1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Hamamdan da nefret ettim, erkeklerden de :D

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Mavi Gül tarafından 4 Aralık 2010 başlatılmıştır.

1. Mavi Gül
    Avare

Mavi Gül ѕση_¢ıqℓıк Özel üye

Beğenileri:
    375
    Ödül Puanları:
    3.730
    Yer:
    Misafir Sevmez
    Banka:
    677 ÇTL
    Hamamda başına erkek düşen kadın konuştu
    Tarihi Hunat Hamamı'nda yıkanırken, üzerine baca temizliği yaptığı söylenen Musa Aslan'ın düşmesi sonucu yaralanan Fatma E., "Hamamdan da nefret ettim, erkeklerden de" dedi.
    Hamamda başına erkek düşen kadın konuştu
    Tarihi Hunat Hamamı'nda yıkanırken, üzerine baca temizliği yaptığı söylenen Musa Aslan'ın düşmesi sonucu yaralanan Fatma E., "Hamamdan da nefret ettim, erkeklerden de" dedi.

Kayseri'de kızı M. E. (16) ile birlikte Tarihi Hunat Hamamı'nda yıkanırken, üzerine baca temizliği yaptığı söylenen Musa Aslan'ın düşmesi sonucu yaralanan Fatma E. (42), hastanedeki tedavisinin ardından taburcu oldu.

Önce Melikgazi Polis Merkezi'ne giderek Aslan'dan şikâyetçi olan Fatma E., evine gitti. Kendisiyle görüşmeye gelen gazetecileri, "Başımıza gelenleri duyan gülmekten kırılıyor. Ben de ağlanacak halimize gülüyorum. Erkekleri zaten çok sevmezdim, şimdi bu olaydan sonra nefret eder oldum" diyerek karşıladı. Yaşadıklarını anlatan Fatma E., "Bir anda büyük bir patlama sesi, ardından da üzerime cam parçalarıyla birlikte bir adam düştü. 'Hamamda erkek var' diye bağırmaya başladım. İçeride bizden başka 7-8 kişi daha vardı. Onlar da 'sapık var' diye bağrışarak kaçıştılar. Ama ben kıpırdayamıyordum. Tam bir kâbus yaşadım. Herkesin üzerine yağmur yağar, benim başıma erkek düştü. Ben o adamın baca temizlikçisi olduğunu da düşünmüyorum. Baca pardesü ve normal kıyafetle temizlenmez. Adam düştükten sonra yanımıza firmanın elemanı geldi, onun üzerinde iş elbisesi vardı" dedi. Kadınların üzerine düştükten sonra beton zemine çakılarak ağır yaralanan Musa Aslan da hayati tehlikeyi atlattı.

2. k@LpSiz_K@fKéF

k@LpSiz_K@fKéF Forum Onuru

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    B!L€C€G!M
    Banka:
    44 ÇTL
    Bak bu olay erkekler hamamında olsa hiç şikayetçi olmazdık biz :D:D:D
    Çoook anlayışsız canım bu kadın milleti :D:D

3. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.784
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.064 ÇTL
    Herşeye zaten bi kılıf bulursunuz siz..
    Zaten erkekler bi yerlerini göstermeye pek bi meraklı..

Pardon ama hiç bayan sapık varmı ortalıkta :D

4. k@LpSiz_K@fKéF

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    B!L€C€G!M
    Banka:
    44 ÇTL

Bu kadına dikkat.Bu kadın Pennslyvania’nın bir Eyaltinde yatılı bir okulun öpretmeni olan bu kadın (32)Yurt’ta ki 15 yaşının altında ki öğrencileriyle zorla cinsel ilişkide bulunduğu,istemeyen çocuklarıda şiddet ve saldırıyla tecavüz ederek birlikte olduğu sapık bu öğretmen şimdi tutuklanmış.?

Suçunu itiraf eden bu sapık kadına 250 bin dolarda kefaret kesilmiş?

Akıl almayacak şeylerden biride bu olay olsa gerek.?Bir Öğretmen kadının küçücük erkek çocuklarına tecavüzü,insanı hem çilen çıkartıyor,hemde yaşayalım bakalım daha neler göreceğiz?Dedirtiyor.Yaa okumuş,Öğretmen olmuş,kültürlü insanlar bu sapıklıkları yaparlarsa acaba okumayanlar neler yapar?Ama şunu bilin ki;İnsanlık ,kültür,ar,edep bunlar insanın içinde olan şeyler.Okuyup adam olamayan,insan olamayanlar çok.Ama hiç okumadan mevkisi olmayıpta, insanların kalbinde ahlakla,edeple mevkisi olanlarda var….Adamın biri okumuş büyük bir koltuğun sahibi olmuş,annesini ayağına sesletmiş demiş ki ;bak ben büyük adam oldum.Annesi adam olmuşsun ama be evladım daha insan olama mışsın?

Sorun neydi pardon??? :D

5. ZeyNoO
    Melek

Beğenileri:
    5.784
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.064 ÇTL
    İstisnalar kaideyi bozmaz diye bi laf var bilirmisin :D

6. k@LpSiz_K@fKéF

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    B!L€C€G!M
    Banka:
    44 ÇTL

Sapık Kadın Öğretmen Tutuklandı
    California eyaletinde bir polis ile evli ve üç çocuğu bulunan 33 yaşındaki ingilizce öğretmeni Amy Beck, 14 yaşındaki öğrencisiyle 6 ay boyunca aşk yaşadığı gerekçesiyle tutuklandı..

Birşey mi demiştin pardon??? :)

7. ZeyNoO
    Melek

Beğenileri:
    5.784
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.064 ÇTL
    Var ama sayısı az.
    pardon ama neyin tartışmasını yapıyoruzki.
    İstatistik yapılacak olursa erkeklerin yaptıklarının yanında bayanlarınki yüzde 1 kalır sanırım..
    Oyüzden uzatmasak daha iyi..
    Hem erkekler tecavüz etme yaşını 1e bile düşürdükten sonra baya bi anlamsız tartışmak
    1yaşındaki kız çocuğuna tecavüz eden üvey babayı hatırlayanlar vardır sanırım.

8. GöLGe

GöLGe Uzman

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    ÖĞRETMEN
    Yer:
    KaYSeRi-BaTMaN
    Banka:
    1 ÇTL
    aman Allahım Kayseride yaşıyorum ama bi haberim olaydan :v

9. k@LpSiz_K@fKéF

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    B!L€C€G!M
    Banka:
    44 ÇTL
    Aaaa biz tartışıyoz mu :D:D:D
    Yauuf şimcik sen kadın da yok deyince örnekler sundum. Ne hikmetse örtmenler denk geldi hep artık kusura bakmasınlar.
    Ama şöyLe bir durum var ki kadınlar da artık çok masum değil :)
    Yani bende bir insanın sapık bir tarafı varsa ben o noktadan sonra cinsiyet ayrımına gitmem arkadaş. Sapık sapıktır :D

10. GöLGe

GöLGe Uzman

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    ÖĞRETMEN
    Yer:
    KaYSeRi-BaTMaN
    Banka:
    1 ÇTL
    s,z tartışın arkadaşlar ben genelde yazılan yorumları okumam araya girmişim siz kusura bakmayın...ben sadece konuya yorum yaptım...

Sayfayı Paylaş