1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Güzellik Yarışmalarında Türkiye Temsilcileri

Konusu 'Kadın' forumundadır ve Çağlayağmur tarafından 24 Aralık 2012 başlatılmıştır.

  1. Çağlayağmur
    Hoşgörülü

    Çağlayağmur ... Süper Moderatör

    Katılım:
    15 Aralık 2010
    Mesajlar:
    15.092
    Beğenileri:
    4.415
    Ödül Puanları:
    11.080
    Cinsiyet:
    Bayan
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    794 ÇTL
    Başlıca Güzellik Yarışmalarında Türkiye Temsilcileri

    Yıl Miss Universe Miss World Miss Globe
    1990 Jülide Ateş (Birinci) Jülide Ateş (Birinci) Aylin Fatma Aydın
    1991 Pınar Özdemir Dilek Aslıhan Koruyan (İlk 10'da) Defne Samyeli
    1992 Elif Ilgaz Özlem Kaymaz Banu Nur Dipçin
    1993 İpek Gümüşoğlu Emel Yıldırım Hande Kazanova (Beşinci)
    1994 Banu Usluer Pınar Altuğ Ayşın Albayrak
    1995 Gamze Saygı Demet Şener Ahu Paşakay (İlk 15'te)
    1996 Serpil Sevilay Öztürk Serpil Sevilay Öztürk Gökçe Yanardağ (İlk 15'te)
    1997 Yeşim Çetin Çağla Şikel (Üçüncü) Burcu Esmersoy (Birinci
    1998 Asuman Krause (İlk 20'de) Buket Saygı Şenay Akay (İlk 15'te)
    1999 Öznur Erkan Ayşe Hatun Önal Merve Alman
    2000 Cansu Dere' Yüksel Ak (İkinci) Hülya Karanlık (İlk 15'te)
    2001 Sedef Avcı Tuğçe Kazaz (Dördüncü) Ece İncedursun
    2002 Çağla Kubat (Üçüncü) Azra Akın ( Birinci) Nihan Akkuş (İlk 15'te)
    2003 Özge Ulusoy (İkinci) Kadriye Tuğba Karaca Gizem Kalyoncu
    2004 Fatoş Seğmen Nur Gümüşdoğrayan Gülşah Şahin
    2005 Dilek Aksoy Hande Subaşı Şebnem Azade (İlk 15'te)
    2006 Ceyla Kirazlı Merve Büyüksaraç (İlk 15'te) Asena Tuğal
    2007 Sinem Sülün** (YSK) Mükerrem Selen Soyder (Beşinci) Aslı Temel (İlk 15'te)
    2008 Sinem Sülün Leyla Lydia Tuğutlu (İlk 10'da) Gülsün Uslu (İlk 15'te)
    2009 Senem Kuyucuoglu Ebru Şam Begum Yılmaz (İlk 15'te)
    2010 Gizem Memiç Gizem Memiç (İlk 20'de) Dilay Korkmaz (İlk 15'te)
    2011 Melisa Aslı Pamuk (Birinci) Gizem Karaca (İlk 10'da) Elif Korkmaz
    2012 Çağıl Özge Özkul (İlk 20'de) Açalya Samyeli Danoğlu (İlk 15'te) Meltem Tüzüner
     
    Son düzenleyen: Moderatör: 6 Mart 2014

Sayfayı Paylaş