1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

güzel sözler

Konusu 'Güzel Sözler' forumundadır ve deLi qIz tarafından 22 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

1. deLi qIz

deLi qIz Aktif

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    DeLiLerin yanından=)=)
    Banka:
    5 ÇTL
    aşkı nasıl tarif edebilirim biliyormusunuz acıklı göz yaşlı ve tabi dünyanın en güzel şeyi tabi karşındaki kişide seni seviyorsa ama şunu unutma en büyük acı sevdiğin kişi bir başkasını seviyorsa o gün yaşaman için hiç bir sebeb yoktur

BİR SEVGİ YOLLUYORUM GÜNDÜZLERİ GÜNEŞLE KARLA,GECELERİ YILDIZLA AYLA,BİR SEVGİ YOLLUYORUM SERÇE KANADIYLA SICAK İÇTEN VE YALNIZCA SANA.....SAKIN BENİ UNUTMA!

Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var..

Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm...

Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam gözümden akacak yaş olsan ağlamam kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da... Kalbimin attığı da bir gerçek günün bittiği de... Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum işte o en büyük gerçek...

Aşk kaçmaktan çok kovalamak görmekten çok özlemek gitmekten çok beklemek dokunmaktan çok düşünmektir.Ve aşk öyledirki nerde imkansız varsa onu seçer.

Sevmiyorum şu saatin sesiniakmasın dursun zaman.herşeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; YALAN. senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan.

Bir şiir yaz bana içinde alabildiğince mutluluk olsun ayın gölgesinde unutulan sevgi tohumlarıyla yeşere dursun veya bir şarkı söyle özlemimdeki sevgiliyi anlatsın yağan yağmurlarla ıslanan bedenimi parlayan gözleriyle kurulasın.

Mürekkepten denizler kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın ben seni sevmedim sana taptım!..

2. deLi qIz

deLi qIz Aktif

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    DeLiLerin yanından=)=)
    Banka:
    5 ÇTL
    Ne aradıysam bilki sende bulmuşum.
    Senden öncesi yoktu
    Seninle var olmuşum.
    Sende bütün özlemler.
    Sende bütün gelecek.
    Beni bende arama.
    Ben artik sen olmuşum.

3. deLi qIz

deLi qIz Aktif

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    DeLiLerin yanından=)=)
    Banka:
    5 ÇTL
    Ya gözlerin aklımda
    Yada aklım adında
    Ya hayalin karşımda
    Ya Sesin kulagımda
    Ya ben çıldırıyorum
    Yada çok seviyorum
    Ya sevmek çok güzel
    Yada sevilen çok özel..

4. incikk

incikk Uzman

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    En GüzeL HayaLLerdeN..!
    Banka:
    1 ÇTL
    Çok güzel sözler.Emeğine sağlık

5. deLi qIz

deLi qIz Aktif

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    DeLiLerin yanından=)=)
    Banka:
    5 ÇTL
    Gündüzün rengine benzemez gecenin rengi, üşütür ayaz korkutur karanlık, bir garip hüzün var içimde ya ben fazlayım bu şehirde ya da yanımda biri eksik..

Ulaşılmazlıklar aslında öylesine güzeldir ki, işte budur isteği tutku yapan

Sen aşksız, ben de sensiz olamıyorum

Hayat yaşandığı kadar vardır. Gerisi ya hafızalardaki hatıra ya hayallerdeki ümittir. Hüsranı ise birtek yerde kabul ediyorum. Yaşamak varken yaşayamamış olmak da.

Hasretin öldürdü beni. Şimdi geceler çaresiz, geceler sensiz, bir öpüşten daha sıcak şimdi yağmur damlası gelip konar dudaklarıma sessiz. Söylemiş miydim hasretin öldürdü beni hiç sebepsiz.

Hayatta hiçbir şey ilk aşkın yerini tutamaz insan sevse bile o ilk aşk hiç unutulmaz.

Sanma ki ismini bir başkası silecek seninle başladım seninle bitecek.

Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim açar açmaz duyayım kokunu, sevda essin başak saçlarında, sesin yüzümü rüzgarla bulsun. Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim gelsin beni en koyu zulamda bulsun ve öyle bir mektup yaz ki varsın ölümüm olsun.

Sayfayı Paylaş