Güneşle çalışan cep telefonu

Hazangülü

Forum Onuru
Katılım
7 Hzr 2006
Mesajlar
10,245
Beğeniler
126
#1


Samsung’dan güneşle çalışan cep telefonu!

Sağda solda şarj cihazı aramaya son: Samsung’un yeni cep telefonunda şarj konusu sorun olmaktan çıkıyor. Çoğumuz bugüne kadar cep telefonlarının çevre dostu olup olmadığı hakkında fazla bir araştırma yapmaksızın, sadece özelliklerine bakarak iyi bir seçim yapmışızdır. Fakat Samsung Sprint gibi doğaya dönüşümü %80 gibi büyük bir oranda olan cep telefonları da mevcut.

Hazır söz Samsung’dan açılmışken güneş enerjisi paneline sahip modeli E1107′den bahsetmemiz iyi olacak. Samsung’un bu modelini kullanan biri, bataryası tükendiğinde yalnızca 15 dakikasını ayırarak E1107′nin güneş enerjisi panelleri vasıtasıyla cep telefonunun gücünü eski haline getirebiliyor.

1.2 mm inceliğe sahip bu modelde “Eco” profilini seçtiğinizde FM radyo, ışıklandırma ve Bluetooth gibi kimi kullanıcıların kullanmadığı özellikleri pasif hale getirip daha uzun bir batarya ömrüne sahip olabiliyorsunuz.

59 dolar gibi inanılmaz uygun bir fiyata sahip bu cep telefonu hem çevre dostu olup hem de teknolojiden faydalanmak isteyen kullanıcıları sevindirecek gibi görünüyor.

Henüz piyasaya çıkış tarihi belli olmayan Samsung’un çevre dostu cep telefonu hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Bilgi için: Samsung
Telefon: (212) 288 56 38
 

Benzer konular

Top