızdaki insanlarla ilişkilere önem verilmesi gereken zamandır. Şöyle bir kendinizi mutlaka gözden geçiriniz. İşinize nasıl heyecan katabilirsiniz, nasıl yeniliklerde bulunabilirsiniz bunlar üzerinde mutlaka durun. Otorite konumundaki kişiler veya soluklandığınız dünya sizden farklı bir şeyler bekleyecektir. Siz de yaratıcı yönlerinizi öne çıkarırsanız orijinal olana yönelirseniz değişik yöntemler keşfedebilir, dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz. Siz güvenli olanı sürdürmeye ve aynı yöntemleri kullanmaya devam ettikçe birileri bundan pek memnun kalmaz. İşinize yenilikler katmak durumundasınız. Beklenmedik durumlara karşı tedbirli olmalısınız. Fırsatları değerlendirmek için, sadece kendi bildiğiniz gibi hareket etmeyiniz. Bu süreç, yeni bir iş, proje üzerinde çalışma yönünden olumludur.

Güneş-Kova burcu seyrinin Ocak ayındaki önemli tarihleri: 25, 26, 27, 31 Ocak. 25 Ocak tarihinde, karşınıza ilginç fırsatlar çıkabilir. Bunlar üzerinde düşünebilirsiniz. Hayata farklı bir açıdan bakabilir, değişik alanlara, konulara, işlere merak duyabilirsiniz. Sizi kısıtlayan hiçbir şeye tahammül edemezsiniz. Eğer bir baskı söz konusu olursa bulunduğunuz ortamdan uzaklaşabilirsiniz. Bir proje üzerinde çalışmanız gerekebilir. Değişik bir şeyler yapmak istersiniz. 26 Ocak tarihinde mali konularda iş görüşmelerinde bulunabilirsiniz. Eğer bir iş başvurunuz varsa, kazanç anlamında yararlı olmasını beklersiniz. Eski bir alacağınızı tahsil edebilirsiniz. Ne zamandır düşündüğünüz bir ihtiyacınızı alırsınız. Ay sonuna doğru, mali anlamda harcamalara dikkat etmek lazım. 31 Ocak tarihinde iş ve özel hayatınızla ilgili konularda ciddi anlamda düşünmenizi gerektiren durumlar oluşabilir. Sizden farklı düşünen kişilerle anlaşmakta, ortak bir yol belirlemekte zorlanabilirsiniz. Sorumluluklarınız bir hayli artabilir. İlişkilerinizi tekrar gözden geçirmeniz gerekebilir.


 

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,837
Beğeniler
6,493
Şehir
Seattle.
#3


Sevgili İkizler
19 Ocak(saat 23:52)-18 Şubat (14:01) tarihleri arasında Kova burcunda ilerleyecek Güneş dönemi genel yeniliklerin uygulandığı bir süreç ve İkizler burcunun kendini bir hayli özgür hissettiği ve özgürce ifade ettiği zaman dilimidir. Sosyalleşme yakın çevrenizden başlamak üzere, suya atılan taş misali giderek büyüyebilir. Gruplarla temas, insanlarla bir araya gelmek, farklılıklarınızı ortaya koyabilmek gayet kolaydır. Bu süreçte eskiye, geçmişe, rutin olana tahammülün düştüğü zaman dilimidir. Böyle olduğu için, kişi değişimden yana kararlar almak ister. İşlemeyen, yavaş olan, engelleyen ilişkiler ve çalışmalar anında bırakılmaya müsaittir. İstenir ki, çabucak girişimler sonuçlansın ve hale yola koyulsun. Eğitimde yeni bilgilerin öğrenildiği, iş hayatında yeni gelişmelere, teknolojiye meraklı olunduğu, çevre ilişkilerinde paylaşımın önemsendiği bu dönemde, ileri atılan her adım ve değişim hoşunuza gidecektir. Eğer son haftalarda durgun bir dönem geçirdiyseniz ve bazı haberler bekliyorsanız, bu süreçte istediğiniz gibi gelişmelerle karşılaşmanız kolay olur. Şimdi dönemi bir de görünümler çerçevesinde ele alırsak, süreci çok daha iyi anlamış olacağız.

