1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Hangi gamı serdetsem deva yok, çare firkatleşiyor sinede çok!

Konusu 'Mustafa CİLASUN' forumundadır ve MustafaCİLASUN tarafından 29 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. MustafaCİLASUN

MustafaCİLASUN Twitter:@mustafacilasun Özel üye

Beğenileri:
    729
    Ödül Puanları:
    3.830
    Meslek:
    Kamuda yönetici- http//www.facebook.com/mcilasun
    Yer:
    Kayseri
    Banka:
    0 ÇTL

Gönül yanarken, hasret melali üzerken
    Gözler biçare olarak umut adına ederken, boyun bükülüyor
    Mehtap halime sesleniyor, sabır yumağı içimde büyüyor, sözdüş e esir olup üşütüyor
    Seslenemiyorum, kimselere içimi ayan edemiyorum, korkununeşiğinde ne düşünüyorum

Bin bir sual geçiyor içimden, soramıyorum
    Murat adına haz almaktan neden bu kadar uzaklaşıyorum
    Niçin yılgınlık hazanında, güz mevsiminin kucağındabocalıyorum, ne yapıyorum
    Dokunduğum yaprağın, çamurlaşan toprağın, tenimi yalnızbırakmayan ayazın farkındayım

Can, canana mı adanmalı, onun için ağlamalı
    Yakan ve acıtan elem ruha azap yaşatmamalı, gönül pak olmalı
    Feveran eden hal bu kadar perişan olmadan, bir ömrü muhabbetve sürura bırakmalı
    Hak adına kalbin dili payidar olmalı, hınç ve hırs sevgiyebulaşmadan, sevdası için coşmalı

İnsan öncelikle nefesin sahibine kul olmalı
    Riyadan ve zandan kurtulup ruhunu arındırmalı, gönül mesrurkalmalı
    Akıl nimetini ve irade ulviyetini yadsımadan hakkıyladimağsıyla birlikte farkını edinmeli
    Ne oldum demeden, kimliği ve niteliği konusunda ihlasınşevkini halinde ve edebince dert edinmeli

Mustafa CİLASUN

Sayfayı Paylaş