Güneşin renklerine bürünmüş!

cemree

=)=)
V.I.P
Katılım
16 Şbt 2011
Mesajlar
13,684
Beğeniler
3,771
Şehir
Ankara
#1


Henüz daha güneşten bronzlaşamadın ve yaz kıyafetlerinin giyilmesi gereken, ısının 20 C derecede dolayında olduğu bir yere gitmek zorundasın. Eğer suni güneşlenme hakkında düşünmeye vakit bulabildin ise herhangi bir problem yok. Fakat ne yazık ki, vaktin yeterli değil. Sonuçta bronz bir tene sahip olmak yerine okul yılının sonunda iyi notların parladığı bir karneye sahip olmak daha önemli. Fakat bununla birlikte, gevşemek için biraz zaman bulduğunda, vücudunun daha iyi hissetmesi için ne yapabileceğini bir düşün!.

Seçenekler :D
Kendi kendine, krem ve bir de solaryum. Hangisini seçersin?. Eğer daha çok cildinin sağlığı ve iyi durumda olması seni ilgilendiriyorsa o zaman hemen ikinci seçeneği seçeneklerin arasından çıkartmalısın. Niye peki? Solaryumda kullanılan lambaların UVA'sı normal güneş ışıklarından aldığımızdan iki katı daha fazladır. Bunun anlamı nedir? Solaryumdaki 15-20 dakikalık bir seansta vücudumuz güneşte bütün gün kalmışçasına ışıma almaktadır! Bu tehlikelidir fakat eğer gerekli önlemlere uyar ve solaryumu uygun bir şekilde kullanırsan, bir problemin olmayabilir.

Kremden gelen bronzluk :)
Kozmetiklerin elde ettikleri başarıyı bronzlaşmada kullanmamız daha güvenlidir. Ama ne yazık ki bronzlaştırıcı kremin tam örtüşecek şekilde sürülmesi en basit şeylerden birisi değildir. Tatminkar bir sonuç elde etmek için özenli olman gerekir. İlk önce bronzlaştırıcı kremi eline sık, ovuştur ve daha sonra elindeki kremi vücuda eşit bir şekilde yaymaya çalış ve bu esnada dirseklerine, bileklerine ve dizlerine özellikle dikkat et. Dikkat! Burada belirtilenlere uymamak cildinde kavuniçi lekeler ile karşılaşmana neden olabilir.


Bol şans ;;)
 
Top