Güneş-Kova burcu seyrinin Ocak ayındaki önemli tarihleri: 25, 26, 27, 31 Ocak. 22 Ocak tarihini gayet olumlu buluyorum. Yeni bir işin uygulanması, yenilik anlamında ilerlemeler kaydedilmesi, değişim yönünde karşınıza fırsatların çıkması mümkündür. Sosyal ortamlarda, projelerde, bir grubun içinde, arkadaşlarınız arasında itibarınız yükselir, sizi bir çok insan arayabilir, davetlere katılabilirsiniz, görüşmelerde bulunabilirsiniz. 26 Ocak tarihinde şansınız yüksek olur. Bilgilenme, irtibatlarda bulunma, iletişimde bulunma yönünde hız kazanırsınız. Ancak işlerin tam istediğiniz gibi gerçekleşmesi ay sonuna gerçekleşebilir. Sabırsız olmayalım. 31 Ocak tarihinde yeniliklerin uygulanması için bazı düzenlemelere ihtiyaç duyarsınız. Bunları sabırla karşılayıp, hallederseniz başarılı olursunuz.

 

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,837
Beğeniler
6,493
Şehir
Seattle.
#4


Sevgili Yengeçler 19 Ocak(saat 23:52)-18 Şubat (14:01) tarihleri arasında Kova burcunda ilerleyecek Güneş süresince kişisel öneminizin, kıymetinizin, bilincinde olmakta, ilişkilerinizi, bağlantılarınızı, mali durumunuzu, çıkarlarınızı koruma anlamında akıllı olmakta yarar var. Özel, parasal veya iş hayatınızda, birileri kendine dönük düşünüyor ve kararlar alıyorsa sizi önemsemiyorsa, canınız sıkılabilir. Aradığınız duygusal güveni bulmakta, kararlar vermekte zorlanabilirsiniz. Üzerinizde etkili olmaya çalışabilirler veya arzu etmediğiniz durumlar yaşanabilir. Bu gibi hallerde çok bilinçli, akıllı hareket etmekte yarar var. Maddi ve her türlü beraberlikte sizi üzene durumlar varsa, bunları gözden geçiriniz. Mali konularda dikkatli olunuz. Şimdi bu geçişi, etkili tarihleriyle ele alalım ve nelere dikkat etmemiz gerektiğini görelim.

Güneş-Kova burcu seyrinin Ocak ayındaki önemli tarihleri: 25, 26, 27, 31 Ocak. 25 Ocak tarihinde iş ilişkilerinde ve özel paylaşımlarda çıkarlarınızı iyice gözetiniz. Birilerinin sizin hakkınızı yemesine veya iyi niyetinizi kullanmasına izin vermeden, bilinçli bir şekilde duruma bakınız. Kısıtlandığınız zaman buna tahammül göstermeniz zordur. Doğal olarak mücadele edebilirsiniz. Eğer bir değişiklik düşünüyorsanız, bunun ne kadar yararlı veya zararlı olabileceğini iyice düşününüz. 26 Ocak tarihinde hesabınıza, harcamalarınıza, yatırımlarınıza dikkat ediniz. Aceleye getirmeyiniz veya birileri yüzünden zarar görmemek için tedbirli olunuz. 31 Ocak tarihinde sorumluluklarınız gereği masraflar artabilir veya özgürce hareket etmeniz mümkün olmayabilir. Aşk hayatınız, çocuklarınızla ilgili konularda hassas tepkilerde bulunabilirsiniz.


