Günlük Burç Yorumları

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
Katılım
24 Arl 2011
Mesajlar
7,659
Beğeniler
1,565
#1
arkadaşlar günlük burç yorumları paylaşacağımız zaman bu başlık altında paylaşalım lütfen... en azından daha derli toplu bir şekilde ilerler...
 

Paradoks ~

... Elif ...
Katılım
6 Eyl 2011
Mesajlar
5,208
Beğeniler
70
Şehir
Konya
#2
İkizler burcu :)
Bu hafta 29 ekim tarihinde biri gerçekleri saptırarak sizi doğru yoldan çıkarabilir. Yani dikkatli olun! ancak inatçı boğa yeni ay'ının plüton ile oluşturacağı 120 derecelik açı sayesinde kararınızı vermeniz ve ona sadık kalmanız halinde yoldan çıkmayacak ve hedeflerinize daha yaklaşmış olacaksınız. 1 kasım tarihinde bir iş arkadaşınızın canınızı sıkması halinde ters davranışlarınız size zarar verir. Böyle davranmak yerine bugün gerçekleşecek olan venüs-uranüs birlikteliğini iyi kullanın ve yaratıcı çözümlerle ortaya çıkın. 3 kasım'da venüs ile plüton'un yaratacağı dik açı sayesinde olumlu ve yaratıcı davranışlarınız ile çevrenizdeki herkesi şaşırtabilirsiniz.
 

Paradoks ~

... Elif ...
Katılım
6 Eyl 2011
Mesajlar
5,208
Beğeniler
70
Şehir
Konya
#3
Koç Burcu

Bu hafta 29 ekim tarihinde kozmik enerjiniz en üst noktaya varacak ve heyecanınız artacak ancak aynı gün neptün belli ölçüde düşüncelerinizi karıştırabilir. Sağduyulu davranışlarınız başladığınız işleri bitirmeniz için yeterli zaman, para ve enerji sahibi olmanızı sağlayabilir. 1 kasım tarihinde mars'ın satürn ile 8. Paylaşım evinizde dik açı yapmasıyla bir kişinin planlarınıza müdahalesi sizi sinirlendirebilir. Ancak 3 kasım tarihinde venüs ve uranüs'ün yapacağı hareketler bir dost veya sevdiğinizin planlarınızın yoluna girmesini sağlamasına yol açacaklar. 4 kasımda kozmik âşıklar mars ve venüs'ün anlaşmalarıyla planlarınız muhteşem sonuçlar verecek.
 

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
Katılım
24 Arl 2011
Mesajlar
7,659
Beğeniler
1,565
#4
Sevgili Koç
Gün içerisinde gelişecek bazı olaylar gün içinde planlarınızın değişmesine neden olacak. Duygusal hayatınızdaki insanla yapacağınız görüşmede gelişecek olaylar sizi mutlu edebilir. Aile çevrenizle ilgili alacağınız bir haber sizi mutlu rahatlayacak gibi görünüyor.

Sevgili Boğa
Maddi acıdan bu donem kendinizi şımartma isteğinizin önüne geçmeli ve ekonomik olmaya önem göstermelisiniz. Özel hayatınızda ise sosyal çevrenizle ortak vakit gecirmenin olumlu etkisini göreceksiniz ve bu durum kişisel olarak sizi olumlu etkileyecek.

Sevgili İkizler
Kendinizi oldukca sanslı hissettiginiz bır donemdesiniz ama asıl beklediginiz gelişmelerin hala askıda olması keyfinizi tam yaşamanızı engelliyor sanki. İş hayatı ile iligli sorunların kafanızda yoğunluk yaratıyor olması sizi asıl yoran duygu. Bu duyguyu bir kenara bırakmalı ve çevrenizde sizi şanslı kılan kişi ve gelişmleri görmelisiniz.

Sevgili Yengeç

İş ile ilgili olarak gelişen bir olayın etkisinden kurtulmalısınız. Organizasyon gücünüzün iyi olmasına rağmen etrafınızdaki insanlarla liderlik konusunda iletişim kuramamanız sizi oldukca gerginleştiriyor. Liderlik konusunda keskin zekanızı kullanarak olayları istediginiz yöne cevirebilirsiniz.

Sevgili Aslan

Duygusal acıda yaşadığınız sorunların nedenini çözmeye calışmanız kişisel acıdan sizi oldukça negatifleştiriyor. Akışına bırakmalı ve kendinizi kariyer ile ilgili olaylara odaklamaya çalışmalısınız. İş hayatınıda beklentilerinizi yükseltmeli ve daha disiplinli olmaya çalışmalısınız.

Sevgili Başak,
Artık kendinizi tanıyamadıgınızı düşünüyorsunuz. Aşk hayatınızda uzun zamandır varolan hisleriniz sizi oldukca yıpratmıs görünüyor. Yeniden aynı şekilde hissedemeyeceginizden korkuyorsunuz. Maddi acidansa bir haftalık bir sürec sonunda oldukca iyi durumda olacaksınız

Sevgili Terazi,
Güne zinde ve dinlenmiş olarak başlayacaksınız. Yüksek olan enerjiniz akşam saatlerine doğru düşsede tekrar kendinizi toplamayı başarabilmelisiniz. Bugün yogun bir iş temposunda olmanız gecenin sonunda sizi yorsada huzurlu olacaksınız.

