1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Haftanın Konuk Üyesi (3.Haftanın Konuğu:YeşüLL)

Konusu 'CerezRÖPORTAJ' forumundadır ve Suskun tarafından 26 Ocak 2010 başlatılmıştır.

1. Suskun

Suskun V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    6.230
    Yer:
    Türkiye
    Banka:
    2.052 ÇTL

Sevgili CeReZFoRuM'lular 3.Haftanın KonuğuYeşüLL .

Kendini bizlere biraz tanıtırmısın YeşüLL ?

+ Neden Yeşil değilde YeşüLL ?:)

2. yeşüLL

yeşüLL limitsizsiniz...! Özel üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    2.880
    Banka:
    46 ÇTL
    öncelikle konuk olarak beni seçtiğin için teşekür ederim abla ve aynı zamanda üstteki yeşillikler de güzel olmuş.
    yeşüLL kimdir? aslında kendinden bahsetmeyi pek sevmeyen biri. bu burda oldugu için değilde genelde de böyle. kendi kendimi anlatmak pek bana göre değil. ama arkadaş ortamım burda olmadığına göre yine bana düşüyor.
    yeşüLL öğrenci bünyesinde biri:) hatta okulu bisin bir kere daha okuyım diyecek kadar öğrencilik yaşamını seven biri. okudugum şehri ve ortamımı çok seviyorum bölümümü de. ama şöyle bir şey var ki sonunda karşıma gelicekleri yapamama korkum var. şu zamana kadar istediğim herşeyi yaptım içimde birşey kalmadı diyen insanlar gibi olmak isterim. şu an için hiç birini yapamadım da:D
    onun dışında öğrencilikten sıyrıldıgım zamanlarda ailemle yaşıyorum. geçinip gidiyoruz işte=LL acayip bir kardeşim var. evimizin yanında ördeklerimiz ve tavuklarımız. birde balığımız var. balığımız diyorum arkadaşları ölüverdi. bir de köpeğim olsaydı çok güzel olurdu . o sevimli yaratıklara bayılıyorum.
    kan grubumu bir iki ay önce öğrendim A rH(+) =LL kansızlık var da bende:D

huyumdan başlarsam inatçı ve dengesiz:D bir an mutluysam bir anda havam değişebilir. sanırım oğlak burcu özelliklerini taşıyorum=LL annemse pot kırmamdan şikayetçi. napiyim içimde bişey varsa o an söyliycem arkasından konuşup da niye kendimi alçaltıyım değil mi?

şimdilik bu kadar geldi aklıma sizin aklınıza bişey gelirse olurda belki cevaplarım inşallah=LL

haa yeşüLL konusunu atlamışım. yeşüLL dediğin yeşili anımsatan bir nick oldu. yeşil delisi değilim. ama tabikide yeşili çok seviyorum . doğacı bir insanım fazlasıyla=LL bak aklıma geldi burdan dağ yürüyüşlerini de çok severim. neyse yeşüLL mevzusu. çerezforuma ayak basışım matematikle ilgili birşeyler ararken yine burdaki başlıklara ulaşmam ve bilinen üzere kayıt olma hali:D forum kültürüm yok diyebilirim. nick seçim işiiyse bir anlık. çünkü yeşüLL daha önce kullandığım bir nick değildi. yeşili seviyorum ama yeşil haliyle fazla sade=LL bende dedim yeşüLL oluversin:D bu kadar özel bir hal yok...

3. Suskun

Suskun V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    6.230
    Yer:
    Türkiye
    Banka:
    2.052 ÇTL
    İçten ve sıcak tanıtımın için teşekkürler .Yaşamın başında her türlü zorluklarla karşılaşıyoruz bunlar zamanla çözülüyor.Ya istediğimiz yerdeyiz yada hayatın bizi götürdüğü yerde.

Senin korkuların benim kızımdada var yani bu konuda yalnız değilsin :)Korkuların karşısında cesaretli ol,yapamadım değil nerede hata yaptımda olmadı çözümü nedir diye düşün herşeyi başarırısın.Yaşamın boyunca sağlık,huzur ve sevgi yanında olsun.

4. yeşüLL

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    2.880
    Banka:
    46 ÇTL
    korkulardan ziyade kaygı. ama benimde hatalarım var iş kişide biter. yapmak isteidiğim şeyler için daha pek de çaba gösterdim sayılmaz. hayat kim bilir bize ne getiricek:) teşekür ederim iyi dileklerin için.

5. eFSaNe_KaRTaL

eFSaNe_KaRTaL | çArŞı | Özel üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    4.480
    Yer:
    Yaşanıp da bitenden daha acıdır yaşanmadan bitenle
    Banka:
    44 ÇTL
    Klasik bi soru da ben Sorim..Büyüyünce Ne oLcan..:)

6. jeriko

jeriko Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    4.480
    Meslek:
    657
    Yer:
    Anadolu (bu kadar ayrıntı iyi)
    Banka:
    314 ÇTL
    Güzel tanıtım için teşekkür ederim.Okuduğun bölümü sevdiğini söylemişsin,fakat hangi bölüm olduğunu söylememişsin?

7. yeşüLL

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    2.880
    Banka:
    46 ÇTL
    matematik bölümünde okuyorum. büyüyünce de öğretmen olucam inşallah:)

8. Sevgi.2

Sevgi.2 Aktif

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    630
    Yer:
    Ülkemin her karışı
    Banka:
    3 ÇTL
    Ayyy ne şen şakrak bir insan diye düşünürken öğretmen olacağını okuyunca çok üzüldüm.Yazııık,vah,bizim gibi çok gayret edip kıymeti bilinmeyen ve yatıp yatıp para alanlar :( kervanına mı karışacaksın.bak bir kez daha üzüldüm şimdi. :(
    Yazılarınla seni tanıyordum şimdi daha güzel oldu,teşekkürler :)

9. Sevgi.2

Sevgi.2 Aktif

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    630
    Yer:
    Ülkemin her karışı
    Banka:
    3 ÇTL
    Bir de soru sorayım. Öğretmenlik gönüllü tercih mi açıkta kalmama duygusu ile yapılan bir tercih mi? (Yani ben yoldan gönüllü çıktım diyebiliyor musun?)

10. yeşüLL

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    2.880
    Banka:
    46 ÇTL
    hocam şu an için maddi kazanç kısmı aklıma gelmiyor:) cicim aylarına giriş yapıcam ya. öğrencilik haliyle sadece öğretmen olucam inşallah diyoruz. ama öğretmenlerin çektiği sıkıntıları da duymuyor değilim . hayırlısı belki değişen birşeyler olur:)

Sayfayı Paylaş