1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Hakan şükür'den Açıklama!..

Konusu 'Galatasaray' forumundadır ve Misafir Üye tarafından 29 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

1. Misafir Üye

Misafir Üye Usta

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    30 ÇTL
    Galatasaray Futbol Takımı Kaptanı Hakan Şükür, Kulüp Başkanı Adnan Polat ve Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin ile dün yaptığı toplantının ardından kendisine jübile teklifinde bulunulduğunu, bu konudaki kararını önümüzdeki günlerde vereceğini açıkladı.

Hakan açıklamasında ''Bana iletilen ve henüz yönetim kurulunda görüşülüp karara bağlanmadığı söylenen jübile teklifine, futbol hayatımın geleceğine yön vereceğim ve belki de son vereceğim şu günlerde herhangi bir yanıt veremeyeceğimi söyledim. Önümüzdeki günlerde ailemle birlikte vereceğim kararın ardından düzenleyeceğim basın toplantısıyla yeterli açıklamayı kamuoyumuzla paylaşacağım'' ifadelerini kullandı