Sevgili Akrep
Duygusal acıdan kendinize olan güveniniz bu donem ilişkilerinizi oldukça olumlu etkiliyor. Sadece kişisel sorunlarınız bazen cevrenle ilişkilerinizi özelliklede aile cevresiyle ilişkilerinizi olumsuz etkiliyor buna dikkat etmelisiniz.

Sevgili Yay
duygusal acından olumlu br süreç devam ediyor ama cevre koşulları sevdiginiz insanla iletişim konusunda ve vakit gecirme konusunda sizi zorluyor olabilir. Bu duruma karşı biraz anlayşlı ve sabırlı olmalısınız. Maddi acıdan ise güzel bir gelişme karşınıza cıkabilir.

Sevgili Oğlak
Aile çevrenizle ilişkilerinizi arttırmaya başlamanız bazı problemleri aşma konusunda daha rahat hareket edebilecğinizi gösteriyor. Özel hayatınızla ilgili ise bir gerginlik yaşayabilirsiniz. Özel hayatınızla ilgili var olan problemlere daha çözümcü yaşayabilirsiniz.

Sevgili Kova,
Özel hayatınızla ilgili bu gün kontrollü olmaya devam etmelisiniz. Sosyal çevreniz bir anda kalabalıklaşabilir ve yeni gireceginiz ortamlarda ilginç kişiliklerşe iletişime girebilirsiniz. İş hayatında ise bir olayın olumlu sonuclanması sizi mutlu edecek.

Sevgili Balık

Duygusal hayatınızda ki kişinin davranışları size karşı değişmiş olabilir ve sizi daha net tanımak için adımlar atabilir. İş çevresinde ise gergin davranışlarınız etrafınızdaki insanların sizi yanlış anlamasına yol açabilir. Hislerinize güvenebiliceğinizi unutmayın.
 

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
Katılım
24 Arl 2011
Mesajlar
7,659
Beğeniler
1,565
#5
Sevgili Koç
İş alanlarınızda somut birtakım maddi adımlar atabilir, kendinizi gayet güçlü hissedebilirsiniz. Gün içinde daha çok maddi konular; parayla ilgili işler ön planda olacak. Aile hayatınızda ise biraz daha rahat olmaya çalışın.

Sevgili Boğa
Bugün kendi keyfinize ve isteklerinize yönelik bir gün geçirebilirsiniz. İçsel streslerinizi dış dünyaya hissettirmeyeceksiniz. Aile hayatınızda ele alınması gereken konular olabilir. Sorunlarınızı ertelememeye çalışın.

Sevgili İkizler

İsteksizliğinizin fazla olduğu bir gün geçirebilirsiniz. Kendi içinize yönelme, kabuğunuza çekilme gibi etkileriniz yüksek olacak. Yakın çevrenizde gelişen olaylar sizi yormuş görünüyor, kendinize odaklanmanız gerekecek.

Sevgili Yengeç

Sosyal çevrenizden ortaklı işlerinize dair güzel destekler alabilirsiniz. Bugünlerde yaptığınız işlerde duygusal olarak da tatmininiz yüksek olacak. Maddiyatla ilgili konuları ise kafanıza çok takıp gözünüzde büyütmeyin.

Sevgili Aslan

Daha çok göz önünde olacağınız yerlerde bulunacaksınız. İş alanlarınızda duygusal destekleriniz fazla olabilir. İş konusunda bir şeye karar verdikten sonra fikrinizi değiştirmiyorsunuz, bu da koşulları zorlayabilir.

Sevgili Başak
,
Bugün, yabancı ortamlar veya yerlerde oldukça keyifli etkiler altında olabilirsiniz. Kendi kimliğinizi bir parça da olsa geri plana ittiğiniz bu dönem, farklı ve havadar yerler sizi kendinize getirebilir. Kendinize zaman ayırın.

Sevgili Terazi,
Bugün, ortaklaşa para alanlarınızda aileniz için yapacağınız güçlü destekler devreye girebilir. Sevdiklerinize yardım etmek sizi duygusal olarak daha da güçlendirecek. Geleceğinize yönelik işleriniz artmaya başlayacak.

Sevgili Akrep
Özel hayatınızda iletişiminiz oldukça güçlü olabilir. Kendinizi duygusal anlamda etkili bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Ancak akşam saatlerine doğru kalabalık ortamlarda sevdiğiniz insanla anlaşmakta zorlanabilirsiniz.

Sevgili Yay
Bugün, iş ve hizmet alanlarınızda parasal olarak güzel gelişmeler yaşayabilir, duygusal olarak kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Kendinizi birçok konuda yenileyeceğiniz bir dönemdesiniz. Bol bol gezmek iyi gelecek.

Sevgili Oğlak

Aşk hayatı veya yaratıcılığa dayalı işler devrede olacak. Kendinizi, özellikle ilişkilerinizde güçlü hissedeceksiniz. Hayatınızda önemli değişim ve dönüşümleri karşıladığınız bu süreçte, ilişkilerinizi göz ardı etmemeye çalışın.

Sevgili Kova,
Bugün eviniz ve ailenizle ilgili konulara daha fazla odaklanabilirsiniz. İçsel düşünceleriniz, davranışlarınızı gözden geçirmenize neden olabilir. Potansiyelinizi ortaya koymak için enerjinizi yükseltmeli ve rahatlamalısınız.

Sevgili Balık
Bugün, yakın çevre ilişkileriniz sosyal ortamlarda oldukça etkili olabilir. Bu dönem iş alanlarınızın fazla yoğun olması, yakın çevrenize istediğiniz kadar vakit ayıramamanıza neden oluyor. İlginiz hep başkalarında.
 

