Hangi jest kadının ayağını yerden keser?

BeReNN

Özel Üye
Özel üye
Katılım
30 Nsn 2011
Mesajlar
12,995
Beğeniler
505
Yaş
33
Şehir
Istanbul, Turkey
#1
Kimi sevdiği için paha biçilmez saatini denize atıyor, kimi gecenin bir yarısı kapalı olan mağazayı açtırıyor. Erkeklerin yaptığı bu jestler kadınları resmen mest ediyor!

Pek çok ünlü kadın, bu yıl sevgililerinin kendilerine yaptığı jestlerle basında yer aldı. Erkekler centilmenlikleriyle öne çıkarken, kadınların da gururu okşandı...

NEREDE O ADAMLAR?

Gazetelerde okuduğunuz her habere inanmayın sözleri ilk kez bu haberlerle askıya alındı. Sinem Kobala, Ece Erkene, Duygu Helvacıoğluna çoğu kadın, imrenerek baktı. Kimi sevgilisini, kimi de kocasını Benim neyim eksik? diyerek hırpaladı ya da iç çekerek Nerede böyle adamlar dedi.

Peki her ünlü kadının bir jeste ihtiyacı var mıydı ya da onlara bir jest yapılsa nasıl bir jest yapılmasını isterlerdi. Biz de şöhretli isimlere sorduk: Sizin ayağınızı nasıl bir jest yerden keser? İşte verdikleri yanıtlar...

HALE CANEROĞLU

BAVULUMU HAZIRLASIN HEMEN KAÇALIM


Bavulum benden habersizhazırlanmış, tüm vize ve pasaport işlemlerim yapılmış, sinemaya gider havasıyla evden çıkarılıp yurt dışı tatiline götürülmek! Ya da yakın bir zamanda King Charles ya da Beagle cinsi bir erkek köpeğin hediye edilmesi...

YONCA EVCİMİK

BARINAĞA BAĞIŞ


Benim hayvanlara karşı sevgimbüyük. Bir erkeğin yapacağı jestin konusu da onlarla ilgili olmalı. Erkek arkadaşım haberim olmadan bir barınağa yardım eder ve beni de oraya götürürse, çok sevinirim.

YELİZ

RENGARENK BALONLAR


Bir erkekten büyük şeyler beklemem. Eve girdiğimde rengarenk balonlarla yapılmış bir süsleme bile ayağımı yerden kesebilir. Bayılırım renkli balonlara!

TATIANA MARINESCU

SEVGİSİNİ KANITLASIN


Sevgilim bana ne alırsa alsın, önemli olan beni önemsendiğini kanıtlamasıdır. O yüzden ayaklarımın yerden kesilmesi için sadece beni düşünerek alacağı hediye yeter...

ESRA SÖNMEZER

AŞK DESTANI YAZSIN


Ben tarihe ve sanata aşık biriyim. Kültürel etkinliklerde de elimden geldiğince yer alırım. Bir müzede bana aşkını tarihi bir destan gibi anlatan erkek ayaklarımı yerden keser.

TANYELİ

ADA ALIP İSMİMİ KOYSUN


Benim ayaklarımı yerden kesecek bu jest, eşimin bana tüm sevdiklerimle birlikte olabileceğim, sadece sevdiğim insanların yaşayacağı bir ada satın alması olurdu. Hele ismi de Tanyeli Adası olursa değmeyin keyfime!

FATOŞ KABASAKAL

UZAY YOLCULUĞU


Bu sorunun cevabına İmkansızı yapması diye yanıt verebilirim! Maddesel bir hediye benim ayaklarımı yerden zor keser. Ama çılgınca fikirlere bayılırım. Mesela; sevgilim ikimiz için bir uzay yolculuğu ayarlasa herhalde çıldırırdım.

ALMEDA ABAZİ

GÖZLER VE SÖZLER YETER!


Nerede olursa olsun ellerimi tutması, gözlerime samimiyetle bakması, aşkını sözleriyle dile getirmesi yeter! Samimiyetine inanırsam, ayaklarım zaten yerden kesilir.
 

MeRciMeK

V.I.P
V.I.P
Katılım
20 Mys 2009
Mesajlar
14,872
Beğeniler
1,920
#2
TANYELİ

ADA ALIP İSMİMİ KOYSUN

Benim ayaklarımı yerden kesecek bu jest, eşimin bana tüm sevdiklerimle birlikte olabileceğim, sadece sevdiğim insanların yaşayacağı bir ada satın alması olurdu. Hele ismi de Tanyeli Adası olursa değmeyin keyfime!

Daha neler.. Abartmış .. :D
 

Suskun

V.I.P
V.I.P
Katılım
16 Mrt 2009
Mesajlar
23,140
Beğeniler
322
Şehir
Türkiye
#3
Kimi abartmış kimi mütevazi davranmış. Nerde bu tarz adamlar derken nerde yetinmeyi bilen kadınlar sorusuda akıllara geliyor.
 

Çağlayağmur

👪🤗
Süper Moderatör
Katılım
15 Arl 2010
Mesajlar
21,729
Beğeniler
5,011
Şehir
Ankara
Takım
GALATASARAY
#4
Hepsi karşılıklı anlayışla olur jeste jestle karşılık verilmeli o zaman kimsenin şikayeti olmaz. erkek kadına dırdırcı kadın erkege ilgisiz demez diye düşünüyorum:)
 

Benzer konular

Top