 

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,837
Beğeniler
6,493
Şehir
Seattle.
#5


Sevgili Aslanlar 19 Ocak(saat 23:52)-18 Şubat (14:01) tarihleri arasında Kova burcunda ilerleyecek Güneş süresince evlilik hayatınız, ilişkiniz, gruplarla alakalı temaslarınız, yenilik anlamındaki girişimleriniz, hedefleriniz, ailevi konular, ev ile alakalı meseleler ön planda olacaktır. Genelde yenilenme, değişim, özgür ifade etme konusunda kendi başınıza hareket etmek kolay olmaz. Muhatabınız olan kişiler belli bir mesafede durabilir, kendi fikirlerini öne sürerek, kabul etmenizi bekleyebilirler. Bir Aslan, gururlu yapısı gereği bunu kabul etmeyeceğinden bu dönemde özel ilişkilerde mesafe oluşması mümkündür. Ancak yenilikler ve fırsatlar bu süreçte epeyce yoğundur. Eğer bekar bir Aslansanız karşınıza birilerinin çıkması, tanışmanız kolay olur. Devam eden ilişkilerde ise, görüş farklılıklarınız artar. Eğer arkadaşça yanaşarak, ilişkiyi hoş paylaşımlarda bulunarak yenilerseniz hiçbir sorun kalmaz. İş ortaklıklarında veya evle alakalı satış, sözleşme gibi konularda taraflar olarak el sıkışmadan önce iyice bir düşünmekte yarar var.

Güneş-Kova burcu seyrinin Ocak ayındaki önemli tarihleri: 25, 26, 27, 31 Ocak. 25 Ocak tarihinde karşınıza yenilik anlamında işler çıkabilir. Tek başınıza değil ama birileriyle ortaklaşa hareket edebilirseniz yararlı olabilir. Eğer problemli bir ilişkiniz varsa, karşı taraf kendine yönelik hareket edebilir. Eğer ilişkiniz yoksa, özgür yapıda ancak bir hayli dikkat çekici biriyle tanışmanız mümkündür. 26 Ocak tarihinde sosyal ilişkileriniz yoluyla yeni birileriyle tanışabilirsiniz. Ancak hangi iş veya hangi konuda olursa olsun, Ocak sonuna kadar inceleyiniz. Aceleyle kararlar vermeyiniz. 31 Ocak tarihinde hem ilişki hem ailevi, ev veya geleceğinizi ilgilendiren konularda dikkatlice düşününüz. Üzerinizde baskı söz konusu olabilir. Birileri sizin özgürce hareket etmeniz ve karalar almanızın önüne geçebilir.


 

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,837
Beğeniler
6,493
Şehir
Seattle.
#6


Sevgili Başaklar 19 Ocak(saat 23:52)-18 Şubat (14:01) tarihleri arasında Kova burcunda ilerleyecek Güneş süresince öncelikle sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Çünkü Güneş Kova burcu döneminde enerjiniz düşük olabilir. Kendinizi istediğiniz gibi ifade etmeniz, öne sürmeniz kolay olmasa da, yeteneklerinizi öne çıkarmayı ihmal etmeyin. Kendinizden şüphe etmeyin. Yeniliklere açık olun ve ideallerinize sahip çıkın. Araştırmak, bilimsel teknikleri uygulamak, pozitif bilime yönelmek, halkla ilişkiler, alternatif tıp, medya faaliyetleri, resim, fotoğraf, teknoloji, internet ve gruplarla temas, öğretmenlik, grafik ve tasarım, yardımlaşma alanları bu dönemin etkili meslek ve uğraşıları arasında yer alabilir. Özgür çalışmayı istersiniz. Fakat çok sıkı çalışmanız gerekebilir. Sabırsız davranmayınız. Bu süreçte kısa bir müddet bir program, kurs veya staj görerek işe alışmaya çalışabilirsiniz veya vardiyalı çalışabilirsiniz. Eğer yeni işe başladıysanız birlikte çalıştığınız kişilerle ilişkilerinizi güçlü tutunuz.