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
Katılım
24 Arl 2011
Mesajlar
7,659
Beğeniler
1,565
#6
Sevgili Koç
Bugünlerde aşk yaşayamayacağınızı düşünmeniz, tamamen yanılsama. Aşka dair bakışınız bir anda değişebilir. Ruhsal durumunuz, biraz da gönlünüzün boş olmasından kaynaklanıyor gibi. İş hayatınızda beklediginiz bir haber sizi rahatlatacak ve bir konu üzerinde maddi olarak önünüzü görebileceginizi farkedeceksiniz.

Sevgili Boğa
Özel hayatınızla ilgili bir insanın tavsiyelerine uymanız gerekebilir. Duygusal acıdan yaşadıgınız karmaşa da görmediğiniz bazı ayrıntılar sizi olumsuzlaştıyor. Birkaç güne kalmadan ciddi bir para meselesinin peşine koşmanız gerekebilir. Planladığınız küçük yatırımların bir kısmı ilginç bulunuyor, bu konuda destek görebilirsiniz.

Sevgili İkizler
Psıkolojik olarak belirsizliklerden ve kararsızlıklardan kaynaklı karar alma istegi aslında bir yanılgı. Bu dönem biraz daha bekleyip hayatınızda önemli kararlar almaktan kaçınmalısınız. Bugüne ertelenmiş bir destek sözünün birkaç gün daha gecikmesi söz konusu olabilir. İş alanınızdaki yetenekleriniz ve becerikliliğiniz bazı çözümsüzlüklerin üzerinize yıkılmasına neden oluyor.

Sevgili Yengeç
Özel hayata karşı cok agresif bir tavır sergiliyorsunuz. Bu durum genel olarak tüm yaşadıklarınıza yansıyor. Haber beklediğiniz bir konu ile ilgili aceleci tutumunuz iş cevresinde gereksiz bir gerginliğe neden olabilir. Maddi konularda ise bir gelişme sizin kariyer hayatınıda başka bir konuda egitim alma fırsatını ortaya cıkartacak.

Sevgili Aslan
Bugün kendinizi huzurlu hissediyorsunuz. Bir büyüğünüze yapmayı çoktandır düşündüğünüz ziyareti yapabilirsiniz. Bu ziyaretin ardından kendinizi ziyaretinizle sevindirdiğiniz kişiden daha mutlu bulacaksınız. İyi niyetli olmayan birisiyle bir alışveriş içinde olacaksınız.

Sevgili Başak,
Sevgi konusunda şanslı bir gündesiniz ve duygularınızı sevdiğinizle paylaşabilirsiniz. Duygusal açıdan oldukça güçlüsünüz ve sevgilinizle güzel bir gün geçirebilirsiniz. Bugün tanışacağınız birinden çok hoşlanacaksınız. Onunda sizden çok hoşlandığını fark edeceksiniz. Kısa zaman içinde aranızda bir şeylerin başlaması söz konusu olabilir.

Sevgili Terazi,

Aşk hayatiniz ufak bir çıkmaza giriyor. İkinizi de tanıyan bir arkadaşınız ikili oynuyor ve aranızda daha büyük çıkmazlara neden oluyor. İlişkinizin detaylarını arkadaşlara bile açmayın. İçsel analizler sonrasında bazı kararlar almaya yakın görünüyorsunuz. Alacagınız kararla ilgili olarak cevrenizde önem verdiginiz insanlalarda konuşmalı adımlarınızın saglıklı olması için kontrolu elden bırakmamalısınız.

Sevgili Akrep,

Bugün biraz durgun bir gün olsa da, sorun teşkil edecek herhangi bir gelişme yaşanmayacak. Kendinize dert ettiğiniz iş konularını abartmışsınız. Her şey yoluna girmiş bile. Duygusalm acıdan ilerleyen sürecin hayatınızda olukca etkili olmaya başlaması sizi tedirgin edebilir.

Sevgili Yay,
Duygusal hayatınıza ilişkin huzursuzluklar ve sizi sıkacak gelişmeler olabilir. Sevdiğiniz insanla aranızda bazı tartışmalar ve fikir ayrılıkları oluşabilir. Etkileyiciliğiniz artıyor ve ikna etme yeteneğiniz yüksek ve bugün düşüncelerinizi kabul ettirebileceksiniz. Sosyal cevrenizde ise bira yanlış anlaşılma etkisiyle olumsuz bir durum ile karşı karşıya kalacaksınız.

Sevgili Oğlak,

İş yaşantınız açısından olumlu etkiler altında olduğunuz bir gündesiniz. Çok önemli iş bağlantıları gerçekleştirebilirsiniz. Bazı beklentilerinizin gerçekleşmesi için önemli adımlar atabileceksiniz Bugün çevrenizdeki insanlara güvenme konusunda dikkatli olun ve size verilen bilgileri iyi değerlendirin.

Sevgili Kova,
Genel karekter ozellikleri bakımından oldukca güclü olmanıza ragmen son donemlerdeki psıkolojık karmaşalar sizi yıpratmış olabilir. İş hayatı ile ilgili olarak alacagınız bir haberin etkisi sizi oldukca güclendirecektir. Çıkarını fazla ön planda tutan insanlarla yakın temas içindesiniz. Bunun farkında olmanız, sizi bu ilişkilerde zarar görmekten kurtaramayabilir.

