Hamileyken eşini mutlu etmenin yolları

Katılım
15 Ekm 2010
Mesajlar
389
Beğeniler
1
#1
Hamilelikte cinsel ilişki her erkeğin sıkıntısı olmuştur ve erkeklerin bu sıkıntılarını fark eden siz kadınlar hamileyken cinsel ilişki olayında eşinizi mutlu etmeyi istediğinizi biliyoruz fakat çocuğunuzu kaybetmekten de korktuğunuzu biliyoruz.

Öncelikle hamileyken cinsel ilişki hamilelik evrelerine göre değişmektedir. Hamileyken cinsel ilişki ilk 3 ay boyunca elbette ki hareketler kısıtlı bir şekilde girilebilir ve hamileyim eşimi nasıl mutlu ederim sorununda 3 ay boyunca sıkıntı çekeceğinizi düşünmüyoruz.

Hamileyim eşimi nasıl mutlu edebilirim sorusunu 3 ay sonra kesin olarak sormaya başlayabilirsiniz. Hamileyken cinsel ilişki konusunda 3. ayı geçmenizin ardından karın iyice kendisini belli etmeye ve çocuk oluşumu hız kazanacağından dolayı çok dikkat edilmesi gerekir fakat yine hamileyken eşimi nasıl mutlu edebilirim sorusunun cevabı da orta dönem yani son 3 aylık döneme gelene kadar çok dikkatli olunması gerekir.

Son 3 aylık dönemde ise hamileyim eşimi nasıl mutlu edebilirim sorusunun en can alıcı noktasıdır. Bu evrelerde sizler erkekleri mutlu etmenin yolları konusunda biraz bilgi sahibi olmanız gerekebilir. Hamileyken eşinizi tahrik etmemeye özen gösterin ve hareketlerinizin cinsel çağrışım yapmamasına özen gösterin.

Hamileyken cinsel ilişki direk olarak cinsel organların teması ile gerçekleşmek zorunda değildir. Eşinizi rahatlatmanın yolları olarak oral bir ilişkiye girerek eşinizin cinsel olarak rahatlamasını sağlayabilirsiniz.

Hamileyim ve eşimi cinsel olarak nasıl mutlu edebilirim konusunda eşinize sizin tarafınızdan yapılan el ile rahatlatabilirsiniz. Bu konuda da hamileyken cinsel ilişki problemi de ortadan kalkacaktır. Ayrıca eşlerinize durumu açıklayarak biraz daha sabırlı olmasını isteyebilirsiniz.
 
Top Bottom