1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Günlüğüm

Konusu 'CerezGünlük' forumundadır ve Vapurdumanı tarafından 27 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Vapurdumanı

Vapurdumanı Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    1.080
    Banka:
    286 ÇTL
    Şimdi git; bir albüm dolusu fotoğraf yükle. Gülüşünü göster fotoğraflarında. Görenler, yalandan gülüşüne bakarak mutlu sansın seni. Yer bildirimleri ekle bol bol. Cafelerde gez; ya da istiyorsan hiç çıkma oralardan. Sohbetten selam ver herkese, yada soru sorulacak o siteyi at profiline. Sonrada o sorulara cevap ver. Nasıl ayrıldığımızı anlat övünerek.

Şarkı paylaş, iç acıtıcı durumlar yaz. Bana laf sok hadi; tek suçlusu benmişim gibi davran. Sanki sen bu ilişki için, sen elinden gelen her şeyi yapmışsın da , ben senin değerini bilememişim gibi haklı çıkar kendini. Çık geç saatlerde dışarı; hatta istiyorsan eve bile gelme. Kal arkadaşlarında. Sen, bunların aynısını daha önce bizde görmemiş gibi davran. Teşekkür et; çok mutlu olacağından bahset. Ve çok mutlu ol. (bizi, sakın merak etme)
    Neyse mutlu bir sonla bitmiyor her şey. Bu yazı da öyle bitmez sanırım.
    Çünkü, içinde sen varsın.
    İzlerken seni sevdiğimi ilk söylediğim film başlayacak birazdan.
    Ve ben daha sigara içerek seni unutmaya çalışacağım..

Sayfayı Paylaş