Sevgili Balık,

Ayrıntıcı ve mukemmelliyetci yapınız bu donem sizi oldukca fazla etkiliyor. Gündelik sorunların aşk yaşamındaki olumsuzluklarını görüyor ve umutsuzluğa kapılıyorsunuz. Günlük sorunların yıpratmadığı ilişki neredeyse yok gibidir ve buna ragmen içinizdeki sorunların git gide buyumekte olması belkide gecmişteki hayal kırıklıklarının yanısmasıdır.
 

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
Katılım
24 Arl 2011
Mesajlar
7,659
Beğeniler
1,565
#7
Sevgili Koç
Duygusal olarak yoğun heyecanlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ve ilginç bazı gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Aşırı ısrarcı tutumlardan kaçınmalısınız.Düşünceleriniz açık ve pratik ve hayatınıza ilişkin bazı kararlar verme aşamasına gelebilirsiniz. Sağlık konusunda yaşayacağınız hassasiyet bu dönem kafanızı oldukça meşgul edebilirsiniz.

Sevgili Boğa
Duygusal açıdan bir istikrarsızlık ve karar verme güçlüğü yaşayabilirsiniz. Kendinizi yalnız ve desteksiz hissedebilirsiniz bu duygusal olarak bazı sıkıntılar yaşamanıza yol açabilir. Maddi hayatınızla ilgili olarak yaşayacağınız karmaşa bir yakınınız tarafından çözümlenebilir.

Sevgili İkizler
Duygusal olarak yaşadığınız gerginliğin ortadan kalkması adına attığınız adımların sizi tatmin etmemesi canınızı sıkmış olabilir. Bir an önce toparlanıp planlarınız eyleme geçirmek için hazırlanmalısınız. Maddi olarak ise bir kişinin size önemli bir desteği olabilir.

Sevgili Yengeç

Psikolojik olarak kendinizi iyi hissetmeniz alacağınız kararlarla ilgili olarak sizi cesaretlendirecek. Duygusal hayatınız da ise bazı sorunlar söz konusu olsa da açık sözlü olarak sorunları çözümleyeceksiniz. Kariyer ve iş hayatı ile ilgili önemli kararlar almaya yönelik atmak istediğiniz adımlarla ilgili oldukça dikkat etmeniz gereken bir gün. Hem fırsat hem de tuzaklar karşınıza çıkabilir.

Sevgili Aslan
İçsel huzur ve mutluluk arayışının soyut konulara karşı ilginizi arttırdığı bu donemde kendinize karşı saygınızın azaldığını düşünebilir ve bazı konularda net kararlar alma isteğiniz ortaya çıkabilir. Ailevi konularda ise düşüncelerinizin hiçe sayıldığını düşünmez sizi oldukça zorlayabilir.

Sevgili Başak,
Mantığınız ve duygularınız arasında kalmanız vicdanınız ve gerçekler arasındaki çelişki kadar keskin olabilir. Bu gün kişisel acıdan oldukça yorucu bir donemin yarattığı gerginliği etrafınızdaki insanlara yansıtmamak için oldukça yoğun caba harcayabilir ve yorulabilirsiniz görünüyor.

Sevgili Terazi,
Kariyer hayatınızda bazı konular ön plana çıkabilir ve siz önünüzü görme konusunda biraz daha rahatlayabilirsiniz. Maddi olarak kısa vadeli iyileşmeler söz konusu.Sağlık açsından ise küçük bir dirençsizlik sizi korkutabilir biraz dikkat etmelisiniz ama buyutmeye gerek yok gerek yok. Korkularınızın ve kaygılarınızın üzerine gitmeyi denemelisiniz.

Sevgili Akrep,
Duygusal hayatınızdaki insanla yapacağınız görüşmede gelişecek olaylar sizi mutlu edebilir. Kendinizi iyi hissetmeniz karşınızda ki insana karşı da daha dengeli bir tutum sergilemenizi sağlıyor. Planlamaların konusunda aldığınız kararlara daha fazla uymalısınız. Aile çevrenizle ilgili alacağınız bir haber sizi heycanlandırabilir.

Sevgili Yay,
Duygusal anlamda hassas olduğunuz bu dönemde yeni ortamlara girerek kendinize ve insanlara bakış acınızı değiştirmek isteyebilirsiniz. İş hayatında ki bir aksilikten ötürü fevri hareket etmemeli ve sıkıntılı konularda yavaş adımlar atmayı denemelisiniz.

Sevgili Oğlak,
Yaşanan gelişmeler kafanızda ciddi karmaşalara neden olmuş olabilir. Duygusal davranman yerine mantığınızı kullanmayı tercih ederseniz rahatlıkla sorunların üstesinden gelecek beklentilerini konusunda olumlu adımlar atacaksınız. Sosyal çevrenizle artık daha sık iletişim kurmayı deneyin.

Sevgili Kova,

İş hayatında şansa duyduğunuz ihtiyacı, çevrenizdeki insanların desteği ile tamamlayabilirsiniz. Bu durum yeni adımlar atarak ilerleme şansınızı ortaya çıkartıyor. Duygusal acıdan ise karmaşıklığın geçmesi için olaylara çok derinlemesine bakmamalısınız.

