Hangi Konuda Yetenek Sizsiniz?

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,837
Beğeniler
6,497
Şehir
Seattle.
#1


Malum her konuda yetenekli olmamız beklenemez. Herbirimizin farklı farklı yetenekleri var ve bu yüzden dünya eğlenceli bir yer… Peki sizin hangi konularda yeteneğiniz var merak ediyor musunuz?

BURAYA TIKLA.


 

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,837
Beğeniler
6,497
Şehir
Seattle.
#2


Çözüm üretme

Sakin ve sabırlı olmanız nedeniyle aklınızı doğru kullanabiliyor, olayları doğru tahlil edebiliyorsunuz. Bu nedenle de sorunları hızla kavrayabiliyor ve çözüm üretebiliyorusunuz. Sadece kendiniz için değil, bu yeteneğinizi çevrenizdeki herkes için faydalı bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Neyse ki problem çözmek en temel eğlence biçiminiz ve bu yüzden pek yorulmuyorsunuz.

 

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
Katılım
24 Arl 2011
Mesajlar
7,659
Beğeniler
1,566
#3
Çöpçatanlık
Sizin en büyük yeteneğiniz bu olsa gerek. Yalnız arkadaşlarınızı birbirleriyle tanıştırmayı ve onları çift yapmayı çok iyi beceriyorsunuz. Arkadaşlarınızı öyle iyi tahlil ediyorsunuz ki kimi kiminle tanıştırmanız gerektiğini ve kimin hangisine uyacağını hemen çözüveriyorsunuz. Bu nedenle çöpçatanlık çalışmalarınız her seferinde başarıyla sonuçlanıyor.

hiç girişimim bile olmadı ama bu çıktı:D
 

felsefe_mi

...!...
Özel üye
Katılım
14 Ksm 2011
Mesajlar
6,247
Beğeniler
426
#4
Kaytarma
İstemediğiniz durumlardan kurtulma konusunda büyük bir yeteneğe sahipsiniz. O an için görüşmek istemediğiniz insanları atlatmak sizin için çocuk oyuncağı mesela. Çalışmak istemezseniz bir bahane mutlaka biliyorsunuz. Kolay kolay sorumluluk almıyor, aldığınız zamanlarda da süreci yavaşlatmayı tercih ediyorsunuz. Kaytardığınız nadiren de olsa farkedildiğinde ise çok utanıyorsunuz.

Eeee :D :D Yani kısmen doğru :D Yapmak istemediğim bir şeyi zorla yaptıranlardan nefret ederim... Ne şiş yansın ne kebap misali biraz oluyor bu evet :D:D
 
Top