1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Magazin Hadi Çabuk Ol Ama!

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Papatya tarafından 3 Eylül 2012 başlatılmıştır.

1. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.870
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    5.381 ÇTL

1.5 ayda 13 kilo veren Hadise, Rumelihisarı'nda görüntülendi. Şarkıcı sahilde yürüdükten sonra bir kafeye girdi. Çıkışta gazetecileri görünce keyfi kaçan şarkıcı; soruları yanıtlamayarak minibüsüne doğru ilerledi. Bu sırada minibüsün kapısını kapatmakta geciken şoförünü de "Hadi çabuk ol" diyerek azarladı.

HADİSE O KİLOLARI NASIL VERDİ?

Hadise, Mehmet Ali Erbil'in eski baldızı Şeyda Coşkun'un koçluğunda 1 ay 20 gün içinde tam 13 kilo birden verdi. Coşkun "Çok akıllı bir kız, her şeyi aşmış" sözleriyle övdüğü Hadise ile her sabah saat 06.30 gibi uyanıp yürüyüşe çıktığını daha önce anlatmıştı.

Hadise'ye her gün farklı bir kahvaltı yaptırdığını anlatan Coşkun "Bir sabah yulaf yiyor, diğer gün ise omlet... Ya da bir diğer gün peynirli kahvaltı yapıyor. Ama aynı anda hem peynir, hem yulaf vermiyorum. Karbonhidrat ile proteini çok karıştırmıyorum. Bol bol sebze yemeği yediriyorum. Yanında mutlaka yoğurdu oluyor. Mesela bir sabah yulaf yiyorsa, öğlen sebze yemeği ve yanında yoğurt, akşam da ızgara etini yiyor. Ara öğünlerde ise ayran ve bitki çayları veriyorum" demişti.

Sayfayı Paylaş