Güneş-Kova burcu seyrinin Ocak ayındaki önemli tarihleri: 25, 26, 27, 31 Ocak. 25 Ocak tarihinde yeniliklere uygulama, başkalarıyla ortaklaşa çalışabilme, onlardan destek görebilme yönünde çok fazla beklentili olmamak, iş ilişkilerine dikkat etmek, yenilikçi düşünmek yararlıdır. Bu tarihte karşınıza çıkacak fırsatlar ve gelişmeler aslında hızlı düşünmeniz, tecrübe kazanmanız anlamında yararlıdır. Eğer öğrenmeye hevesli olursanız, işiniz gereği bir çok önemli bilgiye sahip olabilirsiniz. Sabırlı olursanız kendinizi geliştirebilir, işin püf noktalarını öğrenebilirsiniz. 26 Ocak tarihinde bir an önce işleri bitirmek, arzu ettiğiniz adımları atmak istersiniz. Fakat ben birkaç gün daha sabırlı olmanızı tavsiye ediyorum. 31 Ocak tarihinde iş yükünüz artacaktır. Sıkı çalışmanız gerekebilir. Çevrenizle olan ilişkinize, sağlığınıza dikkat ediniz.

 

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,837
Beğeniler
6,493
Şehir
Seattle.
#7


Sevgili Teraziler 19 Ocak(saat 23:52)-18 Şubat (14:01) tarihleri arasında Kova burcunda ilerleyecek Güneş yenilik içeren her türlü konuda öne çıkabilmenizi sağlayıcıdır. Aşkta özgürce hareket etmeniz, hayatın eğlendirici, keyifli yanlarının tadını çıkarmanız, arkadaşlık ilişkilerinizi güçlendirmeniz, hevesli bir şekilde yaşamı kucaklamanız mümkündür. Genelde bu dönemde arkadaşça başlayan ilişkilerin sürpriz bir şekilde ciddiyete dönüşmesi, hatta uzun süredir bir arada olan çiftlerin aniden evlenmesi dahi görülebilen etkiler arasında yer alır. Ancak heyecanla verilen bu kararın, ilerisi adına doğru olup olmayacağı anlamında iyice düşünmekte yarar var. Güneş-Kova burcunda astrolojik olarak çok güçlü bir enerji değildir. Fakat Terazilerin uğurlu sayılan yaşam alanında ilerleyen Güneş ve ay içindeki iki görünüm, sizi canlandırıcı, aktif hale getiricidir. Farklı yönlerinizi, sosyal hayatta, herhangi bir alanda gösterebilmeniz kolaydır. Eğer amacınızın, isteklerinizin bilincinde bir kişiyseniz, bu süreçte kendinizden ödün vermeden, başkalarının desteğini alarak arzuladığınız adımları atabilmeniz kolaylaşır.

Güneş-Kova burcu seyrinin Ocak ayındaki önemli tarihleri: 25, 26, 27, 31 Ocak. 25 Ocak tarihinde hızlı ve bir hayli aktif gelişmeler yaşanır. Çabucak ilişkiye girme, devam eden ilişkinize hız ve orijinallik katabilmek kolaylaşır. Yukarıda da belirttiğim gibi, birden bire beğenmek, evlenmeye kalkışmak bile mümkündür. İlginç ve sıra dışı davranmanızın nedeni, kendi farklılığınızı ortaya koymak içindir. Aynı şekilde hayatınıza dahil olan kişi de buna benzer tarzda davranabilir. 26 Ocak tarihi yeni tanışmaların, aktivitelerin, yeniliklerin işaretçisidir. Kararlar alınır, yolculuklar, iletişim ve haberleşme yoğunlaşır. Hatta ay sonunda yapılacak işler, organize işler, paylaşım ve değişimler için hazırlıklara başlanabilir. 31 Ocak tarihinde girişim anlamındaki işlerin parasal açıdan kazandırıcı olmasına dikkat edilir. Ancak süreç gereği sabırlı olmanız lazımdır.


