Hangi Aşk Şarkısını Siz Yazmalıydınız?

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Hani ilk duyduğunuzda, "işte dilimin ucundaki sözler" dediğiniz aşk şiirleri veya şarkı sözleri vardır. Sanki, başka bir şeyle meşgulken, bir anlık dalgınlığınıza geldiği için kaçmış bir fırsat gibi başkası tarafından yazılmıştır. Bir parça üstüne düşmüş olsaydınız, neredeyse siz yazmış olacaktınız sanki. Sanatçı biraz da o demek değil mi? Hissetmekle yetinmeyip, hislerini başkalarına aktaracak biçimde ifadelendirmek değil mi sanat? Peki hangi şarkının sözleri, bir anlık dalgınlığınıza geldiği için başka kalemlere nasip oldu. İçinizde kuş gürültüsü gibi cıvıldayıp duran sese tercüman olmak için fırsat bulsaydınız kaleminizden hangi dizeler çıkacaktı.

<<TIKLA>>

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Keremcem - Kadife kelepçe
Kadife kelepçe Bugün bana aşk nedir diye sorsan Tek anlamı geceler boyu ağlamam Üstüm başım sevda içinde Yakalandım bitap biçimde Ellerimde kadife kelepçe

Schweppes

Forum Tutkunu
Uğrunda gemilerin karadan yürütüldüğü yerden:)
Orhan Gencebay - Beklemek ibadet gitmek ölümdür
Beklemek ibadet gitmek ölümdür Burası mabedim burası dünyam Bırakıp gidemem burada leylam Ahh bir garip mecnunum yücedir sevdam Beklemek ibadet gitmek ölümdür Ahh bir garip mecnunum yücedir sevdam Beklemek ibadet gitmek ölümdür

yok artık cnm:D

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Orhan Gencebay - Beklemek ibadet gitmek ölümdür
Beklemek ibadet gitmek ölümdür Burası mabedim burası dünyam Bırakıp gidemem burada leylam Ahh bir garip mecnunum yücedir sevdam Beklemek ibadet gitmek ölümdür Ahh bir garip mecnunum yücedir sevdam Beklemek ibadet gitmek ölümdür

aynen yok artık

sorumsuz

Forum Onuru
Duman - Senin gibi

Senin gibi Hiçbir kimse anlamaz Beni senin gibi Hiçbir kimse inanmaz Bana senin gibi.. hiçbir kimse karışmaz Kana senin gibi

Duman - Senin gibi
Senin gibi Hiçbir kimse anlamaz Beni senin gibi Hiçbir kimse inanmaz Bana senin gibi.. hiçbir kimse karışmaz Kana senin gibi

CuuuuK...

Safir

Özel Üye
Özel üye
Attila İlhan - Ben sana mecburum
Ben sana mecburum Ben sana mecburum bilemezsin Adını mıh gibi aklımda tutuyorum Büyüdükçe büyüyor gözlerin Ben sana mecburum bilemezsin İçimi seninle ısıtıyorum

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Attila İlhan - Ben sana mecburum
Ben sana mecburum Ben sana mecburum bilemezsin Adını mıh gibi aklımda tutuyorum Büyüdükçe büyüyor gözlerin Ben sana mecburum bilemezsin İçimi seninle ısıtıyorum
En güzel dizeleri de sen yazmışsın :)