Magazin Hadi Çabuk Ol Ama!

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,842
Beğeniler
6,505
Şehir
Seattle.
#1


1.5 ayda 13 kilo veren Hadise, Rumelihisarı'nda görüntülendi. Şarkıcı sahilde yürüdükten sonra bir kafeye girdi. Çıkışta gazetecileri görünce keyfi kaçan şarkıcı; soruları yanıtlamayarak minibüsüne doğru ilerledi. Bu sırada minibüsün kapısını kapatmakta geciken şoförünü de "Hadi çabuk ol" diyerek azarladı.HADİSE O KİLOLARI NASIL VERDİ?

Hadise, Mehmet Ali Erbil'in eski baldızı Şeyda Coşkun'un koçluğunda 1 ay 20 gün içinde tam 13 kilo birden verdi. Coşkun "Çok akıllı bir kız, her şeyi aşmış" sözleriyle övdüğü Hadise ile her sabah saat 06.30 gibi uyanıp yürüyüşe çıktığını daha önce anlatmıştı.

Hadise'ye her gün farklı bir kahvaltı yaptırdığını anlatan Coşkun "Bir sabah yulaf yiyor, diğer gün ise omlet... Ya da bir diğer gün peynirli kahvaltı yapıyor. Ama aynı anda hem peynir, hem yulaf vermiyorum. Karbonhidrat ile proteini çok karıştırmıyorum. Bol bol sebze yemeği yediriyorum. Yanında mutlaka yoğurdu oluyor. Mesela bir sabah yulaf yiyorsa, öğlen sebze yemeği ve yanında yoğurt, akşam da ızgara etini yiyor. Ara öğünlerde ise ayran ve bitki çayları veriyorum" demişti.

 
Top