 

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,837
Beğeniler
6,493
Şehir
Seattle.
#8


Sevgili Akrepler 19 Ocak(saat 23:52)-18 Şubat (14:01) tarihleri arasında Kova burcunda ilerleyecek Güneş süresince, ailevi ilişkiler, çalışma hayatınızla ilgili konular, ortaklaşa ilişkiniz olan insanlarla bağlantınız, bireysel girişimlerdeki kararlılığınız ve sorumluluklarınız öne çıkıyor. Özgürce geleceğinizi şekillendirmek isteğiniz yoğun. Ancak bir yandan da tam olarak ne yapacağınıza karar vermekte zorlanabilirsiniz. Hangi iş alanı sizin için daha uygun veya hangi alan kazandırıcı olur. Kimlerden destek görebilirsiniz veya kimlerle karşı karşıya gelebilirsiniz. Bütün bunların belirlenmesini isteyeceğiz. Tabii ki sizin hayatınız önemli. Kararlarınızı verirken, başkaları farklı düşünüyorsunuz diye, baskıda bulunabilirler. Siz kendinizi ifade etmek, isteklerinizi kabul ettirmek anlamında mücadele verebilirsiniz. Ama sabırsız davranabilirsiniz. Çabuk pes edebilirsiniz. Arzuladığınız yönde ilerlemek için çaba sarfetmeniz gerekir. İlginç fikirler aklınıza gelebilir. Aileniz veya aynı evi paylaştığınız eşiniz, sevgilinizle bazı meseleler, hususlar üzerinde anlaşmanız kolay olmayabilir. Bireysel çıkışların yükseldiği bir zamandır. Kendinize göre davranışlarınız doğalken, bazı kişilerce tuhaf karşılanabilir. Ancak geri adım atmaya niyetiniz yoktur.

Güneş-Kova burcu seyrinin Ocak ayındaki önemli tarihleri: 25, 26, 27, 31 Ocak. 25 Ocak tarihinde üzerinizdeki baskılara boyun eğmek, susmak, katlanmak istemezsiniz. Ancak koşullarınız gereği bu pek mümkün değilse sinirlenirsiniz. Eğer gerçekten iyi bir planınız varsa, vereceğiniz kararın doğru olduğunu düşünüyorsanız, sağlam ve ileriye dönükse, kimsenin sizi engellemesi mümkün olmaz. Burada şu noktaya dikkat edelim. Yaratıcı düşünelim, ne yöne gittiğimizi bilelim, yeniliklere hevesli olalım. Ancak yaptığımız işin, izlediğimiz yolun temelinin güçlü olmasına dikkat edelim. Durup dururken, bir maceraya atılmayalım. Ben bu görünümün sizi harekete geçireceğini ancak dediğim gibi akıllıca karar verilmesi gerektiğini düşünüyorum. 26 Ocak tarihinde maddiyat, ailevi, ilişki anlamında gerçekçi düşünelim. Yeni bir şeyler yapmak istiyorsak en azından Jüpiter geri hareketi bitene kadar yani ay sonuna kadar gözlemde bulunmayı sürdürelim. 31 Ocak tarihinde, iş hayatınız ve kişisel anlamdaki kararlarınızı uygulama yönünde baskı altında olabilirsiniz. İşi ciddiye almak zorunda kalırsınız.

 

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,837
Beğeniler
6,493
Şehir
Seattle.
#9


Sevgili Yaylar 19 Ocak(saat 23:52)-18 Şubat (14:01) tarihleri arasında Kova burcunda ilerleyecek Güneş süresince yakın çevrenizle olan ilişkiniz güçlenmeye başlar. Aşk hayatınız yenilenir. Yeni bir aşka adım atılabilirsiniz. Yeni ortaklarla görüşmelerde bulunabilirsiniz. Evliliğiniz, partnerinizle ilgili gelişmeler yaşanabilir. Değişime açık oluşunuz, karşınıza çıkabilecek fırsatları değerlendirmenizde yararlı olur. İş hayatınız ve bazı kişilerle ilişkilerinizi tekrar gözden geçirmeniz gerekebilir. Bu geçiş boyunca yaşamınızla ilgili konularda ilginç gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Bunlar genel olarak sizi aktif hale getiricidir. Sosyal hayatınız canlanır. Yenilikleri kolayca uygulayabilirsiniz. İsteklerinizi güçlü bir şekilde ifade edebilirsiniz. Ayrıca kendinizi geliştirebileceğiniz olanaklara kavuşabilirsiniz. Farklı kişilik yapınız, yetenekleriniz başkaları tarafından dikkate değer bulunabilir. Çeşitli aktivitelere katılabilirsiniz. Eğitimden iş hayatına kadar geniş bir alanda isminizden söz ettirebilirsiniz.

