1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

Hangi doğaüstü varlıksınız?

Konusu 'İlginç Linkler' forumundadır ve Papatya tarafından 8 Eylül 2012 başlatılmıştır.

 1. Papatya

  Papatya MEN SEBETE NEBETE... Süper Moderatör

  Katılım:
  6 Ağustos 2012
  Mesajlar:
  17.118
  Beğenileri:
  6.455
  Ödül Puanları:
  11.080
  Cinsiyet:
  Kadın
  Yer:
  Seattle.
  Banka:
  178 ÇTL  Dolunay gökyüzünde belirdiğinde dönüşen kurt adamlar, kazanlarında kurbağa bacağı ile ejderha nefesi kaynatan cadılar, yalnızca geceleri yaşayan vampirler... Doğaüstü canlılara dair yazılmadık kitap, çekilmedik film herhalde kalmadı. Yine de bir türlü “bayatlamayan” şeyler onlar. Amacımız kimseyi ürkütmek ya da bu testi gören gerçek doğaüstü varlıkları incitmek değil elbette. Sadece saatler gece yarısını gösterdiğinde ortaya çıkan doğaüstü varlığın ne olduğunu merak ettik!


  [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

   
 2. Papatya

  Papatya MEN SEBETE NEBETE... Süper Moderatör

  Katılım:
  6 Ağustos 2012
  Mesajlar:
  17.118
  Beğenileri:
  6.455
  Ödül Puanları:
  11.080
  Cinsiyet:
  Kadın
  Yer:
  Seattle.
  Banka:
  178 ÇTL


  Cadı

  Dışarıdan herhangi bir belirti göstermiyorsunuz aslında, sadece bakışlarınız biraz fazla derin geliyor insanlara, bir bilseler siz aslında bir cadısınız! Bilinenin aksine cadılar yalnızca çirkin ve kötü kalpli kocakarılar değillerdir. Her iki cinsiyette olabilecekleri gibi, esas dertleri bir anlamda şifa dağıtmaktır. Siz çevrenizdeki insanları hem maddi hem de manevi anlamda iyileştiriyorsunuz. Varlığınızda huzur veren, rahatlatan bir şeyler var. Hangi hastalığa hangi bitkinin iyi geleceğini biliyor, hemen her şeyde doğaldan yana duruyorsunuz. Umarız o kazan her zaman kaynamaya devam eder.

  =LL
   

Sayfayı Paylaş