1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Haftanın Konuk Üyesi (6.Haftanın Konuğu: TÜRKMENOĞLU )

Konusu 'CerezRÖPORTAJ' forumundadır ve Apancene tarafından 29 Mart 2010 başlatılmıştır.

1. Apancene

Apancene Aktif

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    2 ÇTL
    Devir teslim töreni başlamıştır ben son haftanın konuk üyesi olarak yeni üyelerimizden TÜRKMENOĞLU
    arkadaşımızı seçtim. hem katılımcı hem de hakkında fazla birşey bilmiyoruz.

eee öğrenelim bakalım kimmiş bu sevimli görünen insan. o kadar sevimli mi yoksa bu bir göz yanılması mı ne yapar ne eder neyi sever neyi sevmez kan gurub nedir küçükken ciddi bir rahatsızlık geçirmiş midir...? farzet ki yeni komşuyuz . hoşgeldin sitemize tanıt bize kendini komşu kimsin sen az kopya çekerek şimdiden hayırlı olsun,kolay gelsin TÜRKMENOĞLU ;;)

2. GöLGe

GöLGe Uzman

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    ÖĞRETMEN
    Yer:
    KaYSeRi-BaTMaN
    Banka:
    1 ÇTL
    Merhabalar :) İsmim Selda,takdir edersiniz ki soyadım da Türkmenoğlu :) tek tek sorsanız da cevap versem olur mu :P

3. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    4.764
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    349 ÇTL
    tabi olur..öncelikle forum hakkındaki görüşlerinizi alabilirmiyiz..bizi nasıl buldunuz..:)

4. GöLGe

GöLGe Uzman

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    ÖĞRETMEN
    Yer:
    KaYSeRi-BaTMaN
    Banka:
    1 ÇTL
    Forumm...hımmm.Aslında nasıl bulduğumu bilmiyorum.Günlüğümü okuyanlar varsa az çok biliyordur zor bir dönemden geçiyoruz ailecek ve tam da artık yeter dediğim an karşıma çıktı forum.En son forum işleriyle uğraştığımda üniversite birinci sınıftaydım.5 koca yıl sonra biraz da bunalım halimde çıktı forum karşıma.
    Aslında hayat dolu yerinde duramayan bir insanımdır,ama insanız tükenme noktalarımız oluyor malesef.O an nasıl oldu bilmiyorum tek hatırladığım "Eda'ya sen benimkiklere bak ben üye olcam "dediğimdi :)
    Şuan hani durulduğum yer forum desem yeridir;kendimi hiç yabancı hissetmedim burda ve en önemlisi neşeli Selda burada :D

5. KıRMıZı
    Aşık

Beğenileri:
    4.764
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    349 ÇTL
    hmm..her zaman mutlu neşeli olursun insallahh...çok güzel bir meslege sahipsin bana göre..senin düşüncen ne mesleğinle ilgili..

6. GöLGe

GöLGe Uzman

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    ÖĞRETMEN
    Yer:
    KaYSeRi-BaTMaN
    Banka:
    1 ÇTL
    Evet güzel bir meslek ama çook yorucu :) Sınavı kazandığımda istemiyordum çünkü hiç düşünmemiştim ben öğretmenliği.Sonra süreç devam ederken staj dönemi başldı ve ben seçmiş olduğum mesleğin tam bana göre olduğunu anladım..
    Ben ilkokul öğretmeniyim,birleştirilmiş sınıf okutuyorum tek zorluğu da zaten bu...
    Her ne kadar zor olursa olsun işin ucunda insan yetiştirmek gibi kutsal bir görev olduğu için çok mutluyum.Çünkü bir çok şeyi bilmeyen meraklı gözler size bakıyor ve onlara merak ettiklerini siz öğretiyorsunuz.Halinizle,hareketinizle aslında kendinizi kopyalıyorsunuz.Çünkü onlar öyle dikkatliler ki siz ne yaparsanız onu yapıyorlar.Dikkat gerektiren,özveri isteyen çook kutsal bir iş yaptığım için mutluyum:)
    ben çok konuşuyorum sanırım :)

7. KıRMıZı
    Aşık

Beğenileri:
    4.764
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    349 ÇTL
    iyi böyle..ben memnunum...güzel anlatıyorsun..

konuşkan tatlı dilli biri oldugunu görebiliyoruz...senin kendinde gördüğün özüllikler neler? iyi ve kötü?

8. GöLGe

GöLGe Uzman

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    ÖĞRETMEN
    Yer:
    KaYSeRi-BaTMaN
    Banka:
    1 ÇTL
    Konuşta,tatli dilli biriyimdir :) kopya çektim senden :)
    iyi yanlarımı söylemem gerekirse aslında insanların bunu anlatması gerekiyor benim cevap vermem pek de doğru görünmedi bana.
    Ama kötü yönlerimi sayabilirim:biri beni sinirlendirdiğinde kimseyle konuşmam,sadece susarım.Şunu yaptığın için kızdım demem ve bu huyum beni sinir ediyor.
    Fazla iyimserim ki insanlar o kadar iyi değil canım yana yana öğreniyorum,biraz da kötü olmak isterdim diğer insanlar gibi :)
    Özür dileyerek bu konuda başka yazacak bişey bulamadım KIRMIZIcım

9. KıRMıZı
    Aşık

Beğenileri:
    4.764
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    349 ÇTL
    aslende kayserili misin? yoksa kayseride mi yaşıyorsun

10. GöLGe

GöLGe Uzman

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    ÖĞRETMEN
    Yer:
    KaYSeRi-BaTMaN
    Banka:
    1 ÇTL
    Aslen babamdan dolayı Nevşehirliyiz.Ben ve abim doğma büyüme Kayseri'deyiz ve halen de Kayseri'de yaşıyoruz.
    Lafı açılmışken söyleyeyim 2 kardeşiz :)

Sayfayı Paylaş