Sevgili Balık,

Bugün düşüncelerinizi belli bir noktaya toplamanız ve yeni kararlar vermeniz zor olacaktır. Olayları istediğiniz gibi görmeye çalışabilirsiniz ve bazı endişeler içine girebilirsiniz. Maddi konularda gerçeklerle yüzleşmek canınızı sıkacak.(melekler kahvesi)
 

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,809
Beğeniler
6,481
Şehir
Seattle.
#8


İş hayatında şansa duyduğunuz ihtiyacı, çevrenizdeki insanların desteği ile tamamlayabilirsiniz. Bu durum yeni adımlar atarak ilerleme şansınızı ortaya çıkartıyor. Duygusal acıdan ise karmaşıklığın geçmesi için olaylara çok derinlemesine bakmamalısınız.

-
İş hayatım için gerçekten şansa ihtiyacım var ama fazla değil,
Yeni adımları her an atmaya çalışıyorum zaten =) her konuda.
Duygusal açıdan karmaşık değilim,artık derinlemesine düşündüğüm tek konu işim.
 

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
Katılım
24 Arl 2011
Mesajlar
7,659
Beğeniler
1,565
#9
Sevgili Koç
Aşk hayatınızdaki olumlu gelişmeler sizi keyiflendiriyor Sevdiğinizle birlikte vakit geçirebilir, günün yorgunluğunu atabilirsiniz Şansınızın arttığı bu dönemde işinizde de başarılı olmaya devam ediyorsunuz

Sevgili Boğa
Kendinize duyduğunuz güven ilişkinize olumlu yansıyor Bu özelliğiniz sayesinde partnerinizin kalbini bir kez daha fethediyorsunuz Öte yandan kurduğunuz iş bağlantılarında beklediğiniz gelişmeleri elde edeceksiniz.

Sevgili İkizler
Eğer zekanıza güvenerek olumlu ve güzel kararlar verirseniz, bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirmiş olacaksınız. Böylece hem iş hem de duygusal hayatınızda yeni imkanlar yakalayabileceksiniz. İş hayatınızda bundan sonraki günlerde oluşabilecek bazı tatsızlıkları gidermek için hazırlıklı olmalısınız. Sevgilinizle mesafeli bir ilişkiniz var. Bunu daha sıcak ve yakın bir hale getirmeniz sizin elinizde. Bunun için çaba harcamalısınız. Çünkü çabanızın karşılığını kat kat alacaksınız..

Sevgili Yengeç
Yeni günümüz gayet etkili enerjilerle dolu İlki, Venüs-Chiron arasındaki mücadeleci görünüm Bu enerji, evimiz içindeki güvenliğimiz, ailevi ilişkilerimiz veya sevdiklerimizi birebir ilgilendiren konularda yaşanması muhtemel sağlık-iş-sorunları konusundaki hassasiyetinizi gösteriyor Bir şeyler sanki inancımızı sınıyor gibi Elimizden geldiğince görevlerimizi yerine getirmeye çalışıyoruz İstiyoruz ki, huzur ve güven içinde yaşamımızı sürdürelim Hassasız çünkü pürüzleri bazen düzeltmekte zorlanıyoruz Kimi zaman da ne kadar yalnızlaştığımızı düşünüyoruzHissedişlerimiz öylesine yoğun ki, bizi kimsenin ve hiçbir olayın kontrol altına almasını istemiyoruz Merkür-Chiron zorlu görünümü bizi geçmişimiz ve bugünümüzle yüzleşmeye çağırıyor Nereden geldim ve nereye gidiyorum sorularına cevap arıyoruz Ancak kırgınız hayataYaralandığımızı, kimi zaman tek başımıza kaldığımızı hissedince aynı bugün olduğu gibi sıkılıyoruz İşte böyle hissedişler arasında çevremizle bağımız zayıflıyor, içimize çekilerek ıssızlaşıyoruz

Sevgili Aslan
Pazartesi günümüz Venüs-Chiron arasındaki mücadeleci görünümle başlıyor Bu enerji, kendimizi ve güçlü olan arzularımızı ifade etmemiz için bizi itekliyor Fiziksel ve duygusal anlamdaki isteklerimizi anlayacak, bize gerçek anlamda aşkı sunacak bir kişinin özlemi içindeyiz Bu özlem öylesine yoğun ki, reddedilmemiz veya anlaşılmamamız halinde kolaylıkla tepki gösterebiliriz Bilinmeyen her şeyi öğrenmek, hayatımızı kontrol altına almak niyetimiz oldukça yüksek Özgürlük yürek atışlarımızda hissedilir halde Eğer aşkla coşmayacaksak, aşkla el ele yürümeyeceksek yaşamın güzelliklerinin keyfine varabilmemiz kolay değil Merkür-Chiron arasındaki görünüm, bizi konuşmaya, içimizdekileri dökmeye zorluyorArtık acı çekmek, korku duvarlarının arasına sinip kalmak, gereksiz ilişkiler içinde kaybolup gitmek istemiyoruz.

Sevgili Başak,
Gün boyu etkili olacak görünümlerin ilki Venüs-Chiron arasındaki zorlu enerji alışverişi Bu oluşum, maddi ve manevi anlamda kendimizi huzur ve güvende hissetme arzumuzu gösteriyor Özellikle karşı cinsle olan ilişkilerimizde yarınlara dönük olarak düşünüyoruz Hem sevgi hem cinsel anlamda yenileşmek, tazelenmek, canlanmak niyetindeyiz Sevginin, saygı ve güvenin sağlanmadığı, istikrarsız ve şüpheli bir beraberlik bizi isyan ettirebilir Gerektiği zaman sertleşebiliriz Eğer yeni bir beraberlik yaşıyorsak en başından işi sıkı tutmak istiyoruz Geçmişte yaşanmış kötü tecrübelerin izleri hala üzerimizdeyken bu sefer toleranslı davranmaya hiç niyetimiz yok Merkür-Chiron arasındaki görünüm, konuşurken kimi zaman ayarımızı kaçırmamıza neden olabilir Bunun tek sebebi kendimizi koruma arzumuzdur.

