1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Hangi Burç Hangi Burçla Evlenmeli

Konusu 'Astroloji / Burçlar' forumundadır ve BeReNN tarafından 2 Ocak 2012 başlatılmıştır.

1. BeReNN
    Uykumvar

BeReNN Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    254
    Ödül Puanları:
    5.330
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Banka:
    289 ÇTL
    KOÇ:İkizlerle ideal ilişki kurabilirsiniz.avantür merakınız ve ateşli aşk hayatınız için ikizler ideal bir eş.İkizlerden sonra ikinci sırada karşılıklı birbirinize hayran olduğunuz Aslan yer alıyor.Boğadan ve Balıktan uzak durun.

BOĞA:YAY İDEAL EŞİNİZDİR.KENDİSİNDEN OLMAYAN DENGEYİ SİZDE BULAN BALIK DA SİZİN İÇİN MÜKEMMEL BİR EŞTİR.AMAN İKİZLER'E YANAŞMAYIN.ÇİFT KARAKTERKİ VE HAVAİ OLAN İKİZLER SİZİ ÇOK ÜZEBİLİR.AMAN DİKKAT

İKİZLER:SİZİ SAKİNLEŞTİREN VE RAHATLATAN ASLAN İDEAL EŞİNİZDİR.SİZİ İZLEYEN VE NE ZAMAN İSTERSENİZ GELEN OĞLAK DA SİZE UYGUNDUR.BOĞA'DAN,ENTELLEKTÜEL ALANDA UYUM SAĞLAYABİLECEĞİNİZ,
    TERAZİDEN VE BALIK'TAN UZAK DURUN

YENGEÇ:SİZİNLE AYNI DİLİ KONUŞAN,DUYGULU VE SICAK BOĞA SİZİN İÇİN İDEALDİR.SİZE GÜVEN VEREN OĞLAK DA UYGUNDUR.ANCAK YAY VE KOÇ ARADIĞINIZ İDEAL AŞKIN DÜŞMANI OLARAK KAÇINMANIZ GEREKEN İKİ
    BURÇTU

ASLAN:Sizi henüz tatmadığınız maceralara götürcek olan Yay sizin için idealdir.Kıskançlığına dayanabilirseniz Kovaylada uyumlu çift olursunuz.Ancak enerjinizi yok eden Balıktan uzak durun.

BAŞAK:SİZE FANTEZİLER YAŞATACAK OLAN İKİZLER VE YAY İDEAL EŞİNİZDİR.ANCAK,ÇOK GERÇEKÇİ OLAN KOVA'DAN UZAK DURUN KALBİNİZİ KIRABİLİR.İÇE DÖNÜK KİŞİLİĞİNİZİ SÜREKLİ DİLE GETİRDİĞİ GERÇEKLERLE
    YIPRATABİLİR.

TERAZİ:TOLERANSLI OLABİLİRSENİZ İDEAL EŞİNİZ KOÇ'TUR.ANCAK SAKIN İKİZLERE VURULMAYIN.HER TÜRLÜ KARARINIZI ES GEÇECEKTİR.YAY'LA DA BÜYÜK AŞK YAŞAYABİLİRSİNİZ AMA EVLİLİK ZOR.YAY BURCUNUN UÇARI
    KİŞİLİĞİNE KATLANMASI ZORDUR.

AKREP:SİZİ ANLAYACAK VE HER GİDİŞİNİZDE DÖNÜŞÜNÜZÜ
    BEKLEYECEK.BOĞA TAM SİZE GÖRE.İKİ RUHLU İKİZLER'DEN VE KOVA'DAN UZAK DURUN.HAVAİ VE AKILCI TAVIRLARI SİZİ ÇİLEDEN ÇIKARACAKTIR.BU BURCUN İDEAL EŞİ BOĞA'DI

YAY:KARŞILIKLI BERABERLİK VE DERİN BİR MUTLULUK İÇİN İDEAL EŞİNİZ BOĞA'DIR.HIRSLI KOÇ'TAN VE UÇARI YAY'DAN UZAK DURUN.HÜKMETMEYİ SEVEN ASLAN BURCUNUN BU ÖZELLİĞİNE DAYANABİLİRSENİZ ONUNLA DA
    EVLİLİK YAPABİLİRSİNİZ.

OĞLAK:AKREP VE KOÇ'LA İDEAL EVLİLİK YAPABİLİRSİNİZ.KARŞILIKLI GÜVEN VE DUYGULU İLİŞKİNİZ SONSUZA KADAR SÜRDÜREBİLİRSİNİZ.ANCAK SİZİN İÇİN FAZLA ATEŞLİ OLAN YAY'DAN KAÇININ.ROMANTİK DÜŞLERİNİZİ
    BOZABİLİR.

