1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Hangi yüzümden bahsedeyim

Konusu 'Mustafa CİLASUN' forumundadır ve MustafaCİLASUN tarafından 5 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. MustafaCİLASUN

MustafaCİLASUN Twitter:@mustafacilasun Özel üye

Beğenileri:
    729
    Ödül Puanları:
    3.830
    Meslek:
    Kamuda yönetici- http//www.facebook.com/mcilasun
    Yer:
    Kayseri
    Banka:
    0 ÇTL

Ey can...
    Bilmem ki şimdi sana
    Hangi yüzümden bahsedeyim
    Yıllara sâri bilinçaltımda oluşan zehapları neyleyim
    Bahtım için kader olan sosyal şartların cefasını nasıl gizleyim
    Beni büyüten ve kişiliğimi inşa eden çile ve ibretleri sinemde muhafaza ederim
    Hissiyat ve tercihleri etkilemek adına, cazibemi artırmak umuduyla sıfatlara girerim
    Sanal bir kişiliğin söylem ve tavırlarını sergilemek için kimi zaman rolden rolü seçerim
    İtibar ve takdir edilmek için kimsenin farkında olmadığı düşünceler içinde garip bir hevesin peşinde sürüklenirim
    Nefesim daralınca, hal kalmayınca, ruhum ve kalbimle baş başa kalınca gözyaşlarımı sahibine teslim ederim
    İnsani yönümün, bedevi yönümden daha seviyeli olmasını isterdim, irfan, idrak, ilim olmayınca sığ halin müdavimiyim
    Her kim nasıl taltif ederse etsin ve ya eleştirsin, tenkit ve eleştirileri hak edenim, taltiflerden ari olan bir nefesim
    Vaktin hesabına doğru gidenim, ruhumum ahdini bilirim, kalbimin en yakın ile muhabbet içinde olmasıdır temennim...

Mustafa CİLASUN

Sayfayı Paylaş