1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Hangi prangayı kırıp atayım, esaretten kurtulayım!

Konusu 'Mustafa CİLASUN' forumundadır ve MustafaCİLASUN tarafından 5 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. MustafaCİLASUN

MustafaCİLASUN Twitter:@mustafacilasun Özel üye

Beğenileri:
    729
    Ödül Puanları:
    3.830
    Meslek:
    Kamuda yönetici- http//www.facebook.com/mcilasun
    Yer:
    Kayseri
    Banka:
    0 ÇTL

Ne kadar vehmetsem
    Her aczimde sığınmak için himmete nazar etsem
    Bir şefkat sağanağının hasretiyle sinemde ki ıstırabısabırla kal etsem
    Biliyorum dinmeyecek sızım, içimde çırpınan bu sahradabilmem ki niye yalnızım

İnsan umut içinde yaşıyor
    Her heves sessizlik içinde birşeyler mırıldanıyor
    Gözler neyi arıyor, gariban nefesler niçin biçare haldeburukluk yaşıyor
    Haykıran, kakkaha atan, kimseyi gale almayan, nefsiyleavunan zabitler hırlaşıyor

Uzak bir yerden ney sesi geliyor
    Ne kadar suhuletli bir nefes hicranla hüznünü ayan ediyor
    Boynu bükük, gözler sönük, dili lal olmuş, nefes perdeleriaralarken içim gidiyor
    O an tuval üzerine bir resim yapmak istiyorum, gönlümdeyeşeren sevinçci paylaşmayı diliyorum

Yaşlı bir adam otutdu yanıma
    Çekingen ve kırılgan bir tavırla, ürkek bakıyordu etrafına
    Bana dikkat kesildi, bir müddet sessizce nazar etti ve eyoğul nerelisin dedi, bir anda
    Amcanın görünen hali yüreğimi acıttı, çaresizlik içindearanan nefesleri gözler önüne serdi, dertliydi nasıl inanıp muhabbet edecektikuşkularıyla

Mustafa CİLASUN

Sayfayı Paylaş