1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Hamile Polis, Eşinin Şehit Oluşunu İzledi

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve ZeyNoO tarafından 10 Ekim 2008 başlatılmıştır.

1. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.784
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.064 ÇTL
    Diyarbakır'da şehit düşüp İstanbul'da toprağa verilen polis memuru Ramazan Tavşancı'nın kendisi gibi polis olan 3.5 aylık hamile eşi Seda Tavşancı'yla aynı araçta bulunduğu ve yanında vurulduğu ortaya çıktı.

Diyarbakır'daki saldırıda çok sevdiği eşini kaybeden, kendisi de aynı serviste bulunan ve şans eseri kurtulan 3.5 aylık hamile polis memuru Seda Tavşancı, saldırı anını "Taş atıyorlar sandım, meğerse tarıyorlarmış. Ramazan elinde silahıyla öldü" sözleriyle anlattı. Seda-Ramazan Tavşancı çiftini terör ayırdı.

Elazığ Polis Okulu'ndan mezun olan Ramazan ile Balıkesir Polis Okulu'nu ve Karadeniz Teknik Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’nu bitiren Seda, 2000'de İstanbul Polis Hastanesi'nde tanıştı. Seda ile Ramazan birbirlerine âşık olup 2001'de evlendi. Kavuştukları için iki koyunu kurban eden çift, aynı yıl oğulları Çağrı'yı kucaklarına aldı.

'Diyarbakır'da rahatız'
    Çift, üç yıl önce şark görevi nedeniyle Diyarbakır'a tayin edildi. Gaffar Okkan Polis Meslek Yüksek Okulu'nda göreve başlayan çift, kente kısa sürede alıştı. En son bayramda ablası Şemsi Kurucu'yu arayan Ramazan Tavşancı, "Ablacığım buraya alıştık. Lojmana da çıktık. Rahatımız çok iyi, bu yüzden burada birkaç yıl daha kalmak istiyoruz" dedi.

Eşi Seda Tavşancı(29) dehşet anını şöyle anlattı:
    'Taş atıyorlar sandım'
    "Ramazan çok sevdiği, can ciğer samimi oldukları dört arkadaşıyla serviste en önde oturuyordu. Ben diğer polis memuru kadın arkadaşlarla ortalardaydım. Bazı sesler geldi. Önce taş atılıyor sandım. Sonra tarandığımızı anladım. Kendimi yere attım ve 'Arkadaşlar ateş edin' diye bağırdım. İçeriden karşılık vermeye başladılar. Ramazan'a baktığımda silahına sarılmıştı ama ilk kurşunu o yemiş ve oracıkta şehit düşmüş. Ramazan'ımı kaybettiğimi üç saat sonra öğrendim."
    Tavşanlı, "Ramazan'ım, hep 'beni sevdiğini söyle' diyordum, 'Bilmiyor musun da söyletiyorsun' diye kızıyordun. Beni sevdiğini senin ağzından duymak istiyordum. Bir daha duyamayacağım" diye gözyaşı döktü.

2. CiMCiMe

CiMCiMe Usta

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    yan kesicilik
    Yer:
    evden
    Banka:
    6 ÇTL
    ay yazık ya:(bide 4 aylık hamileymiş:(çok kötü oldum haberi izlerken:(:(:(

3. wien06

wien06 V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    4.480
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Viyana
    Banka:
    292 ÇTL
    Ne söylenirki artik böyle haberlere insan ne söyleyeceginide bilemiyor.

ALLAH tüm terörist ve onlara destek verenlerin belasini versin.

4. CiMCiMe

CiMCiMe Usta

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    yan kesicilik
    Yer:
    evden
    Banka:
    6 ÇTL
    amin:(

5. Sevgi.2

Sevgi.2 Aktif

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    630
    Yer:
    Ülkemin her karışı
    Banka:
    3 ÇTL
    ağızlarından bir kez bile "adamlar haklı,bu devlete şer şey layık" diye cümle sarfeden için de bu duan geçerli olsun arkadaşım defalarca amin.

Sayfayı Paylaş