Sevgili Terazi,
Pazartesi günümüzün ilk etkili enerjisi, Venüs-Chiron arasındaki zorlayıcı görünüm Bu enerji, inandığımız yolda ilerlememizin, dilediğimiz gibi hareket etmemizin, öz benliğimize uygun şekilde kendimizi ifade etmemizin önünde duran her türlü engeli yenme çabamızı gösteriyor Buna ilişkilerimiz de dahil Dostluklarımızın devamlılığı gayet kıymetli Ancak birileri gereksiz sözleri ve davranışlarıyla bizi üzmeye devam ediyorsa bugün susmamız pek mümkün değil Gerekeni söyleyebilir, bir adım geri atmayız Merkür-Chiron arasındaki görünüm, özellikle elimizde olmadan bizi yargılayan, zor duruma sokan, gereksiz yere bizi çileden çıkaran durumlara olan isyanımızın göstergesi Deyim yerindeyse dilimizin kemiği yok Dileyen üstüne alınır diyerek iş veya ilişki anlamında abartılı reaksiyonlar gösterebiliriz.

Sevgili Akrep,
Sevgili Akrepler yeni günün etkili olacak ilk enerjisi, Venüs-Chiron arasındaki zorlayıcı görünüm Bu enerji, bizi içten içe üzmekte ve kimi zaman tedirgin ederek elimizi kolumuzu bağlamakta olan durumlara, hem aşk hem de para anlamındaki isyanımızın göstergesidir Artık canımıza tak ettiren bu iki konu, bir an önce çözülmelidir ve bu çözülmediğinde kendimizi güvende, huzurlu, keyifli ve mutlu hissetmemiz neredeyse imkansızdır Merkür-Chiron arasındaki görünüm bizi yeni arayışlara sevkedebilir Geleceğimi nasıl garanti altına alabilirim, nasıl daha istikrarlı yaşayabilirim, düzgün bir aşk bana nasip olabilir mi? gibi bir çok soru kafamızın içinde dolanır durur.

Sevgili Yay,
Yeni günümüz önemli enerji etkinlerini işaret ediyor Venüs-Chiron arasındaki zorlu görünüm bunların başında yer alıyor Bu oluşum, hedeflerimizi, dostluk ilişkilerimizi, umutlarımızı, hem ilişki hem de kendi bakış açımız çerçevesinde ele alacağımızı gösteriyor Bizim için burada en önemli kıstas, sevgi-dostluk-kardeşlik Eğer bu kriterleri bize hissettirmeyen, dost görünüp düşmanca hareket eden, bizi kıskanan, kutsal saydığımız değerleri umursamayan, inciten kişiler varsa, bu kim olursa olsun onunla bağımızı koparabiliriz Kimsenin bizi dışlamasına izin veremeyeceğimiz için, bu kopuşların doğal karşılanması gerektiğini düşünebiliriz Merkür-Chiron arasındaki görünüm, iş hayatımızla ilgili konularda ve toplum içindeki yerimizle alakalı meselelerde de aynı şekilde hassas düşüneceğimizi gösteriyor Sorumluluklarımız yeteri kadar ağırken, bizi kimsenin kullanmasına izin veremeyiz Bu yüzden de sert şekilde konuşmamız mümkündür.

Sevgili Oğlak,
Sevgili Oğlaklar Pazartesi günümüz önemli enerjilere ev sahipliği yapmakta Bunların ilki Venüs-Chiron arasındaki görünüm Bu enerji, mesleki, toplumsal, sorumluluklarımız, ailevi ilişkilerimiz anlamında canımızı sıkan, bizi tedirgin eden durumların, rahatsızlıklarımızın bizi tedirgin ettiğini gösteriyor Doğal olarak elimizden olmadan tepkide bulunabilir, fazlasıyla sinirlenebilir, kendimize mani olmakta zorlanabiliriz Bazen susarız, çünkü sesimizi çıkardığımızda, isyan ettiğimizde güvencesiz kalmaktan, işimizi kaybetmekten endişeleniriz Eğer yerine bir başka alternatifimiz yoksa bugün oldukça gerilebiliriz Hani deyim yerindeyse aşağıya tükürsek sakal, yukarı tükürsek bıyık misali bir durumun ortasındayızdırMerkür-Chiron arasındaki zorlu görünüm, tecrübelerimizi, inandıklarımızı daha güçlü bir ortamda, iş yerinde veya bir başka şehirde-ülkede sergileme arzumuzu gösterir Yeter ki yenilik olsun ve yeter ki haksızlıklar bir son bulsunyerinde veya bir başka şehirde-ülkede sergileme arzumuzu gösterir Yeter ki yenilik olsun ve yeter ki haksızlıklar bir son bulsun.