Güneş-Kova burcu seyrinin Ocak ayındaki önemli tarihleri: 25, 26, 27, 31 Ocak. 25 Ocak tarihinde bir yandan kendinizi gayet olumlu şekilde ifade ederek isteklerinizi öne sürersiniz diğer yandan girişimde bulunarak başarılı olabilirsiniz. Sizi ciddiye almayacak kimse yoktur. Aşk hayatınızla konulardaki gelişmeler sevindiricidir. 26 Ocak tarihinde alacağınız haberler veya girişimde bulunacağınız konularda eskiye ait meseleleri çözümlemeniz kolaylaşır. 31 Ocak tarihinde biraz yavaşlayıp şöyle bir duruma bakmakta yarar var. Belki de bu yavaşlama sizi yanlış bir karar vermekten koruyabilir.


 

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,837
Beğeniler
6,493
Şehir
Seattle.
#10


Sevgili Oğlaklar 19 Ocak(saat 23:52)-18 Şubat (14:01) tarihleri arasında Kova burcunda ilerleyecek Güneş süresince maddi kazancımızla ilgili olumlu gelişmeler yaşanabilir. İşimizden, yetenekli olduğumuz alanlardan, ailemizden, başka yollarla gelir elde edebiliriz. İhtiyaçlarımız için harcamalarda bulunabiliriz. Tabii ki bunun ayarını bilmemizde yarar görüyorum. Bu geçiş sürecinde güven duygumuzu mutlaka ön planda tutalım. Eğer biz, kendimizden emin olursak, kazancımızla ilgili konularda nasıl bir yol izlememiz gerektiğinin bilinciyle hareket ederiz. Yeni fırsatlarla karşılaşabilir özellikle değişime açık bir yüreklilikle evet diyebiliriz. Genelde bu dönemde kısıtlanmaktan pek hoşlanmayız veya yeteneklerimizin maddi anlamda bize geri dönüşünü olumlu yönde bekleriz. Başkalarının bize biçtiği değeri önemseriz. Ancak bunun karşılığını alabilirsek ne ala. Bu yıl ki Güneş-Kova burcu geçişi Uranüs ile olumlu görünüm, Satürn ile mücadeleci bir açı oluşturacak. Bu durumda otorite konumunda bulunan kişilerle ilişkiniz çok önemli. Sabırlı olmayı ve nerde nasıl davranmanız gerektiğini biliniz. Uzlaşmacı, esnek olunuz ama tabii ki hakkınız olanı almak istiyorsanız, inatçı tavırlardan uzak durmakta yarar var.

Güneş-Kova burcu seyrinin Ocak ayındaki önemli tarihleri: 25, 26, 27, 31 Ocak. 25 Ocak tarihinde yukarıda sözünü ettiğim gibi, gelir anlamında sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Aileniz, işinizden gelir elde edebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı bütçenize göre tanzim edebilirsiniz. 26 Ocak tarihinde maddi ve iş hayatınızla ilgili konularda görüşmelerde bulunabilirsiniz. Bunlar ay sonunda netlik kazanmaya başlar. 31 Ocak tarihinde ileriye dönük hedeflerinizi mali ve ilişki anlamında gözden geçirebilirsiniz. Gelişmelere göre nasıl bir yol izleyeceğinizi belirleyiniz. Ancak ben derim ki, ani çıkışlarda bulunmayınız.


 
Top