KOVA:SİZE SİZİ TAMAMLAYACAK AŞKI, DOSTLUĞU VE DUYGUYU TEPSİDE SUNACAK OLAN YENGEÇ İDEAL EŞİNİZDİR.İLKEL KOÇ'TAN VE ÇOK FARKLI BİR DİLİ KONUŞAN İKİZLER'DEN UZAK DURUN.ROMANTİK EVLİLİK
    YENGEÇLE OLUR.

BALIK:AYAKLARINIZIN YERE BASMASINDA SİZE BİR TEK BOĞA YARDIM EDEBİLİR.DUYGU VE COŞKUSUYLA YENGEÇ DE FENA SAYILMAZ.ANCAK İKİZLER'DEN VE HELE KOÇ'TAN UZAK DURUN.ÇÜNKÜ BENCİLİKLERİYLE SİZİ HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRATIR

2. felsefe_mi

felsefe_mi ...!... Özel üye

Beğenileri:
    416
    Ödül Puanları:
    3.730
    Banka:
    40 ÇTL
    Bana acil yay veya ikizler lazım :P

3. Suskun

Suskun V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    6.230
    Yer:
    Türkiye
    Banka:
    2.052 ÇTL
    TERAZİ:TOLERANSLI OLABİLİRSENİZ İDEAL EŞİNİZ KOÇ'TUR.ANCAK SAKIN İKİZLERE VURULMAYIN.

Aaaahhh ahhh yıllarım töleransla geçiyor

Kızım İkizler gelde vurulma...

Beren eklediğin konularla moral buluyorum sağolasın yaff iyiki buradasın.

4. Suskun

Suskun V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    6.230
    Yer:
    Türkiye
    Banka:
    2.052 ÇTL

Bence ikizleri ele dakikaları dakikalarına uymuyor.

5. BeReNN
    Uykumvar

BeReNN Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    254
    Ödül Puanları:
    5.330
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Banka:
    289 ÇTL
    YENGEÇ​
    :SİZİNLE AYNI DİLİ KONUŞAN,DUYGULU VE SICAK BOĞA SİZİN İÇİN İDEALDİR.SİZE GÜVEN VEREN OĞLAK DA UYGUNDUR.ANCAK YAY VE KOÇ ARADIĞINIZ İDEAL AŞKIN DÜŞMANI OLARAK KAÇINMANIZ GEREKEN İKİ
    BURÇTU

[Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]Aşkıma ben çıkmışım :P

BOĞA​
    :YAY İDEAL EŞİNİZDİR.KENDİSİNDEN OLMAYAN DENGEYİ SİZDE BULAN BALIK DA SİZİN İÇİN MÜKEMMEL BİR EŞTİR.AMAN İKİZLER'E YANAŞMAYIN.ÇİFT KARAKTERKİ VE HAVAİ OLAN İKİZLER SİZİ ÇOK ÜZEBİLİR.AMAN DİKKAT

Ama bana aşkım çıkmamış :P

6. arz-ı hal

arz-ı hal Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    539
    Ödül Puanları:
    5.980
    Meslek:
    İşe başlamadan tatile giren hakime
    Yer:
    yüreğinden uzaklar da...
    Banka:
    199 ÇTL
    ben zaten balıklarla normalde anlaşamam,fazla rahatlar:D
    aslan da tembel,tühh evde kaldım:P:D

7. BeReNN
    Uykumvar

BeReNN Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    254
    Ödül Puanları:
    5.330
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Banka:
    289 ÇTL
    Kesinlikle bu kadar değişken görmedim olabildiğince kaçıyorum onlardan:P

8. felsefe_mi

Beğenileri:
    416
    Ödül Puanları:
    3.730
    Banka:
    40 ÇTL
    Tabi şimdi iş burç ve evlilik yoksa dost olarak ikizler üzerine tanımam :-)
    Sevgili olarakta bence iyiler :-) neşelerini ve farklı fikirlerini seviyorum. bu kadar yerden yere vurmayın yaa ikizleri :-)

RUZG4R bunu beğendi.
  9. BeReNN
    Uykumvar

BeReNN Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    254
    Ödül Puanları:
    5.330
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Banka:
    289 ÇTL
    Yoksa ikizlermisin:)

Tanıdıklarım daha iyi çıkmadı ama çok değişken ve alınganlar:)

10. felsefe_mi

Beğenileri:
    416
    Ödül Puanları:
    3.730
    Banka:
    40 ÇTL
    Yok Başak burcuyum ama öyle alıngan ikizler cidden görmedim genelde eğlenmeyi gezmeyi sever neşeli falanlardır.
    kendi adıma onlarla iyi anlaşırım

Sayfayı Paylaş