Sevgili Kova,
Pazartesi gününe etkili enerjiler altında adım atıyoruz İlk görünüm Venüs-Chiron arasındaki mücadeleci enerji alışverişi Bu oluşum, yenilikte bulunma, kendimizi en güçlü şekilde ifade etme, pürüzleri yerli yerine koyma, her alanda hedeflerimizi gerçekleştirme arzumuzu gösteriyor Eğer amacımıza uygun şekilde hareket edemiyorsak, maddi açıdan güven içinde değilsek, adım atmak isterken bir nedenle engellendiğimizi hissediyorsak doğal olarak yeni bir değişimin ilk startını verebiliriz Ancak bu start, sessizce ve son derece akıllıca yapılmıyorsa, kontrol dışı gelişmeler meydana gelmesi halinde panik olunacaksa, hatta pişmanlık yaratacaksa benim tavsiyem tabii ki dağılmamanız ve dikkatli düşünmenizdir Başkalarına endeksli yaşıyorsak, borçlarımız varsa, bir de üstüne üstlük destek göremeyeceksek o zaman maddi kaygıların bize yanlış tercihler yaptırmasına izin vermemeliyiz dostlarım.

Sevgili Balık,

Pazartesi gününe Venüs-Chiron arasındaki mücadeleci görünümle başlıyoruz Bu görünüm, duygusal ve fiziksel anlamda sizi rahatsız eden, başkasının eline muhtaç bırakan, destek beklediğiniz halde köstek olan kişilere karşı kendi inandığınız şeklinde rest çekmenize neden olabilirZorluklara, sorunlara, dayanma gücünüz oldukça düştüğünden artık naz-niyaz çekecek haliniz yoktur Acı tecrübeler, her alanda sizi öylesine bezdirmiştir ki, birileri için artık kendinizden vazgeçmemeniz gerektiğinin farkındasınızdır Merkür-Chiron arasındaki görünüm, ilişkilerin ve iş hayatınız, sorumluluklarınız konusunda reaksiyon göstermenize, tepkili konuşmanıza yol açabilir Ancak benim tavsiyem çıkarlarınızı zedeleyebilecek, sonra da pişmanlık uyandıracak kararlardan mümkün mertebe uzak durmanızdır -Yok canım ben niye pişman olacağım ki diyorsanız o zaman tercih tabii ki sizin Ancak sonuçlarına da katlanmamız gerekebilir.
 

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
Katılım
24 Arl 2011
Mesajlar
7,659
Beğeniler
1,565
#10
6 Kasım 2012 Koç Burcu YorumuAniden bir davet alacaksınız. Duyacağınız bazı haberlere şaşıracaksınız.

Yalnız siz anlatılanları dinlemeli ve düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız.

Aksi halde sözleriniz yüzünden güç durumda kalabilirsiniz. Kimseye bir söz vermeyin.

İşleriniz sizi yoracak ama başarının tadını çıkaracaksınız. Beklediğiniz para dışında ummadığınız bir kısmet olacak.

Sevgiliniz varsa veya evliyseniz baş başa kalacağınız yerlere gitmeli sorunları çözmelisiniz. Ruhsal durumunuza dikkat edin.6 Kasım 2012 Boğa Burcu Yorumu
Yurtdışı işiniz olabilir. Oradaki izlenimlerinizle büyük bir yatırım yapabilirsiniz.

Çok çalışmanızın karşılığını almaya başlayacaksınız. İş hayatınızda önemli atılımlar olacak.

Rakiplerinizi bile safdışı bırakacak imkanlarla karşılaşabilirsiniz. Sevdiğinizden olumlu bir telefon alacaksınız.

Bu sevginizi daha da pekiştirecek. Ara ara ufak hediyelerle onun gönlünü almayı unutmamalısınız.

Unutmayın hayat sadece işten ibaret değildir. Düzenli bir iş hayatı ve spor sizi hedefinize daha kolay ulaştırır. Sağlığınızı ve sevdiğinizi ihmal etmeyin.6 Kasım 2012 İkizler Burcu YorumuYaratıcı bir gün. Yeni bir konuya el atarak başarılı ve zevkli bir çalışma yapabileceksiniz.

Patronunuz da sizden uzun zamandır böyle bir atak bekliyordu.

Candan dostlarınızdan yardım istemeyi unutmayın. Onlar buna hazır. İyi günler başlıyor.

Toplum yaşamınız canlanıyor. Yaşamı çok seveceksiniz. Sevdiğiniz varsa uyum içinde olacak ve birlikte mutluluğa gideceksiniz.

Sevdiğiniz yoksa bir davette biriyle tanışacaksınız. Bu anlamlı bir ilişki olacak. Midenize dikkat. Abur cubur yemeyin6 Kasım 2012 Yengeç Burcu Yorumuİş ve aşk. İşte bugün kalbiniz bu ikisi için atacak. İş hayatınızda dev adımlarla ilerliyor ve hayranlık topluyorsunuz. Ancak sizin isteğiniz hep takdir değil; hep daha yukarılara sıçramak. Bunu da başaracaksınız. Hanenize yazılan artılara bakmak yeterli. Duygusal bağlamda da pırıltılı günlerin başlangıcı. Ancak hiçbir şey mali alanda elde edeceğiniz başarıların yerini tutmayacak. Övgüyü gerçekten hak ediyorsunuz. Siz de kendinizi şımartın ve paranızı dilediğiniz gibi harcayın. Tabiki böyle bir durumda sağlığınızın da iyi olmaması düşünülemez.6 Kasım 2012 Aslan Burcu Yorumu
Kendinizi yorgun hissedeceksiniz. Üstüne üstüne gitmeyin. Birazcık dinlenmeyi deneyin.

