1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

hala key alamayan var mı?

Konusu 'Öğretmenler Odası' forumundadır ve kobay tarafından 26 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

1. kobay

kobay Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    ben 1985 mezunuyum ama 87 de öğretmenliğe başladım.(iki yılda sigortasız hizmette bulundum,yani boş durmadım)bilgilerimiz ilçe ve il mem lerde ve ayrıca m.e.b.ğında vardır ama hala keyini alamayan veya benim gibi az bir miktarını alanlar var,şimdi ben ve benim gibi olan memurlar hükümete veryansın etmesinde ne yapsın?burada suçlu kimse ortaya çıkarılsın ki alacaklılar hükümete veryansın edip durmasınlar.

2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.358
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.820 ÇTL
    Key alamayan çok sayıda hakeden var. Ben inanmıyorum belgelere ulaşamamaktan kaynaklanan bir sorun olduğuna. Ne kadar parayı geciktirirsek o kadar kardayız zihniyetinin bir ürünü olsa gerek.

Sayfayı Paylaş