1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Hangi Üniversitelerde Okul Harçları Kaldırıldı?

Konusu 'Öğretmenler Odası' forumundadır ve Paradoks ~ tarafından 28 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

1. Paradoks ~

Paradoks ~ ... Elif ...

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    2.980
    Meslek:
    Yazılım mühendisi
    Yer:
    Konya
    Banka:
    114 ÇTL
    AÖF harçları kalktımı?

Hangi üniversitelere harç yatırmayacak

Bülent Arınç'ın yaptığı, aşağıda verdiğimiz açıklamasından yalnızca Birinci Öğretimden ve Açıköğretim Fakültelerinden harç alınmayacağını, İkinci öğretim öğrencilerinin ise harç yatırmaya devam edeceğini anlıyoruz. İşte konuyla ilgili Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın yaptığı basın açıklaması:

''Sayın başbakanımızın, bakanlarımızın imzaladığı kararnameyle bundan böyle birinci öğretimden katkı payı alınması, yani harçlar tamamen kaldırılmıştır. 2011-2012 öğretim yılı sayısı itibarıyla 1 milyon 524 bin 380 öğrenci bu harçların kaldırılmasından doğrudan istifade edecektir. Aynı şekilde açık öğretimden katkı paylarının alınmasına da son verilmiştir. Yine 2011-2012 eğitim-öğretim yılında 1 milyon 951 bin 494 öğrenci de bundan istifade etmiş olacaktır.''

Sayfayı Paylaş