Beslenme alışkanlığınıza bir göz atın. Karbonhidrat ve et ağırlıklı besleniyorsunuz.

Bu da kilo almanıza neden oluyor. İş hayatınızda karşılaştığınız tersliklerden büyük bir bölümü çözümleniyor.

Yeni bir atılım yapmak için büyük fırsatlarla karşılaşacaksınız. Ancak sonuçları önümüzdeki günlerde belli olacak.

Aşkta güven mi? heyecan mı? ikilemi içindesiniz. Kararlarınızı verirken duygularınızın sesine kulak verin. Küçük sürprizler, hediyeler var.6 Kasım 2012 Başak Burcu Yorumu
Bu günlerde sevgiliniz çok sorumluluk sahibi bir insan haline gelecek. Sizin de istediğiniz bu değil miydi?

Fakat bu durum onu biraz gerginleştirecek. Ona şefkatli ve romantik davranmalısınız.

Unutmayın o sizi çok seviyor ve karşılığını beklemek onun da hakkı. Gereksiz kıskançlıklarla gününüzü zehir ediyorsunuz.

Size yapılmasından hoşlanır mıydınız? Öyleyse siz de yapmayın. Midenize ne kadar düşkünsünüz. Hep yemeyi düşünüyorsunuz.

Biraz rejim yapın. Yoksa alacağınız kilolarla sevgiliniz sizi beğenmeyebilir.6 Kasım 2012 Terazi Burcu Yorumu
Yaşamınız tam anlamıyla değişiyor. Belki de semt, kent ya da ülke değiştirmek için çalışmalara başlayabilirsiniz.

İstediğiniz yönde gelişecek bir değişme bu. Çok meraklı tavrınız çevrenizde rahatsızlık uyandırıyor.

Bu tutumunuzla onları çileden çıkarıyorsunuz. Telefonla gelen bir habere sevineceksiniz.

Maddi açıdan iyi günlerin başındasınız. Yeter ki ne istediğinizi bilin ve çalışın.

Emeklerinizin karşılığını almamanız için hiçbir neden yok. Sürekli sırt ağrılarından şikayetçisiniz.

Artık bir doktora gitmenin zamanı gelmedi mi? Genel sağlık durumunuz oldukça iyi.6 Kasım 2012 Akrep Burcu Yorumu
Ev ve aile ortamının sıcaklığı ile gerçek bir gün.

Arkadaşlarla gezip tozmak yerine evde oturmak ve ailenize daha fazla zaman ayırmak niyetindesiniz.

Duygusal bağlamda aşkı bir gurur meselesi yapmayı bırakın. Ancak böyle mutluluğu yakalayabilirsiniz.

Değmeyecek insanları gözünüzde fazla büyütüyor, onlara hak etmedikleri anlamlar yüklüyorsunuz.

Doğru insanı bulmak için bekleyeceksiniz. Acele etmeyin, sabırlı olun. Karşılığını alacaksınız.6 Kasım 2012 Yay Burcu YorumuBu günlerde işleriniz yolunda gitmiyor. Hemen umutsuzluğa kapılmayınız. Sabırlı olunuz. Zaten bu da sizin burcunuzun bir özelliği. Hayatta elde ettikleriniz hep sabrınızın sonucu. Duygularınızı kontrol edin. Olaylar karşısında serinkanlı olursanız, artı puan kazanabilirsiniz. Bir yerden beklediğiniz paraya nihayet kavuşacaksınız. Bu parayı parti parti alacaksınız. Harcarken de tutumlu davranın. Sevdiklerinizden bir müddet uzak kalacaksınız. Bunu dert etmeyin. Onların sağlıkları için çaba göstermeniz gerekebilir.6 Kasım 2012 Oğlak Burcu Yorumu
Uzun süredir kafanızda olan bir konu çözüme ulaşacak. Bir yakınınıza ya da dostunuza yardımınız olacak.

Bu onu gerçekten çok mutlu edecek. Toplum yaşamınızda ve aşkta başarılı olacaksınız.

Duygularınız kabaracak. Seviyor ve seviliyorsanız bütün kuşku ve kuruntulardan sıyrılarak büyük bir mutluluğa erişeceksiniz.

Yeni bir atılım yapmak için büyük fırsatlarla karşılaşacaksınız. Sağlığınıza dikkat. Özellikle sırt ağrılarında şikayeti olanlar hemen bir tedbir almalılar.6 Kasım 2012 Kova Burcu Yorumu
Bugün kalbiniz iş ve aşk için atacak. İş hayatınızda büyük ilerlemeler kaydediyor ve hayranlık topluyorsunuz.

Bununla da yetinmek istemiyorsunuz. Gözünüz hep daha yukarılarda. Duygusal bağlamda da parlak günler sizi bekliyor.

Kararlarınızı verirken duygularınızın sesine kulak verin. Küçük sürprizler, hediyeler var.6 Kasım 2012 Balık Burcu Yorumu
İş hayatınızda ortaya çıkan olumsuzluklar yeterince önem verdiğiniz taktirde yoluna girecek.

Maddi açıdan pek parlak bir dönem değil. Aileniz ve yakın dostlarınızla çıkacağınız seyahat stresinizi atmanızı sağlayacak.

Duygusal açıdan istikrarlı bir dönem. Şu sıralar tanışacağınız yeni insanlarla kalıcı dostluklar kurmanız mümkün.

Sağlığınızı ihmal etmemelisiniz. Özellikle güneşe dikkat.
 

Benzer konular

Top